Şimdi Ara

Opel Corsa 1.2 Twinport LPG (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
0
Favori
9.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Akl obd atikerden bi tik daha önde sanki :) Ben gold a 1400 fiyat aldığım da 1350 demislerdi. 1300 u kabul ederlerdi büyük ihtimalle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tepetör T kullanıcısına yanıt
    Lpg enjektörlerine giren hortum yeri var ya..orda yazar nozul değeri. Senin usta kasapsa sana diyeceği şey nozul büyütme çok yakar. 1.8 nozul senin araba için uygun olur diye düşünüyorum. 1.4 Motor 100bg benjm araç 2.0 tam oturuyor

• aceryeni A kullanıcısına yanıt
    Tamam üstat bakarim yarın.

Bi de sunu deneyecegim yarin.

Araç bostayken gaz petalini 1500 devirde sabitleyip benzine gecsem yine 1500 devirde çalışır mi ?

Yoksa devirde dusme ya da kalkma olur mu?

Sonra 2000 de ve 3000 de.

Bu şekilde ayar kontrolu yapabilir miyim ? :)

Ayar kontrolünü bu şekilde anlayamazsın. Ya obd verisini okuyacak bir cihazınız olacak. Ya da lpg yi pc bağlayıp yola çıkılacak. Zaten benzinden fark hissediyorsan muhtemelen usta hataları vardır. Çünkü iyi bir ayar ile fark hisedilmez. Yokuş çıkarken bile.

• aceryeni A kullanıcısına yanıt
    Peki o zmn hic ugrasmayayim. .

• hocam corsa d enjoj 111 kullanıyorum, aralıkta aldım mart başında atiker gold kit taktıdım.Ancak hala dengeye gelmiş değil aracım. performans düşüşü olmadı diyeceğim kadar az var sa da ben hissetmiyorum ama daha büyük sıkıntılarım var. araç rolanti dalgalanması yapıyor ve 1 2 3 gibi viteslerde sarsıntılı geçiş yapıyor. ilk zamanlar daha şiddetli idi ancak bikaç kez ayar yaptırdım şu anda çok daha iyi durumda ama bi kere soğudum yapılan işten ustanı çok iyi seç kardeşim. kitlerin hepsi aşağı yukarı aynı mevzu ustada. usta kitten önemli bunu böyle bil..
  • iyi günler
    aracınızın oem lpg markası olan landirenzo ile dönüşüm yaptırabilirsiniz yağlama sistemli ve motor garantili olarak lpg dönüşümü yapılmaktadır %50 civarında yakıt tasarrufu sağlayabilir çekiş performans kaybı yaşamazsınız iyi bir işçilik ile uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz
  • Konuyu hortlatıyorum. 1.2 enjoy 2007 aracıma AKL taktırdım 2014-2018 arası en ufak sorun yaşamadım. Tek sıkıntısı kışın ilk çalışmada sarsıntılı çalışıyordu. 3-4 dk içinde gaza geçince sorunsuz olarak gifiyordum. Yaz aylarnda bu dediklerim hiç olmuyordu. 15 gün önce aracımı sattım 2014 1.2 aktive alacağım yine aynı marka lpg taktıracağım. Ankara Asil otogazda taktırdım. Taşınmışlar yeni adresi nette vardır.

• Scrool80 S kullanıcısına yanıt
    Taktir in gitsin. Benzin fiyatlari iyice artti. Araci ne kadara aliyorsunuz ? Su piyasa da yapilacak en mantikli tercih. 07 ye gore cok şık gozukuyor ayrica

Hocam o arabadan vazgeçtim (Değişen yok - boya yok diye gittik. Sağ tarafı 4 parçası kaput boyalı sağ kapı değişmiş çıktı :)). 2013 1.4 Enjoy Active aldım. 45.000'e aldım. Ona tüp taktıracağım.
  • Scrool80 S kullanıcısına yanıt
    Peki gule gule kullanin ;)

• TABİKİ OPELDE HERZAMAN LANDİRENZO TERCİHİNİZ OLSUN
  • merhabalar 1.2 motorlu corsa sahipleri genel güncelleme yapabilirler mi? yakıt lpg sistemi tercih konularında.
  • guvenkaya16 G kullanıcısına yanıt
    Prins technomax marka lpg kullanıyorum. 2 sene oldu taktıralı, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Çok memnunum.
  • 2006 1.2 easytronic aracım için (akifast) 1600 tl fiyat aldım. firma diğer pahalı kitler ile arasında fark olmayacağını pahalısını taktırmama gerek olmadığını söyledi. ne dersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.