Şimdi Ara

Ordu Evi Kıyafet Sorunsalı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
8.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Daha geçen gün kot pantalonla yemek yedim ben ordu evi restoranında.

Ekleme : Yanlış anlaşılmasın üstü çıplak filan değildi tabi t-şört filanda vardı üstümde.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • kumaş pantolon gömlek diye biliyorum yemek salonu için.. saç sakal kısa olmalı tabiki..
  • Normal zamanda kotla filan girebilirsin ama yemek olur,veda gecesi olur o zaman kumaş veya keten giyersin,sakal özellikle...Ben sakalla gidip içerde tıraş olup öyle giriyorum yemeğe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impertial

quote:

Orijinalden alıntı: EdaisY
    Hangi ordu evi ?
    etiler oorduevi dğeilse kravat zorunluluğu kalktı etiler2de 12-15 Ekim arası zorunlu sadece

Sakal,eşorfman,kısa pantolon olmamalı

way edaisy sende benim gibi askerçocuğumusun?

bu arada ordu evine istediğin gibi girersin ama yemekhaneye gireceksen kot pantolon yasaktır 14+ bütün erkek çocuklar için zorunludur başka bilmyen boş boş konuşmasın

bende
    +sakalını kesmen lazım dostum.Kot pantlnla alıyolar diye hatırlıorum ama yanlış olabilir.Eşofmanla almıyolar diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beirut -- 11 Ekim 2009; 14:08:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: khafa

quote:

Orijinalden alıntı: Impertial

quote:

Orijinalden alıntı: EdaisY
    Hangi ordu evi ?
    etiler oorduevi dğeilse kravat zorunluluğu kalktı etiler2de 12-15 Ekim arası zorunlu sadece

Sakal,eşorfman,kısa pantolon olmamalı

way edaisy sende benim gibi askerçocuğumusun?

bu arada ordu evine istediğin gibi girersin ama yemekhaneye gireceksen kot pantolon yasaktır 14+ bütün erkek çocuklar için zorunludur başka bilmyen boş boş konuşmasın

bende
    +sakalını kesmen lazım dostum.Kot pantlnla alıyolar diye hatırlıorum ama yanlış olabilir.Eşofmanla almıyolar diye biliyorum.

way kanka

• sakal olmuycak favoriler kulak hizasını geçmiycek eşofman ve capri olmuycak.erkeklerde küpe piercing gibi takılar olmuycak
  • saç sakal düzgün olcak, kot pantolon veya adidas nike eşofmanlarla falan da almıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pianistvirtuoso

saç sakal düzgün olcak, kot pantolon veya adidas nike eşofmanlarla falan da almıyolar

reebok eşofmanla alıyorlarmı
  • Ben askerliğimi ordu evinde yaptım,kafana göre git,hiçbir nane olmaz Ordu evine ne halde gelenleri bilirim.
  • Valla orduevinde askerlik yapıp mayıs ayında askerden gelen biri olarak kot pantolon ve kravat olayını ilk defa duyduğumu söyleyebilirim..
    Sorun olan şeyler uzun sakal (kirli sakal dahil) eşofman ve türbandır.. Başka hiç bi sorunla karşılaşmadım orda..
  • Sakal varsa traş ol kot pantolona birşey demezler
    eşofman altı kapri sort ile vs giremezsin
    sülale asker bizim bende düşünüyorum bakalım
  • en son izmir varyanttakine gittiğimde(7-8 sene olmuştur heralde) kravat yok diye almamışlardı
  • Bune lan sivile saç sakal favori yasak, etek traşınada bakıyorlar mı? oldu olacak kapıya berber koysunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: out

kravat zorunluluğu yok.
    Kot pantalonla ve sakallı almıyorlar..

ekleme:

Benim de orduevi giriş kartım var ama 3 kurus ucuz diye de o eziyet çekilmez be

aynen katılıyorum

1. adım olan kapıdan girebilmen için düzgün kıyafet yeterli sakal olmayacak içeri girersin.

girersin girmesine fakat gömlek var kravat yok mesela içeri girdin restoran bölmüne giremezsin. o yuzden gömlek giyme tişört tarzı bişey giymen lazım.
  • Şimdiki durum nedir acaba ? Kot gömlek blazer ceket ile giremezmiyim restoranta.
    Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RolloT -- 18 Ekim 2013; 14:15:46 >
  • Sakal küpe şort esofman falan yasak kesinlikle onun dışında kot pantolonla giriliyor ben hep kotla gittim fakat bazen kot pantolonla yemek salonuna giremezsiniz gibi laflar duymamak için keten pantolon falan giymekte fayda var onun dışında bir sorun yok sanırım eskisi gibi katıda değiller yahu
  • Sakali kes. ordu evini bilmiyorum da abimi sakali var diye kampa almamislardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reus Vox

Arkadaşlar akşam Ordu Evinde yemeğe gideceğim, kılık kıyafetin nasıl olması gerekiyor biliyor musunuz?

Kravat zorunluluğu var mıydı? Kot pantolon kabul etmiyorlar bildiğim kadarıyla.

Bilen varsa teşekkürler şimdiden :)

Sakallı almıyorlar hocam sinekkaydı tıraş ol. Kot pantolonda kabul etmezler hangi orduevi hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi San Francisco -- 18 Ekim 2013; 14:26:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha oha oha,

4 yıl geçmiş lan, valla hayatımda böyle 10 tane daha 4 yıl vardır ancak.

Ölüm korkusu sardı birden, zaman ne çabuk geçmiş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.