Şimdi Ara

Otomatik gelen e-mail leri iptal etme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar belki yeri burası değil ama, forumda aramadığım yer kalmadı ama maalesef cevap bulamadım. Ben foruma 2.el ilanı verdim. Ve bu ilanı bırakırken anahrat kelime tayin etmiştir. Yani tayin ettiğim anahtar kelime ile ilgili bir konu açıldığında ya da bu kelime ile foruma ilgili herhangi bir mesaj yazıldığında e-mail adresime mail geliyor. "Anahtar kelimeniz ile konu açıldı" diye bir mesaj. Ben bu mesajı almak istemiyorum. Nasıl iptal edebilirim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Sayın forum yöneticileri; özür dilerim. belki burası bu soru ile ilgili bir kısım değil ama litfen mazur görün.

• quote:

Orjinalden alıntı: alan8313

Arkadaşlar belki yeri burası değil ama, forumda aramadığım yer kalmadı ama maalesef cevap bulamadım. Ben foruma 2.el ilanı verdim. Ve bu ilanı bırakırken anahrat kelime tayin etmiştir. Yani tayin ettiğim anahtar kelime ile ilgili bir konu açıldığında ya da bu kelime ile foruma ilgili herhangi bir mesaj yazıldığında e-mail adresime mail geliyor. "Anahtar kelimeniz ile konu açıldı" diye bir mesaj. Ben bu mesajı almak istemiyorum. Nasıl iptal edebilirim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Sayın forum yöneticileri; özür dilerim. belki burası bu soru ile ilgili bir kısım değil ama litfen mazur görün.

resimden anlaşılıyordur umarım :)
    sana gelen maillerden birine gir bu işaretlediğim yerde aboneliği kaldır yazısı çıkıcak

Otomatik gelen e-mail leri iptal etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reptile_34 -- 24 Mart 2009; 14:06:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.