Şimdi Ara

OTOMOBİL FİYATINA HOPARLÖR!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
9.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Merkez Nilüfer ilçesinde faaliyet gösteren elektronik eşya mağazasını ziyaret edenlerin, teki 115 kilogram ağırlığında, 133 santimetre boyundaki iki dev hoparlörü görünce yaşadığı şaşkınlık, 29 bin 999 TL yazılı fiyat etiketini fark ettiklerinde daha da artıyor.

Türkiye'de sadece iki mağazada satışa sunulduğu bildirilen, fiyatı orta sınıf bir otomobile bedel hoparlörlerin en büyük özelliği el yapımı olması.

Mağazanın ses sistemleri satış danışmanı Bülent Batur, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hoparlörlerin Almanya'dan getirildiğini, Bursa ve İstanbul'daki mağazalarında alıcı beklediğini söyledi.

Alman firma tarafından üretilen hoparlörlerin mağazaya giren teknoloji meraklılarının ilk dikkatini çeken ürünlerin başında geldiğini ifade eden Batur, özellikle müzik zevki üst düzeyde olan kişilerin hoparlörlerin önünden uzun süre ayrılamadığını belirtti.

Kaynaktan gelen bütün enstrüman seslerini doğal olarak verebilen hoparlörlerin kasasının gül ağacından yapıldığını söyleyen Bülent Batur, ''Üretici firmanın prestij serisi olan ürüne gösterilen ilgi bizleri oldukça memnun ediyor'' dedi.

Hoparlörlerden tam anlamıyla verim alınabilmesi için çok kaliteli kablo, CD çalar ve amplifikatör (yükselteç) gibi malzemelere de ihtiyaç olduğuna değinen Batur, bunların fiyatlarının da en az hoparlörler kadar olduğunu bildirdi.

Batur, hoparlörleri inceleyen teknoloji meraklılarının en çok fiyat konusunda sıkıntı yaşadığını kaydederek, şöyle konuştu:

''Özellikle bir genç müşterimiz ürünle çok ilgilendi. Tüm detayları hakkında bilgi aldı. Satın almayı çok istedi. Son olarak birlikte mağazaya geldikleri babasına ürünü gösterdi. Babası 'Araba alırız' diyerek oğlunu vazgeçirdi. Ancak buna rağmen bu ürünü satın almak isteyen çok kişi var.''

KAYNAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furtem -- 26 Şubat 2009; 11:06:34 >

• buna o kadar para verıcegıne bır ınsanın gıder ıkı tane kıcker solo barıc L7 alır ıkı tanede jbL 1201 alır bır de campenent takımıyla deh p 68oo aldımı degme o ınsanın keyfıne derım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: logitech z-5500

buna o kadar para verıcegıne bır ınsanın gıder ıkı tane kıcker solo barıc L7 alır ıkı tanede jbL 1201 alır bır de campenent takımıyla deh p 68oo aldımı degme o ınsanın keyfıne derım ben
    yada z5500 alır dimi insan bu paraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: bowers wilkins

Alıntıları Göster
    :D bunun maliyeti nekiya altındanmı yapmışlar çukur hazneyi

• quote:

Alıntıları Göster
    Astronomik bir satış rakamı heyecan arayan zengin takımı için ideal bir ürün ...
    Bu arada bunun yerine z5500 alırım diyen arkadaşlara ayrıca şaşırıyorum
    20.000 tl rahat bir hi-end sistem toplayabilirim eminim bundan daha iyi ve kaliteli bir ses alırım ki üst düzey sistemlerdeki ses farkını anlamak için profösyonel kulaklara sahip olmak lazım kalan 9.000 tl ile de 2-3 bin tl ile müzik-film karışık bir arşiv yaparım kalanıylada odaya müzikal akustik için duvarlara izolasyon uygularım stüdyo salonlarındakine benzer bir uygulama ile hiç duymadığım kadar kaliteli bir müzik dinlerim ayrıca bu hazır sisteme 10 basar birde kendi topladığınız sistemi dinlerkenki almış olduğunuz haz da cabası.

• quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

Astronomik bir satış rakamı heyecan arayan zengin takımı için ideal bir ürün ...
    20.000 tl rahat bir hi-end sistem toplayabilirim eminim bundan daha iyi ve kaliteli bir ses alırım ki üst düzey sistemlerdeki ses farkını anlamak için profösyonel kulaklara sahip olmak lazım kalan 9.000 tl ile de 2-3 bin tl ile müzik-film karışık bir arşiv yaparım kalanıylada odaya müzikal akustik için duvarlara izolasyon uygularım stüdyo salonlarındakine benzer bir uygulama ile hiç duymadığım kadar kaliteli bir müzik dinlerim ayrıca bu hazır sisteme 10 basar birde kendi topladığınız sistemi dinlerkenki almış olduğunuz haz da cabası.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: _DIESEL_

o z5500 alırım olayını dalgasına demiştim ben ztn bu forumda uçan kuşa z5500 önerirlerya mecazı anlamda dedim anlaşılmamış herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bowers wilkins -- 26 Şubat 2009; 14:14:09 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _DIESEL_

o z5500 alırım olayını dalgasına demiştim ben ztn bu forumda uçan kuşa z5500 önerirlerya mecazı anlamda dedim anlaşılmamış herhalde

Alıntıları Göster
    kısasa kısas arkadaslar bu makıneye para verecek adamın ya aklı yok ya aklı sadece hoparlorler 30.000 lıra daha buna 10.000 llıra daha masraf yaparsın amfı falan kablo vs vs bu kadar paraya ben kıcker in tasarımcısını tutarım ona yaptırırım kafama gore bır sıstem varmı daha otesı

• quote:

Orijinalden alıntı: logitech z-5500

kısasa kısas arkadaslar bu makıneye para verecek adamın ya aklı yok ya aklı sadece hoparlorler 30.000 lıra daha buna 10.000 llıra daha masraf yaparsın amfı falan kablo vs vs bu kadar paraya ben kıcker in tasarımcısını tutarım ona yaptırırım kafama gore bır sıstem varmı daha otesı

Alıntıları Göster
    ne tür müzik dinliyorsunuz

quote:

Orjinalden alıntı: logitech z-5500

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratTURAN1977

ne tür müzik dinliyorsunuz

quote:

Orjinalden alıntı: logitech z-5500

Alıntıları Göster
    Wharfedale Airedale Heritage

50.000 ytl

yalnız bu ürünler beylikdüzü media markttayken yeni açılan mağazaya taşınmış.her mağaza açılışında aynı haber tekrarlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 26 Şubat 2009; 18:01:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rap_üstad

Wharfedale Airedale Heritage

50.000 ytl

yalnız bu ürünler beylikdüzü media markttayken yeni açılan mağazaya taşınmış.her mağaza açılışında aynı haber tekrarlanıyor

Alıntıları Göster
    Şahsen 140.000TL'lik panasonic plazmayı görünce daha çok şaşırmıştım .

• quote:

Orijinalden alıntı: n1ghtfall

Şahsen 140.000TL'lik panasonic plazmayı görünce daha çok şaşırmıştım .

Alıntıları Göster
    MİLLET ŞAŞIRMIŞ BN O PARAYA KICKERİN 46 CM KARE BASSLARINDAN 4 TANE ALIRIM BİDE ONU BESLİYCEK ANFİ DİSKO AÇARIM
  • bu devırde zengın bıle bu paraya kıyıp da bu sıstemı almaz
    alacak olan adamın aklına sasarım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: notstock...

MİLLET ŞAŞIRMIŞ BN O PARAYA KICKERİN 46 CM KARE BASSLARINDAN 4 TANE ALIRIM BİDE ONU BESLİYCEK ANFİ DİSKO AÇARIM

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: CRAZYOZYY

o kickerla sesin ayrıntılarını alabilcenmi peki sen o kickera verdiğin parayı bana ver ben bi açık hava seslendirme kolonu alayım behringer jbl bose felan kickerları cep radyosu niyetine kullanırsın bizim türk milletinde tek zihniyet var oda bass ses iğrenç olsun bass güm güm vurdumu tamam en iyi sistem o

