Şimdi Ara

OTO BEYİN TAMİR KURSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    OTO BEYİN TAMİRİ
    OTO BEYİN TAMİR CİHAZLARI
    OTO KİLOMETRE TAMİRİ
    OTO KİLOMETRE TAMİR CİHAZLARI
    AİRBAG BEYİN TAMİRİ
    ABS BEYİN TAMİRİ
    DiJiTAL GöSTERGE TAMİRİ
    TIR BEYİN TAMİRİ
    KAMYON BEYİN TAMİRİ
    İŞMAKİNESİ BEYİN TAMİRİ
    SON SİSTEM CİHAZLARIMIZ İLE
    CİHAZLARIMIZIN SATIŞ EĞİTİMİVE TEKNİK DESTEĞİ
    YILLARIN VERDİĞİ BİRİKİM VE TECRÜBE İLE
    OTO ELEKTRİKCİLERİN VE TAMİRCİLERİN DİKKATİNE
    TEKNİK BİLĞİLER
    ARAC ÜZERİNDEN OBD İLE BEYİN PROGRAMLAMA
    İMMO KODLAMA İMMO İPTAL ETME
    ARAC OLMADAN MASA ÜZERİNDE BEYİN TESTİ
    ARAC OLMADAN MASA ÜZERİNDE
    BEYİN PİN UCU İLE İMMO PROGRAMLAMA
    VE KODLAMA
    TEKNİK OTO ELEKTRONİK
    HİZMETİNİZDE
    İLETİŞİM
    0532 467 98 18
    0544 512 24 77
    0232 329 81 17
    teknik-km@hotmail.com
    ANADOLU CAD NO:883/F
    ÇİĞLİ/ İZMİR

OTO BEYİN TAMİR KURSU OTO BEYİN TAMİR KURSU

• benım aracımın beyin sorunu vardı yetkli servis tamır edilsede tekrar bozulacagını soyledi sonra mustafa isminde bu zatla tanıştım bana kesinlikle arıza budur masrafı budur dedi (200 tl) sehır dısından izmır çiğli mahalle arasında bu yere gitdim tamiri yaptı dediği paranın 2 katını istedi sehir dısından geldiğim için mecbur kaldım 1 yıl garanti verdi .... son sandınız değilmi bitmedi asıl şimdi baslıyor............
    1 yıl olmadan bozuldu aradım bana 1 yıl olmus parasıyla yaparım dedi neredeyse inanıyordum 1 yıl olmamıs zorla kabul etdirdim gitdiğimde bu beyin baskası tarafından açılmiş dedi para aldı 3 ay sonra birdaha bozuldu aradım beni hatırlayamadı ve sızın 1 yıl olmus dedi yıne ikna etdim gıtdım bu beynı acmışlar dedi kızdım kabul etmedi para aldı ogun bu zatın aslında nitelikli bir dolandırıcı olduğunu anladım esnaflıgı en iğrenç biçimde kirleten bu para asığına su andan sonra giden olursa aklına sasarım. sızı oyle yada boyle ikna edicek ama pişman olucaksınız buna emin olun.

• benım aracımın beyin sorunu vardı yetkli servis tamır edilsede tekrar bozulacagını soyledi sonra mustafa isminde bu zatla tanıştım bana kesinlikle arıza budur masrafı budur dedi (200 tl) sehır dısından izmır çiğli mahalle arasında bu yere gitdim tamiri yaptı dediği paranın 2 katını istedi sehir dısından geldiğim için mecbur kaldım 1 yıl garanti verdi .... son sandınız değilmi bitmedi asıl şimdi baslıyor............
    1 yıl olmadan bozuldu aradım bana 1 yıl olmus parasıyla yaparım dedi neredeyse inanıyordum 1 yıl olmamıs zorla kabul etdirdim gitdiğimde bu beyin baskası tarafından açılmiş dedi para aldı 3 ay sonra birdaha bozuldu aradım beni hatırlayamadı ve sızın 1 yıl olmus dedi yıne ikna etdim gıtdım bu beynı acmışlar dedi kızdım kabul etmedi para aldı ogun bu zatın aslında nitelikli bir dolandırıcı olduğunu anladım esnaflıgı en iğrenç biçimde kirleten bu para asığına su andan sonra giden olursa aklına sasarım. sızı oyle yada boyle ikna edicek ama pişman olucaksınız buna emin olun. .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.