Şimdi Ara

ÖSYM YE DİLEKÇE YAZCAM. YARDIM PLEASE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben mf3 te 100 küsürüncü oldum. Hacettepe tıpta okumak istiyordum. Ama tercihlerde yanlışlıkla Hacettepe Kastamonu tıp fakültesini yazdım ve bunu yeni farkettim. Ösym ye dilekçe yazcam . Yardım edin nolur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tıpfuckültesi -- 5 Ağustos 2016; 20:21:16 >

• Aynı durum bende de var,Türk dili ve edebiyatı yazıcağıma Kürt dili ve edebiyatı yazmışım.Ne yapıcam bilmiyorum
  • Senin salakligin kardes
  • Aaa bnm bi arkadaşta su ürünleri yazcağına denizcilik yazmış olsun ikiside su diyo.
  • kastamonu da okursun be kardeş takma geçti artık o iş değiştirmezler
  • geçmiş olsun. bu sene bi şey yapamazsınız ama seneye merkezi yerleştirme puanıyla yatay geçiş yapabilirsiniz istediğiniz yere. ben de ciddi ciddi yazdım ama umarım troll değildir.
  • Sorma hocam ben de tıp yazacağıma tıp mühendisliği yazmışım.
  • Üstte biri salakligin demiş bu adam salaksa sana kelimler kifayetsiz kalır.Dilekçe hakkında bir fikrim yok bence düzeltilir. Allah yardimcin olsun . umarim csb değildir.
  • train123 kullanıcısına yanıt
    kardeş adam 100 sence böyle dikkatsizlik hata yapar mı hadi yaptı o sıralamadaki adam en az 20 kere bakar
  • Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    Tıp mühendisi napıyo hocam mesela inorganik karaciğer mi tasarlıyo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Excalybour

Tıp mühendisi napıyo hocam mesela inorganik karaciğer mi tasarlıyo?

Hocam hiç bilmiyorum da tahminin doktor üretiyorlar fabrikada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihErayK

Üstte biri salakligin demiş bu adam salaksa sana kelimler kifayetsiz kalır.Dilekçe hakkında bir fikrim yok bence düzeltilir. Allah yardimcin olsun . umarim csb değildir.

kimsenin kimseye hakaret etme lüksü yok ama bu arkadaşın yaptığı büyük dikkatsizlik ben 2.gün tercih yaptım ve son gün gece 23:30 a kadar günde 3 sefer kontrol ettim doğru yerleri mi yazdım diye umarım mağduriyetin giderilir dostum 1 yılın heba olmasın
  • Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    İyiymiş ben bi tane iri kıyım alabilirmiyim varsa?kendime koruma yapcam
  • Dear ösym,
  • Arkadaşlar trol felan değil ben oturdum ağlıyorum sinirden. Trol diyen insanlar var ya
  • furkan625 F kullanıcısına yanıt
    Yanlış kişiye alıntı yapmışsın.
  • Nerede oturuyorsan orada ki üniversiteye gidiyorsun ösym temsilciliğini arıyorsun Ha oturduğun yer büyükse internetten ösym temsilciliği diyip ofislerine bakıyorsun gidiyorsun onlar size yardımcı olacaklardır
  • Arkadaşlar şimdi dilekçe yazsam bile boşuna mı olur. 1 senem heba olcak ve seneye yatay geçiş mi yapıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tıpfuckültesi

Arkadaşlar trol felan değil ben oturdum ağlıyorum sinirden. Trol diyen insanlar var ya

tamam o zaman. bi sene kastamonu'da okuayacaksın. sonra seneye lys puanınla hacettepeye geçeceksin bu kadar basit.
  • Kardeşim mesai saatleri içinde ÖSYM çağrı merkezini ara 444 67 96. Telefonda çok bekletiyorlar ama ulaşabiliyorsun. En iyi bilgiyi onlar verirler. Dilekçeyle çözülme ihtimali olduğunu düşünüyorum ama çok hızlı davranman lazım muhtemelen sistem yerlestirmelere başlamıştır bile
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.