Şimdi Ara

ÖSYM YE DİLEKÇE YAZCAM. YARDIM PLEASE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O zaman doğru olduğunu düşünelim. Bu arkadaş dilekçesini yollayana kadar o fakültenin kontenjanı zaten dolacak ve tercihler açıklanacak. Daha sonra ösym o fakülteye sonuncu yerleşene kardeş seni biz çıkartıyoruz buraya senden daha yüksek puanlı biri gelmek istiyor mu diyecek, yoksa +1 kontenjan mı ekleyecek? İkisinden birisini yaptı diyelim bu emsal bir kararı temsil etmeyecek mi? Önümüzdeki sene herkes bu haktan faydalanmak istemeyecek mi?
  • fuckulte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    MF-3,5 ile alıyor heralde

• Deneyimsiz Adam D kullanıcısına yanıt
    Kendin saptamalarda bulunarak bunu bana karşı dile getirmişsin. Laf olsun torba dolsun mantığı ile bana gelme . Adam şansını denemesin mi ? Kaç kez böyle bir mağduriyete düşüp te dilekçe yazdın ve tercihler açıklanınca işlem olacağını dile getiriyorsun. İnsanlar tuhaf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CA6EED738 -- 6 Ağustos 2016; 12:05:08 >
  • Şaka gibisin resmen
  • ya adam troll başlık açmış bazıları da ciddiye almış

hay allahım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tıpfuckültesi

Lan ben Türkiye derecesi yaptım lan. Siz bana hakaret edemezseniz. Iq su yerlerde olan herifler

Türkiye derecesi yapmışsın ama tercih yapamamışsın. Kimin IQ'su yüksek kimim düşük belli oluyor
  • Tamam benim ıq yerlerde ve derece yaptım yanlışlıkla

• Deneyimsiz Adam D kullanıcısına yanıt
    Cevap veremeyince o yazdığıma da (gerçi saçma bir cevap daha bekliyordum da ) , klasik gülerek haklı olduğunu göstermeye çalışmışsın. Ağlanacak haline gülüyorsun , Allah affetsin ne diyim.

''Şaka gibisin resmen muhahah muhahah muhahaha '' Böyle bir cümle kuracak potansiyelde bir insanla 3-4 seferdir konuştuğum için kendimden gerçekten utandım . Tanrım benide affet , istemeden de olsa bunun gibilerle diyaloğa giriyorum .
  • Mağdur olmuşum siz hala dalga geçiyorsunuz. İnsanlığınızdan utanın be. Biri de kalkmış trol başlık açmış diyo. Arkadaşım yardımcı olun diye açtım başlığı. Trol başlık açacak kadar işsiz değilim

• SalimAydogdu kullanıcısına yanıt
    Tıpfuckültesi T kullanıcısına yanıt
    Abi adam derece yapmış madem ıq daha yüksek sende derece yapsaydın.dersleri iyi olan hep zeki olmaz dersin şimdi yaw arkadaşım madem çok zekisin tutan mı var zekisin o zaman derside yap.bunlar derece yapanları kıskanan dercesizlerdir..

• Tıpfuckültesi T kullanıcısına yanıt
    Trollsün. İlk 100 potaniyeli olan bir adam burda 3-5 tane boş herifin boş laflarına cevap yazmak ile uğraşmaz , kaale bile almaz . Başta nickin ofsayt zaten.
  • Kastamonu tıp kapandı nasıl yazabilirsin? Yazacak kodu bile yok neyin kafasını yaşıyosun

• Ya allah allah adam istediği nicki koyamazmı sanane burda dalga geçiyosunuz resmen belliki saf temiz bi arkadaş madem troll daha ne yazıyosun cevap vermessin olur biter.

• Lan sınav bitti l. Napayım ders mi çalışayım. Derece yaptım diye forum kullanamam mı

• stellarium06 S kullanıcısına yanıt
    104810635 Kastamonu Tıp Fakültesi 6 MF-3 40 1 5, 14, 17, 21, 32, 86, 834 6840 --- 478,55646 - - -

Nasıl yok kardeşim insanları yanlış yönlendirmeyin derece yapmış adama gerizekalı mı diyosun şimdi?

• Excalybour E kullanıcısına yanıt
    Ulan gerzek adam ben dalga mı geçtim ? Senin gibi beyinsiz heriflerlerle muhattap olmak zorunda kalıyorum ya , sırf bu yüzden foruma girmek istemiyorum bazen. Beyinsiz beyinsiz önyargılı bir bok bilmeden aptal aptal yorumlar yapıyorsunuz . Kaç defa adam akıllı yorum yaptım , şimdi boş adamlarla tartışmaya girmesi saçma gelerek 2.ihtimali(csb olma ihtimali) göz önünde bulundurdum. Valla ortalama altı ıq lu adamlar ile şurda konuştum ya kendimi cezalandırmak istiyorum , bukadar düştüm mü ben ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Excalybour

Abi adam derece yapmış madem ıq daha yüksek sende derece yapsaydın.dersleri iyi olan hep zeki olmaz dersin şimdi yaw arkadaşım madem çok zekisin tutan mı var zekisin o zaman derside yap.bunlar derece yapanları kıskanan dercesizlerdir..

Bu sene sonu forumda olursan mesajını alıntılarım.
  • Lan uyduruk sizin gibi adamlarla muhatap oluyorum diyosun olma o zaman sanki zorlayan mı var şu mesajımada cvp ver hadi göreyim!!

• SalimAydogdu kullanıcısına yanıt
    Kardes malesef çok geç kaldın sınava girdim bn 341. Yim ctf den selam da söylerim😎

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.