Şimdi Ara

Ordu Evi Kıyafet Sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
8.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar akşam Ordu Evinde yemeğe gideceğim, kılık kıyafetin nasıl olması gerekiyor biliyor musunuz?

Kravat zorunluluğu var mıydı? Kot pantolon kabul etmiyorlar bildiğim kadarıyla.

Bilen varsa teşekkürler şimdiden :)

• bildiğim kadarıyla pantolon gerekli diğerleri hakkında bilgim yok
  • sakalına dikkat et papaz gibi gitme
  • sakala dikkat ediolar diğerleirni bilmiyorum.
  • kravat zorunluluğu yok.
    Kot pantalonla ve sakallı almıyorlar..

ekleme:

Benim de orduevi giriş kartım var ama 3 kurus ucuz diye de o eziyet çekilmez be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi out -- 11 Ekim 2009; 12:43:48 >
  • Bir arkadaşım takım elbise almıştı sırf bu yüzden ama zorunluluk olup olmadığını hatırlamıyorum.
  • kot pantolonlamı almıyorlar ?

eşofmanla almazlar kardeşim yanlışın olmasın ? sakala dikkat ama az buz aldırıyımda deme eger sakal varsa sinek kaydı olacaksın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: out

kravat zorunluluğu yok.
    Kot pantalonla ve sakallı almıyorlar..

ekleme:

Benim de orduevi giriş kartım var ama 3 kurus ucuz diye de o eziyet çekilmez be

Ucuzlukla alakası yok asker emeklileri olan bir grupla yemeğe gidiyoruz o yüzden :)
  • Hangi ordu evi ?
    etiler oorduevi dğeilse kravat zorunluluğu kalktı etiler2de 12-15 Ekim arası zorunlu sadece

Sakal,eşorfman,kısa pantolon olmamalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdaisY -- 12 Ekim 2009; 12:50:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdaisY

Hangi ordu evi ?
    etiler oorduevi dğeilse kravat zorunluluğu kalktı etiler2de 12-15 Ekim arası zorunlu sadece

Fenerbahçede ki.
  • Yaz dönemi bittiği için kotla almazlar.
    Eğer yemeğe gidiyorsan kravat mutlaka tak, içeri kravatsız alırlar ama askerler kravatsız olduğun için hizmet etmezler.(Başıma gelmişti)
  • kim uyduruyor ulan kot pantolonla girilmez, kravat takılır falan diye
  • Kravat zorunluluğu son yönetmelikle kalktı,kot da aynı şekilde
  • Davet gibi birşey ise kravat takmalısın. Sakal tabi ki olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkiNNy -- 11 Ekim 2009; 13:02:19 >
  • ya kardeşim orda içeri sadece türbanlılarda bi sorun çıkarıyorlar oda bağlama itiliyle ilgili diğer türlü her şekilde giriş hakkın varsa girersin msela şaşmaz tarafında askeriyenin bir yeri var içinde yüzme havuzu bile var nillet mayoyla geziyo hemen havuza karşıda restorantları filan var yani bu biraz safsata ayrıca ne sıfatla bu tip yerleredaha doğrusu tüm devlet kurumlarına gireceğin önemli sen ordaki bi generalin davetlisi olarak gidecen de seni almıyacaklar biraz sıkar ha tabi şurasıda var öyle bir davete giden adamda kısa pantolonla gitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdaisY

Hangi ordu evi ?

way edaisy sende benim gibi askerçocuğumusun?

bu arada ordu evine istediğin gibi girersin ama yemekhaneye gireceksen kot pantolon yasaktır 14+ bütün erkek çocuklar için zorunludur başka bilmyen boş boş konuşmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Athaulf -- 11 Ekim 2009; 13:10:57 >
  • Arkadaşlarla hep gidiyoruz kartım olmamasına rağmen uzun saç ve kısa pantalonla giriyordum yazın
    Köşeden kaçıyordum kartsız sokmazlarsa
  • kotla giriyoz biz problem olmuyor ama eşorfman veya kısa pantolon ile giremezsiniz almazlar. küpe felanda yasak. sakal olarakda sadece bıyık serbest top sakala felan izin vermiyorlar
  • saçın çok uzunsa almayabilirler birde piercing küpe gibi takılar olmasın
  • orduevinden orduevine gore degııyor. karacılar serttır bu yuzden kumas pant. kravat ıster sakal olmıycak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.