• Bu seti mediamarkt de gördüm. Fiyatını hakedeceğini sanmıyorum. Zaten çokda ihtişamlı bir görüntüsü yok. Dinlemek istedimde yok abi napıcaksın onu dediler
  • quote:

quote:

o kickerla sesin ayrıntılarını alabilcenmi peki sen o kickera verdiğin parayı bana ver ben bi açık hava seslendirme kolonu alayım behringer jbl bose felan kickerları cep radyosu niyetine kullanırsın bizim türk milletinde tek zihniyet var oda bass ses iğrenç olsun bass güm güm vurdumu tamam en iyi sistem o

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bowers wilkins

quote:

aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: lion_koc

quote:

Orjinalden alıntı: bowers wilkins

quote:

aynen

Alıntıları Göster
    ancak super loto bana cıkarsa alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: FRED BAKER

ancak super loto bana cıkarsa alırım

Alıntıları Göster
    Pardon da Kicker'la bu ürün arasında nasıl bir bağlantı kurdunuz? Onu alırım birde bunu alır bağlarım canavar gibi de olur mantığı ne kadar klişe bir mantıktır ki sözü edilen Kicker markası da otomobiller için komponentler üretiyor Hi-end'le uzaktan yakından bir alakası yok..."Araba fiyatına Hoparlör" başlıklı anlamsız bir haber yapmak da çok saçma sapan olmuş neden herşeyi otomobil fiyatlarıyla karşılaştırıyoruz ki Türkiyede ölçü veya kıstas otomobil mi? Nasıl otomobil fiyatına pırlanta veya mücevher diyemiyorsak bunlar da bu sektörün mücevherleri,pırlantaları.. Tabii anlayana.. Bu fiyat birşey değil 100.000, 150.000 vs..liraya satılan McIntosh vs..Hi-end ürünler var..

• quote:

Orijinalden alıntı: atalayalper

Pardon da Kicker'la bu ürün arasında nasıl bir bağlantı kurdunuz? Onu alırım birde bunu alır bağlarım canavar gibi de olur mantığı ne kadar klişe bir mantıktır ki sözü edilen Kicker markası da otomobiller için komponentler üretiyor Hi-end'le uzaktan yakından bir alakası yok..."Araba fiyatına Hoparlör" başlıklı anlamsız bir haber yapmak da çok saçma sapan olmuş neden herşeyi otomobil fiyatlarıyla karşılaştırıyoruz ki Türkiyede ölçü veya kıstas otomobil mi? Nasıl otomobil fiyatına pırlanta veya mücevher diyemiyorsak bunlar da bu sektörün mücevherleri,pırlantaları.. Tabii anlayana.. Bu fiyat birşey değil 100.000, 150.000 vs..liraya satılan McIntosh vs..Hi-end ürünler var..

Alıntıları Göster
    he evet onlarda ev fiyatı hadi bakalım mesela bende bisikletçiyim( kullanıcı ) bizim kullandığımız bisikletler ortalama 2000,5000 dolar civarı birine söylediğim zaman diyoki one ya o fiyata ben araba alır kullanırım işte gelde bu adama anlat derdini o misal

• quote:

Orijinalden alıntı: cinali35

he evet onlarda ev fiyatı hadi bakalım mesela bende bisikletçiyim( kullanıcı ) bizim kullandığımız bisikletler ortalama 2000,5000 dolar civarı birine söylediğim zaman diyoki one ya o fiyata ben araba alır kullanırım işte gelde bu adama anlat derdini o misal

Alıntıları Göster
    o parayı o hoparlörlere veren aklına şaşayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: atalayalper

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: atalayalper

kardeş bu işlerle 15yıldır ilgilenirim aldığım herhangi bir şeyin araba ile karşılaştıtılmasına abartısız 150defa şahit olmuşumdur....
    mille çocukluktan itibaren araba alma hevesi ile doluyo bu memlekette nedensede ondan herşey oto ile karşılaştırılır.....

ben bu konuda bir iki arkadaşımıda sinirlenip terslemişimdir,senin çocuğun var ona yaptığın masrafla araba alırdın dedim arkadaşa küstü.......

milletin kariyer göstergesi gibi araba,araba aldımı kendini sınıf atlamış gibi hissediyor millet...aaa arabaya bak desinler içine iki kız atrım diye hoplayıp duruyorlar...bizim 5para etmez bazı kızlarda popomu arabaya koyayımda ne olursa olsun mantığında......

kısacası birçok kişinin hobisi değilde,allahı kitabı araba olmuş..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.