Şimdi Ara

ÖSYM'DEN ÖNCE SONUÇLARI GÖR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
8.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jet hızıyla sizi bilgilendirecek ösym daha ilan etmeden ösym.gov.tr'de pusuya çökecek olan arkadaşlarhttp://albaavem.pythonanywhere.com/ umarım bildirimleri açmıştır..

Bir sonraki sene istediğiniz üniye yerleşme sitemizle ösym'yi bugda bırakmayı hedefliyoruz...

Site tasarımı işleyişi vs. hakkında yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halisbugra13 -- 20 Ağustos 2020; 12:51:17 >

• tıklamayın arkadaşlar korkunçlu kadın çıkıyor
  • nowaybat.x34 N kullanıcısına yanıt
    Hahahah Normalde baltaladığın için kızardım ama güzeldi bu bir şey demiyorum bizi bilen bilir gerisi önemsiz...
  • SMS ve Mail ile bilgilendirme sistemi 12'den önce online...
  • Açtım bildirimleri
  • emrebaba184 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz JET hızıyla haberdar olacağınıza garanti veriyoruz... ^^
  • Açtım hocam
  • Telefon numaramı gireceğim bir yer yok.
  • bckn.dgn B kullanıcısına yanıt
    Çeşitli aralıklarla test bildirimleri atılmaya devam ediyor gün içerisinde hiç test bildirimi almazsanız tekrardan benimle iletişime geçebilirsiniz.. ^^^

Teşekkür ederiz JET hızıyla sonuçlara sizde artık çok yakınsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halisbugra13 -- 20 Ağustos 2020; 10:8:57 >
  • e-mail ile bilgilendirme sistemi aktif ^^
  • Sistem entegrasyonları son hızla devam ediyor.

An itibariyle e-posta ile bildirim işlemleri için girişler başladı SMS ile bildirim işlemleri saat 12'den önce girişleri almaya başlaycaktır.
  • Evet beyler bayanlar hem BİLDİRİM hem MAİL hem de SMS ile bilgilendirme servisleri açılmıştır.Kayıt olarak ÖSYM'den Önce sonuçlara ulaşabilirsiniz...^^
  • Aktif olarak
    bildirim üyesi sayımız : 483
    Mail bildirim üyesi sayımız : 44
    Telefon bildirimi üyesi sayımız : 49
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mülgâ

Telefon numaramı gireceğim bir yer yok.
    E-posta ve telefon numarası ile bildirim işlemi şu an itibariyle kayıt almakta.
  • 1 yıl sonra telefonuma her gün reklam mesajları geleceği gerçeği
  • ÖM ' a cevap vermiyorum instagram : albaavem üzerinden iletişime geçebilirsinizz.
  • Sadece bildirimleri açabilir veya sadece e-posta adresinizi verebilirsiniz.1 yıl sonra her türlü mesaj geleceği gerçeği diye kurduğunuz komplo teorisi 200-300 kişinin telefon numarasıyla yapılmaz 200-300 k kişinin telefon numarasıyla yapılır.Tek parça atımlar 30k olduğu gerçeğini de hatırlatmak gerekir.İyi günler dilerim...
  • Öne çıkarabilirsek arkadaşlar çok daha fazla insan görebilir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.