Şimdi Ara

önemli bi soru !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkeze selam arkadaşlar fazla uzatmadan soruma geçmek istiyorum oyunda yanlışlıkla bi hata yaptık ve bi chara taşıyabileceğinden çooook fazla sayıda hp pot u posta ile yolladık ve posta kutusunda o potlar kaldı hiç bi şekilde o potları chara alamıyoruz çünkü taşıyamıyor 1 hafta bekledik yollayan kişiye geri gelir die potlar ama 0 Days yazmasına rağmen potlar hala yollanan charın posta kutusunda bu potları nasıl yok edebiliriz bi fikri olan var mı varsa yardım lütfen saygılar ...

• skill sıfırlat str ye ver veya kas ama bu kadar oyalanacagına git yeni pot al
  • üstünüze olabildiğince str kıyafet ve takı takın
    bide str ye ver
  • Tamamen atıyorum orda Reply var ona basınca potları geri atabilir.Bi dene(Şimdi aklıma geldi denemeden söylüyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DgnByz -- 30 Kasım 2006; 22:31:49 >
  • yaw olay fakirlikte diil sadece durup durup sağ altta o veletin çıkıp posta kutuna bi bak demesi beni gıcık ediyor hele cz de pk yaparken bazen çıkıyo kafayı yiyorum ve sadece bunun için gidip 69 luk adama 2 kere restat yapacagım ısanıyosanız yavaşşşşş sadece para harcamadan yollanan chardan potları nasıl geri alabilirim onu bilen var mi ...
  • bende de öle oldu ya ne gıcık bişi bir ark 67 lvl priesti var ondan kendime pott yolladım orda kaldı cafede millet dio posta gelmiş baksana :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.