Şimdi Ara

Oto koltuğunda sim var nasıl temizleyebilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yazdığım gibi koltuk sim dolu ne kadar silersem sileyim çıkartamadım. Bunları çıkartmanın yolu var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Oto Koltuğundan Sim Nasıl Temizlenir

Bir oto koltuğundan sim çıkarmak zorlu bir görev olabilir, ancak doğru tekniklerle mümkün. İşte adım adım bir kılavuz:

• Elektrikli Süpürge Kullanın: Sim parçalarını gevşetmek için öncelikle bir elektrikli süpürge kullanın. Süpürge ucunu mümkün olduğunca kumaşa yaklaştırın ve tüm görünür simleri uzaklaştırın.

• Yapışkan Bant Uygulayın: Elektrikli süpürgeyle çıkarılamayan sim parçaları için geniş bir yapışkan bant parçası kullanın. Bantı simli bölgeye yapıştırın ve hızlıca çıkarın. Bu işlem simleri banttan çıkaracaktır.

• Nemli Bir Bez Kullanın: İnatçı sim parçaları kalırsa, nemli bir bez kullanın. Bezi hafifçe simli bölgeye bastırın ve simleri gevşetmek için nazikçe ovalayın. Ardından bezi temiz suyla durulayın ve işlemi gerektiğinde tekrarlayın.

• Yumuşak Bir Fırça Deneyin: Nemli bir bez işe yaramazsa, yumuşak kıllı bir fırça kullanın. Fırçayı simli bölgeye hafifçe uygulayın ve dairesel hareketlerle fırçalayın. Bu işlem simleri kumaştan kaldıracaktır.

• Tıraş Makinesi Kullanın: Son çare olarak, tıraş makinesini çok dikkatli kullanarak kumaştaki simleri traş edebilirsiniz. Tıraş makinesini kumaşın yüzeyine paralel tutun ve hafifçe bastırın.

İpuçları:

• Simi temizlemeden önce, kumaşın göze çarpmayan bir bölümünde kullandığınız temizleme yöntemini test edin.
    • Simi çıkardıktan sonra, koltuğu bir vakumla iyice temizleyin.
    • Sim temizliği için asla sert fırçalar veya aşındırıcı temizleyiciler kullanmayın.

Yukarıdaki adımları takip ederek oto koltuğunuzdan simleri etkili bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Sim silinmez.Süpürge ile süpür yada elektrikli süpürge ile çektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: klonajinsky

Sim silinmez.Süpürge ile süpür yada elektrikli süpürge ile çektir.

çekmiyor hocam denedim acaba kağıt bantlarla çekebilir miyim ? Onu deneyeceğim aklıma başka bi' şey de gelmiyor.

• Kedi tüyü alan rulolarla da olabilir ama gerek yok.Koli bandı daha güçlü onlardan.Koli bandıyla dene bir de...

• Simi ne kadar süpürsenizde kalıyor zamanla azalacaktır ama hiç bir zaman tamamen bitmez 5 yıllık bindiğim araçta her ay 1 saat süpürür detaylı temizlik yapardım ama hala tek tek sim hala çıkardı
  • Slime al hocam mıknatıs gibi çeker
  • klonajinsky kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam bant deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: tekin-71

Slime al hocam mıknatıs gibi çeker

teşekkürler hocam slime ile deneyim şu anda bant ve slime iki yol var arkadaşların söylediği deneyeceğim

• hayırlı işler:d
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

hayırlı işler:d
    neden öyle dedin hocam işin uzun mu demek istedin
  • Kabullenmek en iyi çözüm. Gelinlik sade ise zamanla çıkar  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.