Şimdi Ara

OTTOMAN_TR [giriş için]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili silkroad oyuncuları.Venice serverinda açmış oldumuz OTTOMAN_TR guildine alımlar için lütfen oyun içerisinde Xydar_Khalin ve ZyronKhalin isimlerine pm atınız.Guildimiz Level 2 ve +25 üzeridir.İlgilerinizi bekliyoruz türk ismini bu servera kazımak için.Diğer türk guildlerinede ayrica başarılar diliyoruz.Onlarıda bu serverda görmek çok gurur verici gerçekten.Herkese iyi oyunlar...

• Bende OTTOMAN_TR'dayım şu anda LV 31 im venice deki tüm TÜRK player leri aramızda görmek isteriz.
    Bence organizasyon ve dayanışma mütiş,eminim pişman olmazsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: sniper_TR

Bende OTTOMAN_TR'dayım şu anda LV 31 im venice deki tüm TÜRK player leri aramızda görmek isteriz.
    Bence organizasyon ve dayanışma mütiş,eminim pişman olmazsınız

AGA SEN VARSAN BENDE GELEYİM DİYECEMDE WALLA TROYU YENİ BIRAKTIM BU SERVERDA DAHA 25 OLAMADIM SİZİN GUİLDDE YER VARSA BENİDE ALIN BERABER KASALIM

sen varsan pişman olmayacagıma eminim
  • Ulan ayar oluyorum hacım yaw herkes venicede açmış athens de açmış oasiste fln açmış bn gittim babelde açtım ULAAAANN BABEL DE KİMSSEE YOOK MU?! ALoOooO ?! HÖ?!
  • Arkadaşlar Bende Bu Sabah Açtım Daha 15 Olabildim En Yakın Zamanda Guildinize Katılmak İsterim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.