Şimdi Ara

Organik Kimya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
3
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu anda sıfırdan organik kimya öğreniyorum. Elimde Fem organik konu anlatımlı ve Palme organik soru bankası var ama ikisinde de konu sıralaması farklı. Sizce daha iyi kavramak için hangisini takip etmeliyim? Teknofemden dinledikçe çözeceğim.

Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende yeni başladım şöyle özetliyim
    fem eski sistem (şuan çoğu dershanenin kullandığı hızlı sistemle anlatıyor) yani direk dalıyor konulara ki bu yeni öğrenen için çok yanlış
    doğru olan palmeninki ilk önce organik bileşikler hakkında ufak bilgilerin oluyor en azından dormüle bakıp hepsini tanıycak seviyeye geliyorsun, sonra organik reaksiyonları öğrenirken daha az kafan karışıyor, oda bitince alkan alkenleri falan öğrenirken organik reaksiyonlardan sorular çıkıyor bunlarıda daha rahat kavrıyorsun
    dershanemde f1 yani derece sınıfındayım hoca hızlı sistemle bir daldı organiği kimse birşey anlatmadı allahtan okulda adam akıllı anlatıyorlar işin özü palme sıralamasında giden bir konu anlatımlı bul yeni yazılan veya yenilenenlerin hepsi öyledir
  • fem eh işte ama konu sıralaması diyorsan birey'i çok övüyorlar. inceleme fırsatım olmadı. ben geçen sene etüt alıyordum organik adında hoca palme sıralamasına göre işliyordu.
  • Teşekkür ederim yorum için. O zaman ben palmeden devam edeyim. Teknofemden de palmenin sıralamasına göre dinler, kavramaya çalışırım. Başarılar diliyorum sana

• heveskiran kullanıcısına yanıt
    Kimya için simetri, odtü, fem, palme gibi birçok kaynağım var bu yüzden birey alamam malesef. Teşekkür ederim yorum için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.