Şimdi Ara

OTOMOBİL FİYATINA HOPARLÖR!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
9.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi otomobil fiyatına hoparlör ne demektir ya?? Olamazmı yani.. Araba çok değerli kıymetlimiz midir? Bana kalırsa hoparlör arabadan değerli ozaman bende hoparlör fiyatına araba yazıyım olmaz ki böyle
  • bu fiyata ben böle bişi almam.. belliki sistemin bu kadar pahalı olmasının nedeni el yapımı olması ve gül ağacından mı ne yapılması... çok müthiş ses vereceğini sanmıyorum... o fiyata daha güzel bir sistem kurulur bence... ama çokkk paran varsa hava atmak amaçlı alabilirsin ona bişi diemem...
  • yok daha neler bu ne ya evde nası dinlicen bunu ben 5+1 i bile kullanamıyom komşular rahatsız olcak diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: rap_üstad

Wharfedale Airedale Heritage

50.000 ytl

yalnız bu ürünler beylikdüzü media markttayken yeni açılan mağazaya taşınmış.her mağaza açılışında aynı haber tekrarlanıyor

ümraniye tepeustu medıa mark ta da var dı 17000 tl ıdı baya dusmus 10000 lıra mı ne yanlıs hatırlamıosam
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinali35

he evet onlarda ev fiyatı hadi bakalım mesela bende bisikletçiyim( kullanıcı ) bizim kullandığımız bisikletler ortalama 2000,5000 dolar civarı birine söylediğim zaman diyoki one ya o fiyata ben araba alır kullanırım işte gelde bu adama anlat derdini o misal

ben ce bu ısler zevk kobı ısı bunlar para ıle kıyaslamak doru mu bılmem kımı en alır kımı cem telını pırlantayla kaplar 20 000$ verır parası olan bu para verılır mı dıe dusunmuyor bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: basss soud

quote:

Orjinalden alıntı: rap_üstad

Wharfedale Airedale Heritage

50.000 ytl

yalnız bu ürünler beylikdüzü media markttayken yeni açılan mağazaya taşınmış.her mağaza açılışında aynı haber tekrarlanıyor

ümraniye tepeustu medıa mark ta da var dı 17000 tl ıdı baya dusmus 10000 lıra mı ne yanlıs hatırlamıosam

Wharfedale Airedale neo olmasın o

• olabılır o kadar ıncelemedım benı asar onlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: basss soud

olabılır o kadar ıncelemedım benı asar onlar

bizlerde wharfedale ın alt serileri ni kullanıyoruz diye bunlarıdan ibaret sanan akılsızlar varbirçok kıytırık marka ile karşılaştırmaktanda kaçınmazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 3 Mart 2009; 15:12:44 >
  • Bu ürünler HI-END ürünler zaten. Ve inanın daha çok çok yüksek fiyatlı ürünler de var. Şaşarsınız yani
  • Alan arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden. İncelemeleri bekliyoruz.
  •  OTOMOBİL FİYATINA HOPARLÖR!!!

Bu varken Omu alınır MTX JACKHAMMER
  • esas bu kolona para verilmez
    bu ve bunun gibi (kicker) kolonların nesini övüyorsunuz ki
    büyük ve güçlü olmaları bir şey ifade etmez
  • bu hoparloerin verdiği ses çok kaliteliyse çok dogalsa normaldir fiyatı. fiyatına neden şaşıyorsunuz? Bende Hi fi merakıyım 100cm 1980 model grundig box sm 3000 kullanıyorum. bunlara 2500 3000 tl ye alıcı bile çıktı vermedim nedeni bunun gibi guzel kaliteli ses veren basları çok yumuşak hafif veren başka hoparlor bulamadım. mest ediyor insanı. lambalı anfiler 50000 tl ye bile bulunuyor. en kaliteli yükselteç lambalı anfilerdir.

ha kimi insanlar mtx kicker jackhammer demişler guluyorum ya. bunlar bastan başka bişey yok deprem yaratıp işitme engelli olmakda var. hi fi ve hi end degerini bilememiş olmalarına çok üzülüyorum. bizim akrabalarımız hi fi lere çok duskun. Akai marka size nasıl geliyor? bide onların 1980 modelin hi fi hoparlori gorseniz çok tatlı ses veriyorlar almak istedim vermiyor amca plakla dinlemek cd den çok farklı ses verşyorlar tam bi rakı balık sefasında dinlemek lazım 10000 lik 5.1 sistem bile tutmaz

• Hoparlör fiyatına araba
  • yaa çok saçma bir fiyat arkadaşında dediği gibi mtx jackhmmer varken hiç gerek yok
  •  OTOMOBİL FİYATINA HOPARLÖR!!!

bu sistemin fiyatı 95.000 $ cık

param olsa hiç düşünmeden alırdım. insanlar zevkleri için milyon dolar harcıyorlar 200 bin tl bi hoparlöre vermiş cok mu :)))
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratalagoz

bu sistemin fiyatı 95.000 $ cık

param olsa hiç düşünmeden alırdım. insanlar zevkleri için milyon dolar harcıyorlar 200 bin tl bi hoparlöre vermiş cok mu :)))

süper bir tasarım
    param olsa ben de alırmıydım bilmem
  • zaten her zaman bu sistemi alanlar bu işlerden anlamayan ve uğraşmayacak olan kişiler anlamaz işten parası yüksek olunca zannederki en iyisi
  • bir hoparlöre bu kadar para verilmez yazık o paraya:D
  • Arkadaslar daha yuksek fiyatlarda var.
    Bu olayı kavramak icin audiophile seviyesinde bakmak lazım.
    Kimi insan otomobile meraklıdır kirada oturur ama parasının son kurusuna kadar pahalı araba alır.
    Kimide hiend sistemlere gonul vermistir gucude varsa bunlara yonelir. Metresi binlerce dolara hoparlor kablosu alır bu insanlar. Bu tutku meselesi.

Ayrıca o speaker ve bir kac hiend urunun mediamarkt a olması cok anlamsız geldi bana. Hatta umraniye magazada ilk gordugumde sasırdım bu cihazın burda ne isi var diye. Birde arkasına baktım uyduruk 5 ytl lik kablolardan takılmıs. Onu sunacak kapasitede birinin oldugunuda sanmıyorum, sadece govde gosterisi.
    Onu alacak insan akustigi duzenlenmis her turlu ince hesapların ara kablodan speaker kablosuna elektrigine speaker arası mesafeye kadar dusunulmus bir ortamda dinlemek ister. Audiophile insanlarda sadece bu isi yapan ozel dinleti odaları olan evden cihazlarınıda alıp goturup kurabilecegi ve testler yapabilecegi hiend magazalarına gider. Can hifi, mavi hifi, actual power, bl muzik, timpani vs gibi yerler. Oyle rastgele yere konulmus rastgele baglantılarla o speaker dan ne randıman alınırki. Speakerın o durumu medimarketin bir ayıbı bence. Komik duruma dusmusler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikarahal -- 15 Ağustos 2009; 13:50:15 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.