Şimdi Ara

ÖNEMLİ LÜTFEN CİDDİYE ALIN..... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • allnti yapmak istedigin mesajin sag ust kosesinde ki "
    " baglantisina tıkla
  • quote:

Orjinalden alıntı: cezve

allnti yapmak istedigin mesajin sag ust kosesinde ki "
    />
    " baglantisina tıkla

teşekkür ederim cezve.inşallah olmuştur
  • OLDU HATTA BU YILIN ALINTISI SEÇMELİ..

BENCE KASMA YEĞENİNİ
    BAK HAREKETLERİNE DİKKAT ET ÇOCUĞUN..
    BAKTIN ÇOCUK SIKKIN GEZİYOR ASIK SURAT KENDİNE KAPANIK
    O ZAMAN KARŞINA AL KONUŞ...
    ÇÜNKÜ KIZ DAHA OLGUN DEĞİL...
    ÇOCUKLUK YAPAR ÜZER YEĞENİNİ..
  • Arkadaşlar yapman etmen , olgunluk ve beklentilerin yaşla ilgisi yoktur ...tamamen kişilik ve kültür ile ilgili bu...
    15 yaşında olup sapık , ahlaksız da olabilir , 20-25 yaşında olup efendi, iyi niyetli biri de olur....
  • BİR YÖNDE HAKLISIN..
    BENCE ZAMAN GÖSTERECEK DURUMU..
    quote:

Orjinalden alıntı: Arkadas

Arkadaşlar yapman etmen , olgunluk ve beklentilerin yaşla ilgisi yoktur ...tamamen kişilik ve kültür ile ilgili bu...
    15 yaşında olup sapık , ahlaksız da olabilir , 20-25 yaşında olup efendi, iyi niyetli biri de olur....
  • Korkma hiç bişi olmaz.bende geçen sene (yaş 21 ken) 16 yaşında bi kızla çıktım.Açıkçası bi alışverişti kısaca ama iki taraf içinde olumluydu..bi de sen yeğeninide biraz incele sen istersen,20 yaşındaki o elemandan değil biraz yeğeninden kork bence. .benimkinden biliyorum:) öğretmen kızıydı lgs de derece yapmıştı ama dışardan gözüktüğü gibi olmuyo bazen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprens -- 17 Aralık 2004, 12:51:15 >
  • zeruya ;

endişelenme de gayet haklısın...

bana sorarsan;

yeğenin için o çıkacağı kişi ile anlaşıp evlenme ihtimali çok zayıf...

çünkü gencin iş askerlik problemi var ...

bununla beraber 20 yaşlarında kim olursa olsun cinsel duygularının zirvesindeyken başbaşa kaldıklarında mutlaka hoşuna gitmeyecek şeyler olacaktır....

durum zor ama son bunu yeğenine anlat çünkü kızlar erkeklerin bu tip fizyolojik yapısından pek haberdar değildir...

benim sözümü dinleyecek biri olsa ben ona bu yaşlarda erkek arkadaş (sevgili anlamında) edinmemesini tavsiye ederdim...

sözünü dilemesi sana senin onu ikna etmene bağlı...

selamlar...
  • arkadaşım ben 18 yaşındayım erkek arkadaşım 24 yaşında pek sorun yaşamıyoruz tabi bu kişiliğe göre değişir.. Ben de bi tanış derim... En azından için rahat olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeruya
    20 ile 24 arasında ,yada 30-34 arasında çok olmayabilir,ama 16-20 çok farklı geliyor bana..açıkcası doğrusunu söylemek gerekirse malum durumlardan endişeliyim..(cinsel yaklaşımların en yoğun olduğu bir yaş gibi geliyor bana 20...

En iyisi bir çoçuğu görüp konuşman bence. Ne kadar numara da yapsa giyiminden kuşamından, konuşma tarzından çoçuk hakkında bilgi edinebilirsin.
  • çocuk 16 yaşında arkadaşlar adı üstünde çocuk...
  • 20 yaş olayı aşmış demektir, 16 ise aşmak ister ama daha aşmasına 3 sene vardır. Aşmışla Aşmak isteyen bir arada olmaz bu tehlikeli sonuçlar doğurur ve ERKEK MİLLETİNİN HEPSİ KÖTÜDÜR

Kimseyi kırmak vs amacım yok direk düşündüklerimi söyledim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

20 yaş olayı aşmış demektir, 16 ise aşmak ister ama daha aşmasına 3 sene vardır. Aşmışla Aşmak isteyen bir arada olmaz bu tehlikeli sonuçlar doğurur ve ERKEK MİLLETİNİN HEPSİ KÖTÜDÜR

Kimseyi kırmak vs amacım yok direk düşündüklerimi söyledim...

• 20 yaşındayım... pek uyum sağlamaz...
    ancak başka şekilde bakarsa uyum sağlar gibi gözükür...
  • sen ne yaparsan yap çocuklar (her ikisi için de geçerli) kendi bildiklerini yapacaklardır.çünkü herkes kendi doğrularını kendi bulmak ister.bu insan doğasıdır.eğer senin için tek sorun sex ise bunu yeğenine uygun bir yolla (sonuçlarını da) anlatman lazım.yani tek yol telkin ve ikna...diğer herşey daha fazla kendinin sandığı değerlere ve doğrulara daha sıkı sarılmasını sağlar.
  • aşkın yaşı yoktur desem pek etkili bir cevap olmaz:))seviyorsa sorun yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: script

aşkın yaşı yoktur desem pek etkili bir cevap olmaz:))seviyorsa sorun yok.

Her sevdiğin doğru kişi olmaz, bu yüzden bence dikkatli olunmalı 20 yaşında biri bence tehlikeli olabilir. Kızın yaşı çok küçük 16 dediğin neki?
  • Katılanlarında içi rahat olsun diye yazmak istedim.Çocuk görüşmeyi reddetti,bende bugün telefon ettim ve uzun uzun ,uygun bir dille izah ettim.(Birazda hainlik yapmadım desem yalan olur)yeğenimin çocuk olduğunu,birkaç gün sonra ondan yakışıklı vede hoş birini gördüğünde ona kapılabileceğini,vede sonuçta kendisinin üzülebileceğini vs vs söyledim.Herneyse bugün buluşmuşlar vede küçük birşeyden tartışma çıkmış ve çocuk bye diyerek gitmiş....
    En güzelide yeğenim geldiğinde çok mutluydu.Teyze kendimi kuş gibi hafif hissediyorum dedi.Doğru yaptığıma inanıyorum.herkese teşekkürler.
  • hayır, vicdan azabi cekmemelisin. evet, belki cok mutlu olabilirlerdi ama senin hatan değildi
  • Teşekkür ederim cezve.
  • 16 yaş kızlar için geçiş dönemidir 20 yaş ise Erkekler için çok tehlikeli dönemlerdir Çok dikkat etmek lazım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.