Şimdi Ara

Otobüsteyim hayati tehlike altindayim (KAZA YAPTIK) (SS EKLENDİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir tek sen anlatıyosun ama velakin diğer başka yolcular seslerini çıkarmıyor öylemi ?

Bu işte birşeyler dönüyor ama Neyse.

Otobüste takograf var.. Bu bir.

Ayar çekilip gene hız yapılır ama böyle bir hareketler durumunda diğer yolcular şikayet ederse.. O zaman o iş yaş.. BİR TEK sen yaşıyorsun peki diğer yolcular ne durumda onların şikayetlerini kendi aralarında konuşurken duyabilirsin dimi.

Çok abartılı geldi bana bu..

Hikayeye devam
  • Arkadaslar suan astideyim inanmayan varsa gelsin konusalim. Yolcularin hepsi uyuyor ne olup bittiginden haberleri yok. Biraz once yime bi araba aniden durdu tam giriyorduk son anda kurtardik. Sofor ona acaip sovdu bende sofore sovdum cok dengesiz suruyor. O anda tum yolcular sarsintidan uyandi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle Yalova seyahattir adamlar Atakent seyahati döverek satın aldı

• quote:

Orijinalden alıntı: Einsteinın Beyni

Beyler sikayet edicem ama korkuyorum. Az once ayagim koltugun disinda duruyordu muavin tekme atip cek su ayagini dedi

Otobüsteyim hayati tehlike altindayim (KAZA YAPTIK) (SS EKLENDİ)
  • YALOva

ONU
  • garanti Yalova Seyahattir.
  • Cool storynin onde kosani

• polisi ara plakayı mevkiyi ver..onlar sizi çevirir:)
  • quote:

Beyler sikayet edicem ama korkuyorum. Az once ayagim koltugun disinda duruyordu muavin tekme atip cek su ayagini dedi

OLDU O ZAMAN BİZ KALKALIM.
  • quote:

CSB

• Taxi Driver filmini bence baştan izle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rooftop

Dur tahmin ediyim! Luks yalova seyahat

• Beyler cidden olay csb degil. Suan astideyim aktarmali gidiyorum efe tura binecegim simdi. Taxi driver filminide izlemedim oylesine dedim

• kaderde varsa ölmek kaçamassın genç
  • Beyler belki inanmayacaksiniz ama sabah gittigim otobus firmasi ile simdi donus yaparken istanbuldab daha cikamadan pegaut 407 ile carpistik. Adam bize yandan arka lastigr carpti ve karsi yola otobus duragi olan yere uctu ve kazayi an be an gordum. Kaza internete duser dusmez burada paylasacagim

• geçmiş olsun. bu konu değerlenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreadx -- 10 Ağustos 2012; 22:46:01 >
  • Beyler size an be an kaza yapacagimizi soyledim bana inanmadiniz yaptik iste. Kaza yapan araba hurdalik oldu cekildi. Bizim soforde alkol testi icin karakola goturuldu

• CSB değilse geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

senin gene iyi bir keresinde en once oturuyordum adam kalkti donunu duzeltti yol ortasinda sabitlemis gazi filan baya baya avucladi yani

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.