Şimdi Ara

onboard ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumlarda onboard ekran kartlarıyla ilgili olarak okuduğum yazılar üzerinebirşey sormak istiyorum.
    intel 965 ssck onboard ekran-kartlı(gma x3000 chipset) anakart almıştım.yaklaşık ne kadarlık bir performans kaybı olıur acaba normal anakartlara göre.bir de ilerde dx10 lu ekran kartları düştüğünde bir ekran kartı alsam ve onboard ekran kartını disable yapsam, bu performans kaybı devam eder mi?yani yeniden onboard olamayan bir anakart mı almalıyım?Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

• Oyun oynamayacaksan onboard ekran kartı fazlasıyla işini görür. Zira ne windows performansından kaybedersin ne de zorluğunu çekersin. Hem dediğin gibi ileride Dx10 ekran kartı çıktığında kolayca BIOS'tan kapatıp yeni kartını kullanabilirsin. Tabii bahsettiğim mevcut ve güncel durum, yoksa Vista çıktıktan sonra onboard ekran kartları ya daha performanslı (haliyle daha pahalı) olacak ya da performans kaybı yaşatacak. ANcak Windows XP ve altındaki sürümlerde böyle bir tehlike yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ali75

Forumlarda onboard ekran kartlarıyla ilgili olarak okuduğum yazılar üzerinebirşey sormak istiyorum.
    intel 965 ssck onboard ekran-kartlı(gma x3000 chipset) anakart almıştım.yaklaşık ne kadarlık bir performans kaybı olıur acaba normal anakartlara göre.bir de ilerde dx10 lu ekran kartları düştüğünde bir ekran kartı alsam ve onboard ekran kartını disable yapsam, bu performans kaybı devam eder mi?yani yeniden onboard olamayan bir anakart mı almalıyım?Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Dostum hiç bir başarım kaybı yaşamazsın.Gönül rahatlığıyla al kullan.
  • Ben de tam bu soruyu sormak için forumu araştırıyordum ki senin konuyu gördüm.

Performans kaybı olmayacağına göre onboard ekran kartlı anakart alacağım. İleride direx10'lu ekran kartı alıp ekleyeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.