Şimdi Ara

otomatik Mp ve Hp kullanmak baya yararli:D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben suan otomatik olarak mp ve hp kullaniyorum yani bide pot basmaya ugrasmiyorum.
    oyundayken klavyede A tuşuna basın ırda sizinde gorup bi anlam getiremedigini Auto Recovety diye bişey var onu aciosunuz içerisinde zaten Hp, Mp, bide otomatik olarak iyileştirme pili kullanma yeri var ve yüzde olarak ayarlayabiliyosunuz. Hpyi nerde kullaniyosaniz F1,F2.... gibi nerde duruyosa onun yerini belirliyosunuz 2.yerdede kacıncı slotta durdugunu belirliyosunuz ama belirlediginiz yerlerde o tüpler olmali yoksa yatarsiniz. ben baya verim aldim sizede tavsiye ederim yapamayan olursa pm atsin yardimci olurum.

• yada sole yapatlım T harfıne basın

ordan yapın ayarınızı

amaaaaaa

Lagda manyak hp-mp gıder soylemedı demeyın :)
  • Burda da değişik Oto MP-HP kullanım yöntemleri mevcut

http://forum.donanimhaber.com/m_7176195/tm.htm

Eğer lagda az pot harcamak istiyorsanız, HP-MP-Pill basma süresini 2-3 saniyeye çıkartın, eğer sıkışırsanız Farenizin orta tuşuna da HP pot yerleştirin ve Elle HP desteği yapın, lag olmadığı durumlarda zaten pek bir sorun yok. Ama süreyi 1 saniye olara bırakırsanız, lag zamanlarında oldukça fazla MP ve HP tüketiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiKMeN_

Burda da değişik Oto MP-HP kullanım yöntemleri mevcut

http://forum.donanimhaber.com/m_7176195/tm.htm

Eğer lagda az pot harcamak istiyorsanız, HP-MP-Pill basma süresini 2-3 saniyeye çıkartın, eğer sıkışırsanız Farenizin orta tuşuna da HP pot yerleştirin ve Elle HP desteği yapın, lag olmadığı durumlarda zaten pek bir sorun yok. Ama süreyi 1 saniye olara bırakırsanız, lag zamanlarında oldukça fazla MP ve HP tüketiyor

Ya o mousenin orta tuşuna yerleştirdiğimizi x ile kullanıoz neden mouse tuşu diolar?

• O aslında farenin orta tuşuna BASILMAK suretiyle kullanılan bir slottur. Fakat faresinde orta tuş olmayan veya bozuk olanlar için de X tuşunu kısayol olarak atamışlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.