Şimdi Ara

Önemli Karar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bekarsaniz hb arac size fazlasiyla yetecektir, astra sport hem yakisikli hem de ic dizayni cok etkileyici bir arac, aurisin ise fiyat ve sunroof avantaji var, dedigim gibi bu araclarin hic biri sizi pisman etmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: warbow07

quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

Ben Astra veya Auris'i tercih ederdim. Mademki seçenek sayınızı 3'e indirdiniz gidip test sürüşü yapmanızı öneririm. ( belki de yapmışsınızdır bilemiyorum ama ) İllaki bir tanesi öne çıkacaktır diye düşünüyorum.

Kesinlikle, ancak inanın zamanım olmuyor test için bi ara denk getirebilirsem deneyeceğim :/

Doğrudur hocam, sonuçta çalışan insanlarız. Ama yinede bi şekilde vaktinizi ayarlayıp test sürüşü yapmadan karar vermeyin bence. Sonuçta buradaki bir çok arkadaşımız kendi zevk ve beklentilerine göre öneride bulunacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: nkaradeniz

Bekarsaniz hb arac size fazlasiyla yetecektir, astra sport hem yakisikli hem de ic dizayni cok etkileyici bir arac, aurisin ise fiyat ve sunroof avantaji var, dedigim gibi bu araclarin hic biri sizi pisman etmez

aynı opelin aynı özellikleriyle sedanı arasında 4bin lira fark var, aurisde de 6inchlik ekran var üstelik aslında kafa kafayalar işte :) az önceki arkadaşın dediği gibi test etmek gerekli ancak zaman bulunca olacak o, en azından burdan nabız kontrolü yapayım dedim, belki birisi çok belirgin bi farkı tecrübe etmiştir diye.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nkaradeniz

Bekarsaniz hb arac size fazlasiyla yetecektir, astra sport hem yakisikli hem de ic dizayni cok etkileyici bir arac, aurisin ise fiyat ve sunroof avantaji var, dedigim gibi bu araclarin hic biri sizi pisman etmez

aynı opelin aynı özellikleriyle sedanı arasında 4bin lira fark var, aurisde de 6inchlik ekran var üstelik aslında kafa kafayalar işte :) az önceki arkadaşın dediği gibi test etmek gerekli ancak zaman bulunca olacak o, en azından burdan nabız kontrolü yapayım dedim, belki birisi çok belirgin bi farkı tecrübe etmiştir diye.

Bu siniftaki araclarin bir digerina bariz ustunlugu yoktur, temelde benzemekle birlikte her arac farkli karakteristiklere sahiptir, astra sportifligiyle (yol tutuş, guvenli surus, goruntu vs.) auris sorunsuzlugu, konforu ve az da olsa ic hacminin daha genis olmasiyla one cikar, dogru karari vermek icin beklentilerinizi net bir sekilde ortaya koyun, araclari deneyin ve onun sonucuna gore karar verin, bizim goruslerimiz size sadece fikir versin, ve cok arada kalmayin hangisini begenirseniz gidin alin, en iyi arac insanin icine sinen aractir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tamamiyle katılıyorum düşüncelerinize
  • astra astra astra
  • quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_73948551/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.