Şimdi Ara

omertada kurşun alımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ben kurun almak için olan firefox yöntemlerini falan öğrendim.ama bitürlü tutturamıyorum.nası olur bu iş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yomadafaka -- 12 Mayıs 2006; 12:35:52 >

• NEDEN BAHSEDİYOSUN
  • Bende bağış kodu aldım 40 tıklama limitine çıkarttım refresh yapıyorum 400 kurşunu copy paste yapıyorum kodu ışık hızında yazıyorum ama yok delircem.. Oyunda sırf bu yüzden soğudum.
    Firefoxta scriptten falan bahsediyorlardı fakat böyle bir bilgiyede ulaşamadım.
  • tamam ben öğrendim olayı.www.om*rtaturk.com a girip ordan script olayını öğrenebilirsiniz(ipucu bölümünden).kurşun 1 weya 2 dkda bir gelio yerel mermi fabrikasına.onuda omertanın sağ üst köşesindeki saatten ayarlayabiliorus.tam dakika değişirken refresh yaparsak 400 kurşun görünüo.
  • Kardeş merminin çıktığı saniye var en son oynadığımda her dakikanın 5. saniyesinin hemen bitişinde tıklıyodum mermi çıkıyodu.O zamanı tutturunca tıklama limiti gibi bi sorununuz kalmıyor hadi kolay gelsin.
  • Ooo süper taktik teşekkürlerrr
  • kardesimwww.omertaturk.com a gir burda sana yardimci olur zaten ayrica ip uclari bölümenü girip ordan mermiye tikla sana firefox ile nasil mermi alcani söler kolayca okmu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.