Şimdi Ara

Oto pm konusunda yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu oyun içi oto PM atanları engelleyebileceğimiz bi program geliştirebilirmi? yada hergün söve söve günaha girmeye devammı edicez mecburen?

• Valla ilk sizden Duydum Oto pm Nasıl oluyorki. Oto pm'i çıkmıs

Edit : Küfür Etmene Gerek Yok Küfür Etmek YeniLmek DemekTir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jami -- 11 Kasım 2009; 3:08:09 >
  • oyun içinde oyun parası satışı ile ilgili site reklamları yapan ve nickleri genelde sadece sessiz harflerden oluşan tipler,hile programı sayesinde birçok oyuncunun nicklerini bir listeye kaydedip,her 10-15 dakikada bir sürekli site reklamı yapan Pm ler atıyorlar.Bu durum yaklaşım 1 senedir devam etmekte.Ben oyun içinde genelde pazarda alışverişle uğraştığım için Pm kapatamıyorum ve her gün akşama kadar bu adamlara sövmekten yoruluyorum.Yokmudur bu işin bir çaresi arkadaşlar.Hile programlarından dolayı sadece pazarla ilgilenmek zorunda kaldım,bu insan müsfetteleri orada bile rahat vermez oldular.
    Birde floodcular var.ALL chati kapatırsın,Shoot Chati kapatırsın genede baş edemezsin çünkü adam merchant yazısı ile binlerce yazı geçer üstüste.ne aradığın itemi bulabilirsin.Ne satmak istediğin itemi satabilirsin.
    Şu hile programlarını üreten eşşek beyni yemiş arkadaşlarıma sesleniyorum.Derdiniz nedir expte kosp,CZ de kosp,Basede kosp,Ardreamde kosp,hepsine tamam da, bırakın bari şu yazı işini yapmayın programlarınızda insan gibi pazarda gezelim,itemimizi alıp satalım.Adam 1m lik Bow 8 satmak için yaklaşık 1 saat onbinlerce yazı geçti el insaf...

• Sevgili : Taz.. Valla Mesajınızı Okudum Dicek Birşey Bulamıyorum Ama Bu Mesajınızın Aynısını Tüm Forumdaki arkadaşlarımız Ticketle Atarsa beLki bi ÖnLem Alırlar Dediğiniz Gibi Varsa

İnsan Çok Rahatsız Olur ya
  • Hocam sadece maradon town civarında atıyorlar zaten kapat geç neden sinir yapıyosun ki
  • Whisper blok bu kadar basit sinirlenmemek lazım
  • O pmler oto pm yoluylamı atılıyormuş vay be
  • merchant chat block istiyom ben ....bi onu blocklayamıyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.