Şimdi Ara

ÖSYM'DEN ÖNCE SONUÇLARI GÖR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
8.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yarışmacı arkadaşlara başarılar diyorum. Kur tezgahını oynat milleti daha da yazıp konuyu uplatmayacağım.
  • Nefret58 N kullanıcısına yanıt
    Hocam problem nedir isteyen numarasını paylaşmaz isteyen mail adresini paylaşmaz isteyen sadece bildirimi açar ve sonuçlar açıklandıktan sonra siler bu kadar basit siz Türkiye de yaşadığınızı ve 50 milyon kişinin tc kimlik numaralarının doğum tarihi ve ev adresleri ile internette fink attığının farkında değil misiniz? Burdan aldığım 148 telefon numarasını Allah aşkına ne yapabilirim bu kadar basit mi bir insana iftira atmak karalamak yazıklar olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarılar hocam, başlangıç için güzel proje olmuş. Fikir vermemi isterseniz sms veya email için hangi servisleri kullanıyorsunuz bilmiyorum fakat bildirimler için daha bilindik ve güvenilir bir servis kullanmanızı tavsiye ederim. Örneğin onesignal veya firebase. Böylelikle başka siteye yönlendirmeye gerek kalmadan daha güvenilir görünürsünüz

Email için sendgrid öneririm, ücretsiz versiyonu fazlasıyla işinizi görecektir.

Sms işine girmenizi tavsiye etmem, netgsm üzerinden 850'li numaram mevcut. 1 sms 0.05 kuruşa denk geliyor benim için mesela. Aynı projeyi sınav sonuçları için yapmıştım; ortalama 10 bin kişi kaydoldu. 10 bin kişiye sms atmaya kalksam bana 500 tl'ye patlayacaktı, değmez

Son olarak tasarıma biraz daha dikkat etmenizi öneririm, hazır olarak ücretli/ücretsiz bootstrap tasarımlara yönelebilirsiniz.

• Msarslan5 M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler önerileriniz için aradığım mesaj sonunda geldi Adamsın.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorularınız için ig:@albaavem burdan yazmayın arkadaşlar.

• Bildirimleri açtım bakalım. Tel no babam olsa vermem zaten ağzıma kadar idda siteleri ile dolmuşum.

• Teşekkür ederiz..

• Bildirim paneli üzerinden bildirim alıp alamadığınızı kendiniz de kontrol edebilirsiniz artık.

• Görüş ve önerilerinize açığız

• Yolumuz azaldı... Yarın büyük gün sanırım bildirimleri açıp sms onayı yapmayı unutmayın...

• Yarın saat 06:00 ile 12:00 arasında bekliyoruz ama siz yine bildirimleri açın hazır olun her an herşey olabilir...

• halisbugra13 H kullanıcısına yanıt
    Hocam yarin dediginiz pzt di mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • chezdenis kullanıcısına yanıt
    Saatin farkında değilim kusura bakmayın Pazartesi günü derken bugünü kastettim bugün açıklanır gibi gözüküyor yüksek ihtimalle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halisbugra13 -- 24 Ağustos 2020; 0:44:50 >
  • Bu gece açıklanmaz artık dağılabiliriz mışıl mışıl uyuyalım...

• Günaydın nöbetimiz devam ediyor

• Bildirimleri aç dememe rağmen hiçbir bildirim alamadım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.