Şimdi Ara

ONE X-NOTE-SENSATİON XE HANGİSİ ALINIR YARDIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sensation kullandım çok güzel cihaz stabil eşime verdim şimdi bu üçü arasında kararsızım uzun süre kullanıcam kullananlardan yardım istiyorum paraları birbirine yakın zaten siz olsanız hangisini alırdınız?s3 ü bekle demeyin bu seriyi sevmiyorum.HTC FAVORİM aslında ama note da övülüyor yrumlarınız nelerdir?

• one x al tabii ki
  • Kişisel tercihim kesinlikle Note. HTC One X stabilite de yani performansta şuan tam randıman sağlamıyor ama tam randıman sağladığını bile varsayarsak Google Play Store'da 4 çekirdek gerektircek yani Note'un açamayacağı kaç uygulama var ki? Tam randıman sağlamıyor derken asla sağlamayacak anlamına gelmez, bir kaç güncelleme ile elbet One X gerçek performansına kavuşacaktır. Şunu da göz önünde bulundurun; eski bir HTC Sensation ve XE kullanıcısı olarak "batarya" süresi!!! Ben olsam Note'u elime alır bir inceler sonra X'i alır inceler ondan sonra karar verirdim. Her düşünceye saygım sonsuz ama bence Note
  • Düşünceleriniz için teşekkürler ,biraz daha yorum bekliyorum işi bilenlerden, oldukça zor bir karar benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

Kişisel tercihim kesinlikle Note. HTC One X stabilite de yani performansta şuan tam randıman sağlamıyor ama tam randıman sağladığını bile varsayarsak Google Play Store'da 4 çekirdek gerektircek yani Note'un açamayacağı kaç uygulama var ki? Tam randıman sağlamıyor derken asla sağlamayacak anlamına gelmez, bir kaç güncelleme ile elbet One X gerçek performansına kavuşacaktır. Şunu da göz önünde bulundurun; eski bir HTC Sensation ve XE kullanıcısı olarak "batarya" süresi!!! Ben olsam Note'u elime alır bir inceler sonra X'i alır inceler ondan sonra karar verirdim. Her düşünceye saygım sonsuz ama bence Note

yorum yapmadan önce biraz araştırmanızı öneririm

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/HTC-One-X-Performans-ve-Pil-video-inceleme-Rom--1284019.htm

şuan mekemmel bir şekilde çalışmakda one x tüm sorunlar giderildi. 4+1 çekirdek harika çalışmakda.

note a gelince kesinlikle alınmaz. afedersiniz ama aşırı kaba telefon niyeti ile kullanılacak bir cihaz değil.

one x cebekoyulacak en büyük telefon ama note cebe girmez.

one x tasarım olarkda şık duran bir cihaz. özellikle beyazı.

ayrıca şu uygulama yorumunuzdada hatanız war hemde çok büyük. verdiğim inceleme link indede görebileceğiniz " TEGRA HD " oyunlarının bırakın bir tanesini hiç birini oynatacak güce sahip değildir.

HTC SE ile ilgili yorum bile yapmıyorum :) yazık edersiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: redfire

Düşünceleriniz için teşekkürler ,biraz daha yorum bekliyorum işi bilenlerden, oldukça zor bir karar benim için.

ayrıca eklemek isterim hocam. bu karar hiçde zor değil.

kafanızda yeni model bir cihaz almak war , kamerası sınıfının en iyisi olsun , en güçlü telefona sahip olayım, ekran büyük olsun 1080p videoları takılmadan oynatayım. TEGRA HD (1280*720) oyunları sorunsuz oynatayım diyorsanız

şuan piyasadaki tek model HTC one X. eğer sorunuz HTC one X mi LG optimus 4X mi? şeklinde olsaydı ozaman özelliklerini detaylardık. (kanaatim kesinlikle LG 4x olurdu fakat piyasada henüz tanıtılmadı bile)

birazdaha bekleyip Galaxy S3 ü alabilirsiniz fakat tegra oyunları oynayamayacaksınız bu sefer.

