Şimdi Ara

Oynadığınız RPG'lerde en zorlandığınız 'Karar' hangisiydi? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NinovaTR

Ne zaman iki şık arasında kalsam oyunun en zor anlarını yaşıyorum.

+1903
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aras De Souza

quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

fable 3te halk ile kiz arkadasim arasindaki secimdi ben halki secmistim kiz arkadasimi oldurmuslerdi

kiz arkadaşını seçsen halk ikinizide öldürürdü zaten

Nasl bi oyun la bu
  • ben morrigan'la yakınlaşırsak kötü olacağını baştan anladım ama 'yatalım mı' diyince 'boşver ya darkspawn'ı' (tabi bu cümle değil tam olarak:) ) desem mi diye çok düşündüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • New Vegas ta Caesar,NCR,Mr.House arasında kalmıştım.Dedim Kill'em All hepsini öldürdüm.Indepent Vegası seçtim.Cidden bütün kamplardakileri öldürmüşümdür oyunda(belli tarafta olanları).
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

ben morrigan'la yakınlaşırsak kötü olacağını baştan anladım ama 'yatalım mı' diyince 'boşver ya darkspawn'ı' (tabi bu cümle değil tam olarak:) ) desem mi diye çok düşündüm.

Aynen bende burada çok zorlanmıştım
  • Üstte de söylendiği gibi ME1'in sonundaki durum çok zorlayıcıydı. Onun dışında me2 arrivalsda seçme hakkımız olsa o da bayağı zor olurdu sanırım. Aklıma gelmiyor oynadığım rpgler şu an sadece me1in sonu aklımda.
  • Fable'ın (Bitirmeyenler bakmasın)

sonunda kılıcı alsammı yada atsammı çok kararsız kalmıştım. En son katlettim kardeşimi kötülüğün pençesine yenik düştüm ve
  • fallout 3 te morrisonun mekanındaki köşede oturan takım elbiseli adam bana megatonu patlatmak için gereken patlayıcıyı verdiğinde megaton u patlatsam mı yoksa patlatmasam mı diye kararsız kalmıştım. adama patlatıcam dedim patlayıcıyı aldım sonunda gittim sheriffe şikayet ettim yakalattım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melih81 -- 4 Temmuz 2011; 22:22:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih81

fallout 3 te morrisonun mekanındaki köşede oturan takım elbiseli adam bana megatonu patlatmak için gereken patlayıcıyı verdiğinde megaton u patlatsam mı yoksa patlatmasam mı diye kararsız kalmıştım. adama patlatıcam dedim patlayıcıyı aldım sonunda gittim sheriffe şikayet ettim yakalattım

çok kararsız kalmışsınız x)
  • Rpg değil pek te unleashed 2 nın sonunda vaderı ı öldürsem mı oldurmesemi diye kasr veremiştim , arkadaşım öldürmüştü ve bana oyunun hemen bittiğini söylemişti (oyun süresi ortalama 3-5 saat ) en de onun için iyi sonu öldürmesmeyi seçtim ... Sonra arkadaşıma iyi sondan sonra daha 1-2 saat oyun var deyip takrar bitirtmiştim ^^ kızmıştı bana çok :D
  • Dragon origins'te morrigan'ın '' Gel benle yat beraber çocuk yapalım'' dediğinde çok düşünmüştüm
  • quote:

fallout 3 te morrisonun mekanındaki köşede oturan takım elbiseli adam bana megatonu patlatmak için gereken patlayıcıyı verdiğinde megaton u patlatsam mı yoksa patlatmasam mı diye kararsız kalmıştım. adama patlatıcam dedim patlayıcıyı aldım sonunda gittim sheriffe şikayet ettim yakalattım

nerde hareket orda bereket diyip ben patlatmıştım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

fable 3te halk ile kiz arkadasim arasindaki secimdi ben halki secmistim kiz arkadasimi oldurmuslerdi

Ben halkı seçtim halkı öldürdüler kızıda askerler götürdü

Benim en zorlandığım oblivion = Join darkbrotherhood or not ? şoktaydım katılmıştım galiba ne bileyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göktuğ VATANSEVER

Dragon origins'te morrigan'ın '' Gel benle yat beraber çocuk yapalım'' dediğinde çok düşünmüştüm

%100 mü yapmak lazım bunun için
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz11111

quote:

Dragon origins'te morrigan'ın '' Gel benle yat beraber çocuk yapalım'' dediğinde çok düşünmüştüm

oyun sonunda söylüyor. ben de çok karasız kalmıştım. sırf diğer şık için tekrar başlamayı düşünüyorum :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz11111

quote:

oyun sonunda söylüyor. ben de çok karasız kalmıştım. sırf diğer şık için tekrar başlamayı düşünüyorum :)

Hayatımızı mahvetti alçak =) Son savaştan önceki gece nasılda zorda bırakmıştı beni.. Ya benle birlikte olcaktı yada Alistair =)

Bu arada bana en çok koyan Zevranın beni onca şeyden sonra pusuya düşürmesiydi =)

• çok güzel bir konu gerçekten. benim için her oyunda enler vardi. the witcher da shiani mi triss mi dragon age de kurt adamlar mi elfler mi diye kararsiz kaldim mass effectde konsey mi alliance filosu mu gibi . en en çok hangisinde kararsiz kaldiysan dersen konsey-alliance olur cevabim galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smuzy -- 15 Temmuz 2011; 3:29:03 >
  • zevranla ilişkin iyi olursa seni seciyor hediye ver huyuna git :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smuzy -- 15 Temmuz 2011; 3:29:48 >
  • Bu seçimlerde ben hiç zorlanmıyorum arkadaşlar katliyam seçeneği hangisi ise ona tıklarım alayı ölsün develerin tohumuna paramı saydım
  • Witcher 2 'de hapisteki kadının oğlunu öldürmüştüm o çok koymuştu.(İsmini hatırlamıyorum şimdi.) Annesının hapiste olduğunu bilsem öldürmezdim içim acımıştı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.