Şimdi Ara

oscar pinta - zor | Türkçe Rap |

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oscar pinta - zor | Konya Underground | 2015

Oscar Pintayoutube
    Oscar Pinta - Zor isimli Türkçe Rap şarkısı, 2014 yılında Bysem Home Studio 'da Kaydı alınmıştır. Şarkı Sözleri Oscar pintaya ait olan parça, BysemProBeats (Savaş Tokay) tarafından Beat ve Mix & Masterning işlemleri yapılmış 2015 yılında sosyal medya platformlarında yayınlanmıştır. Ücretsiz temin edildiği sanılan altyapının kullanıldığı 2008 yılında yapılmış bir şarkının, altyapısının daha sonra başkasına ait çıkması nedeniyle oluşan telif hakkından dolayı şarkının yayınlandığı ilk kanal kapanmıştır. kapanan YouTube kanalından sonra Tek resmi YouTube kanalı burasıdır. - Konya Underground Şarkı Sözleri : Verse 1: Kalem ve kağıtla birleştim 2008 den bu yana tek tip rap Hatıralara karışıp yalanlar Hatalardan doğan palavra var Kanın donar duman kadar basit Kiminin namusu uçup gider duman gibi yalan gibi yatsıya kalmaz Yanıp biter Kimileri bunun farkına bile varmaz Kafan almaz bunu zorlama sonu durum vahim Yatarken acılar günah çıkarmazken Bak sen rahatsın pek Ekmek Derdime tek renk Verin elime kalemi geriye bakamam önüme bakarım boşver tanıma beni kanına girerim esrar gibi ressam biri bu best one lyrics Kimine destan gelir Kimi kimine kin tutar kimine kim rakip Burda partnerin paslı bamtelim hayatın elinde kalem keder gibi Kimisi yerin dibine girer ameline işlenen işleyiş bu değil Diş bileyip pisleşmen iş mi ? Kimse diş bileyip pisleşmemiştir Sen hariç Vay halim caiz mi ? Bariz bu farklar Birisi kendi derdine yanar öbürü kendi söylediği yalana inanır anlar Yanılırsan sokakta paralarlar seni Gerçek olan bu Dönüşü olmayan bir yol Bir an dur bi anla Bir tarafım gelecekse bir tarafım neden bana b.k gibi gelecek diyor Nakarat: (bysem) Zor gününde tek kalırsın ama Zor gelenler hep kolay mı ? Sen kendin ol ve boşver sonu Yok sonunda mutluluk falan (oscar) Zor. Gününde tek kalırsın ancak tek bir son var Zor. Gelenler hep kolay mı sen sadece zor sanma Verse 2: Alın teri hayatım evim dört duvar ve kırık camda Geri kalanla sevinsende ne yapsan yinede boş kalan cebine sokup elini geriye dönemezsin Ne demezsin Bilemezdim bunu İzlerim ben iz bıraktım Linç edilenlerden sana kalanla göremezler seni bana bakanlar Her son başlangıçta başlar Peki neden Elini beline atan adam bileğine güvenenden daha güçlü Tekim Sokak mı tokatla o kadar lüzumsuz adam Sorunu ve çözümünü b.k anlar Yok olmakmı gerek var olmak mı Tamam lan o dk ‘a çığır atlattım kafamda laf anla ders çıkar bundan Tek çıkan yol var boşveripde sonu kendin olmak ki tek kal Aynadaki kinse kim kindar Önemini kaybetti şuan miktarlar seni zorlarlar Kolaycı sahte krallardan çevrende başka sahtekarmı var Taklit etme lan kimseyi (müzik için) kafa patlattım piizlenip Çoğu zaman yüzüme bak sanki her gün Gerez bi kafayla krizdeyim ben Sebebini bulamadım ne isteyim ha ? Kurala uyanlara keriz denir Belkide bu yüzdendir hepimiz temiz sözde günahlar az sevaplar deniz. Ölümüne gidelim söz ver bana Nakarat: (bysem) Zor gününde tek kalırsın ama Zor gelenler hep kolay mı ? Sen kendin ol ve boşver sonu Yok sonunda mutluluk falan (oscar) Zor. Gününde tek kalırsın ancak tek bir son var Zor. Gelenler hep kolay mı sen sadece zor sanma - https://www.facebook.com/oscarpintaonline , https://www.instagram.com/oscarfurkan/ #Türkçerap #RapMusic #Oldschool
    https://www.youtube.com/watch?v=FfPob1iGZTQ

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.