Şimdi Ara

Oly'de satılık ve alınık itemlar (Sadece oyun içi )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

- Priest Fabric Pants +9/19str
    - Lillime Enticement +0/+1 ( 2şer Adet )
    - Cleric Earring+2

Karşılığında alabileceğim itemlar;

- Priest Fabric Gloves +9/19str
    - Warrior Earring+1/+2
    - Hero's Valor / Legonairre Band
    - +9 Cleaver
    - ...

herhangi makul teklifinizi pm/letter yoluyla oyun içinden ya da buradan yazarak bana ulaştırabilirsiniz. başlıkta da dediğim gibi YTL ile satMIyorum sadece oyun içi, lütfen teklif etmeyiniz.

Nick: Anomaly

• oo kubilay neler yapmışın böyle, pre yok giremiyorum oyuna az muhabbet ederdik. ay sonu gidiorum. up pls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaBeaT -- 21 Ocak 2008; 14:45:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZaBeaT

oo kubilay neler yapmışın böyle, pre yok giremiyorum oyuna az muhabbet ederdik. ay sonu gidiorum. up pls

böyle giderse satacam charı zaten oyunun gidişatından hiç memnun değilim, ya da bende doyumsuzluk başladı iyice.

neyse bi ara konuşuruz oyunda, fly senin mage i istemişti gitmeden verirsen id, pass bi de fly a mage kasmayım şimdi bu sıkıntının arasında

• Belki itemları görenlere daha cazip gelebilir ss koyayım,

• quote:

Orjinalden alıntı: Cubic

quote:

Orjinalden alıntı: ZaBeaT

oo kubilay neler yapmışın böyle, pre yok giremiyorum oyuna az muhabbet ederdik. ay sonu gidiorum. up pls

böyle giderse satacam charı zaten oyunun gidişatından hiç memnun değilim, ya da bende doyumsuzluk başladı iyice.

neyse bi ara konuşuruz oyunda, fly senin mage i istemişti gitmeden verirsen id, pass bi de fly a mage kasmayım şimdi bu sıkıntının arasında

oke gece girince veririm. asas kasmicak mı o ya cleaver fln onun için aramıyomusun?

• Sana hayırlı satışlar.

Olimpia(ForTheNiga)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.