Şimdi Ara

Outdoor ayakkabı önerisi. F/P

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gelecek ay yurt dışına çıkacağım. Yağmurların bol olduğu Orta Avrupa'da bulunacağımdan su geçirmeyen, günlük kullanıma uygun ve ayağımın rahat edeceği bir ayakkabı almak istiyorum. Öğrenci olduğumdan F/P ürün olması çok önemli.
    Bütçem 500 lira.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 1 öneri bari olsun

• Ben de kış için arıyorum istanbulda giymek için. Bot giymeyi sevmiyorum zaten bot giyecek hava olmuyor istanbulda kışın. Spor giyiyorum akşam işten bi çıkıyorum bakıyorum yağmur, sıkıntı oluyor.

Adidas terrex bakıyorum ama önerilere açığım.
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    Ben Adidas Terrex bakmıştım. Konfor olarak güzeldi 1 numara büyük almak gerek ama. Tek sıkıntı su geçirmez değildi. Bot olanları su geçirmez ama ayakkanı tarzı olanlar "su kaydırma" özelliğine sahipmiş. Başka bulamazsam onu alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: OmerOnur06

Ben Adidas Terrex bakmıştım. Konfor olarak güzeldi 1 numara büyük almak gerek ama. Tek sıkıntı su geçirmez değildi. Bot olanları su geçirmez ama ayakkanı tarzı olanlar "su kaydırma" özelliğine sahipmiş. Başka bulamazsam onu alacağım
    Outdoorların hepsi öyle zaten su geçirmez özelliği yok. Gore-tex olan ayakkabılara bakmak lazım su geçirmeme konusunda. İndirimden salomon bulunursa onlar baya iyi.
    Karda kışta nasıl performans verir acaba gore-tex olanlar? Buzda tutuş vs açısından

• quote:

Orijinalden alıntı: OmerOnur06

Karda kışta nasıl performans verir acaba gore-tex olanlar? Buzda tutuş vs açısından
    Gore-tex'in tabanla alakası yokki. Buzda çok performans bekleme bu ayakkabılarda dikkatli olunmadıkça kayar.
    Teşekkürler bilgi için

• gideceğin ülkeden al bunuda düşenemedinmi
  • kozmozun delisi K kullanıcısına yanıt
    Aynı fiyatlara denk geliyor bir farkı yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.