SE eski bi cihaz artık bu teknolojinin gerisinde. xperia s ile bile karşlıaştırılamaz bence. ama boyutu 4.0 olsun diyorsanız ozamn size htc one s öneririm s4 mimarısı ile uçarsınız :)

Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mult!_61

quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

Kişisel tercihim kesinlikle Note. HTC One X stabilite de yani performansta şuan tam randıman sağlamıyor ama tam randıman sağladığını bile varsayarsak Google Play Store'da 4 çekirdek gerektircek yani Note'un açamayacağı kaç uygulama var ki? Tam randıman sağlamıyor derken asla sağlamayacak anlamına gelmez, bir kaç güncelleme ile elbet One X gerçek performansına kavuşacaktır. Şunu da göz önünde bulundurun; eski bir HTC Sensation ve XE kullanıcısı olarak "batarya" süresi!!! Ben olsam Note'u elime alır bir inceler sonra X'i alır inceler ondan sonra karar verirdim. Her düşünceye saygım sonsuz ama bence Note

yorum yapmadan önce biraz araştırmanızı öneririm

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/HTC-One-X-Performans-ve-Pil-video-inceleme-Rom--1284019.htm

şuan mekemmel bir şekilde çalışmakda one x tüm sorunlar giderildi. 4+1 çekirdek harika çalışmakda.

note a gelince kesinlikle alınmaz. afedersiniz ama aşırı kaba telefon niyeti ile kullanılacak bir cihaz değil.

one x cebekoyulacak en büyük telefon ama note cebe girmez.

one x tasarım olarkda şık duran bir cihaz. özellikle beyazı.

ayrıca şu uygulama yorumunuzdada hatanız war hemde çok büyük. verdiğim inceleme link indede görebileceğiniz " TEGRA HD " oyunlarının bırakın bir tanesini hiç birini oynatacak güce sahip değildir.

HTC SE ile ilgili yorum bile yapmıyorum :) yazık edersiniz...

Evet haklısınız Tegra oyunlarda tegra işlemcisiin farkı bariz ortada ve kabalık konusunda da gerçekten kaba ve yaz aylarında sıkıntı yaratacağı kesin. ama ben burda kabalık konusunda görecelidir dedim, mesela benim için sıkıntı yok ama dediğiniz gibi genelleme yaparsak eğer kabalık sorun yaratabilir. HTC One X şuan için gerçek performansını vermiyor dedim ama bu demek değildir hep böyle kalacak. Yeni gelecek güncellemeler ile One X bir bilgisayara bile kafa tutacak seviyeye elbetteki gelecektir, sonuçta 4+1 çekirdek tegra platformu kullanıyor

• seçenekler bunlarsa tabiki one x htc yeni rom güncellemeriyle telefonu süper yapcak.
  • One X arkadaşın da dediği gibi yeni yazılımsal güncellemelerle harika bir telefon olacak
  • One-X diğerlerinden şuan oldukça üstün konumda. Galaxy s3 3 mayısta tanıtılacak diye biliyorum, onu da değerlendirin.
  • Bence tartışmasız One-X..Sense arayüzü telefondan zevk almanızın başlıca sebebi bu yüzden samsung modellerinin hiç biri çekici gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leiwatzler

One-X diğerlerinden şuan oldukça üstün konumda. Galaxy s3 3 mayısta tanıtılacak diye biliyorum, onu da değerlendirin.

Bu s3 tavsiye edenleri anlamıyorum arkadaşlar s3 yurtdığında mayıs da tanıtılcak ama Türkiyeye hazirandamı gelcek temmuzdamı belli değil adam 2 ay telefonsuzmu kalsın alsın bi one x onun keyfini bekleyene kadar.
  • Almak isteyen hemen alır merak etme. Yurtdışında çıktıktan sonra hemen Türkiye'ye kayıtlı şekilde getiriyorlar. Bizimki sadece öneri.
  • S3 One X ayarında olacaktır büyük ihtimalle ama sense arayüzü ve tegra desteği güzel One X'te. Yeni romlarla kamerayı biraz daha düzeltirlerse sorunsuz bir telefon olacak. Tabi performansı geliştirdiler ama daha da iyi olacaktır.

Bu arada S2 veya Note için çok fazla rom var ama One X için bile yeni çıkmasına rağmen birçok rom çıktı ve performans olarak süper deniyor bazıları için. Baya iyi satış rakamlarına ulaşacak One X. Yani modifiye anlamında geride kalmayacak gibi. Htc de habire güncelleme yapıyor desteğini hissettiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 2 Mayıs 2012; 14:56:36 >
  • Arkadaşlar sens arayüzü gerçekten muhteşem benim gönlüm zaten hep HTC der de, sizlerde desteklediniz tabi kararımı verdim yarın alıcam nasipse beyazını düşüncelerini sunan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.
  • Bu arada bu başlık oldukça tartışılan bi konu bence devam ettirelim ,üstadların düşüncelerini alalım!!!
  • Bu arada size bir sorum daha var eşimin sensation'ı 4.0 güncellemesini yaptım ama artık cihazı sıfırdan açarken ''Android sürüm güncelleniyor ''diye kısa bir mesaj çıkıyor her seferde bu neden oluyor?
  • Tartışmaya gerek yok, tereddütsüz one x...

Diğerlerinden bir gomlek üstün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.