Şimdi Ara

Otobüsteyim hayati tehlike altindayim (KAZA YAPTIK) (SS EKLENDİ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler optimum outlet media markt felan var onun ilerisindeki shell istasyonumda bekliyoruz. Daha 1-2 burdayiz inanmayanlar gelip gorebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O da bişeymi geçenlerde şöför kalktı bize ikram yaptı. Hani çay kek falan dağıtıyolar ya işte onu şöför yaptı. Otobüs 5 dk kadar kendi gitti.Allahtan yol düzdü

• Kötü olmuş. İnşallah CSB'dir.
  • Olm tamam da git 155 i ara bize ne söylüyorsun yav polis gibi mi gözüküyoruZ saçma sapan konular açıyorsunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvana08 -- 10 Ağustos 2012; 23:01:33 >
  • şöförü tokatlasaydın
  • Firmanin ismi ne

• quote:

Orijinalden alıntı: JeanCarlo

Firmanin ismi ne

Kesin metrodur.
  • Vay be tesadüfe bak

ben hayır diyorum
  • Beyler kaza icin 1 tane resim cektim ancak yarin bilgisayarda yukleyebilirim. Firma sanal kirsehir

• sanal değil şanal kırşehir
  • 2. GÜNCELLEME

Arkadaşlar uzun ve aksiyonlarla dolu yolculuğumdan sonra yolculuğum tamamlandı. İnanmayan arkadaşlar için buyrun otobüsün resmi.

1 numaralı yer : Araç önce buraya çarpıyor ardından otobüse sürterek tekerin olduğu yere kadar sürte sürte geliyor ve araba sol tarafı ile komple tekerin oraya çarpıyor ve tekerin dönme hızından dolayı araba sağ taraftaki yola uçuyor orda da ilerleyen kamyonun alt kaportasını komple düşürüyor ve otobüs durağındaki reklam panolarına çarpıp tekrar yola düşüyor. Şans eseri durağa girmiyor. Çarpan araç hurdalık oldu. Şoförü alkollüymüş galiba.

3 numaralı yerdeki kaportanın yarısı kırılıp yere değdiği için söktük. Ama bayağı sağlammış zor oldu sökmemiz. Jantta tamamen kırıldığı için onuda söktük.

İlginç olan şey muavin jantı koymak için bagajı açtığında kırılmış 2 tane jant daha vardı demek ki daha önce 2 kez yine böyle kaza geçirmişlerdi. Zaten şoförde hiç bir şey olmamış gibi bizimle muhabbet edip gülüyordu adam alışmış.

Otobüsteyim hayati tehlike altindayim (KAZA YAPTIK) (SS EKLENDİ)

• olm ben de otobusteyim suan korktum

• adam bok yolunda bile konu dışını düşünüyor helal be

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.