Şimdi Ara

Oynadığınız RPG'lerde en zorlandığınız 'Karar' hangisiydi? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Smuzy

zevranla ilişkin iyi olursa seni seciyor hediye ver huyuna git :)

Tam hatırlamıyorum ama zevranın huyuna gitmek biraz tehlikeli değilmiydi?
  • Oyunlarda seçimler beni hiç germiyor sadece o noktadan bir daha oynamak canımı sıkıyor. Withcer'da kritik seçim yüzünden tekrar saatlerce oynamak zorunda kaldım.
    Okuyup ne olacağını öğreniyorum ona göre devam ediyorum. Bir de tüm oyunları herşeyiyle tamamladıktan sonra siliyorum. Genelde bu yüzden oyun işkenceye dönüşüyor
    ben de trainer indirip zamandan kazanıyorum.
  • Mass Effect 2 oyun sonunda;

Çok deli "
    Oyunun son görevi intihar görevinde Collector base'i patlatmak mı? yoksa zehir bombası kullanarak temizlemek mi? Ciddi zor karar vermiştim.Illusive Man'in 2. oyunda insanlık için mi çalıştığını yoksa bir hain olup olmadığını bilmiyoruz,belkide 3.oyunda birden bire şekil değiştirip bir reaper olarak ortaya çıkabilir
    " içerir.
  • TELEFONDAN SPOILER YAPAMADIM, EVDE EDITLEYECEM ONA GIRE BAKINIZ
    Millet demistir diyordum ama dememis hayret, bir ben mi zorlandim orada;
    Mass effet 1'de, sonlara dogru ashley'i mi yoksa kaiden'i mi kurtarsam bilememistim...
    2'yi kiz karakterle biraz oynadim kaiden her gorunduunde vicdan azabi cekmistim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smuzy

zevranla ilişkin iyi olursa seni seciyor hediye ver huyuna git :)

=== Teşekkür ederim, konuyu beğenmene sevindim

==== Bu arada Oynadığım RPG lerde genelde çok az açık kapı bırakırım ama Zevran ile ilişki konusunda acayip düşünmüştüm ya. İlk bitirdiğimde dragon Age de dişi elf ile oynamıştım onda karar nisbeten kolaydı da, ikinci de Erkek cüce ile oynayınca süper gay bi hal aldı durum. Koşarak uzaklaştım ama yinede ilginç bi karar anı idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.O.Y.A.N

Oyunlarda seçimler beni hiç germiyor sadece o noktadan bir daha oynamak canımı sıkıyor. Withcer'da kritik seçim yüzünden tekrar saatlerce oynamak zorunda kaldım.
    Okuyup ne olacağını öğreniyorum ona göre devam ediyorum. Bir de tüm oyunları herşeyiyle tamamladıktan sonra siliyorum. Genelde bu yüzden oyun işkenceye dönüşüyor
    ben de trainer indirip zamandan kazanıyorum.

===== Aynı problem bende de var, tüm olasılıkları deneyeyim derken oyun süresi katlanıyor ve bu şekilde saatlerce "0" progress devam ediyor

=== Ama yinede müthiş keyifli geliyor her alternatifi denemiş olmak, ama genel bişey söylemek gerekirse kötü olmakta çok zorlanıyorm

====== Ah morrigan ah...

== Dragon Age de birde bizim şapşalı mı kral yapayım yoksa çirkef kız sadce kraliçe mi olsun diye de pis düşünmüştüm, ikisi birleşince de lanet kız içeri girdi elemanda komik yalnız bi kral oldu
    === Şimdi aklıma geldi KOTOR da Jedi yeminimi bozup kızı öpeyim mi bırakayım mı diye de baya kafa patlattmıştım. Bariz kolay bi seçim olsa da.
    ===== Gotic 3 de su büyücülerini öldürmek de üzmüştü beni baya

== Neverwinter Nights da ve NWN2 de ise her diyalog bi çile idi yahu. Her diyaloğu tekrarlamaktan bezmiştim. ( yillar yillar önce daha küçükken ) keyif alırken eziyet de ediyodum kendime. Yinede konusu sürükleyici idi baya (tabi zamanına göre)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackman -- 19 Temmuz 2011; 16:35:54 >

• mass effect 1'de Rachnia Queen,Ashley/Kaiden ve konsey mi filo mu?
    mass effect 2'de Collector Base'i yok etmek mi, temizletip Cerberus'a teslim etmek mi?
    Dragon age'de morrigan'la bebek yapmak mı,yoksa hayır demek mi?(çok fazla düşünmedim ,karakterimin yaşamasını istiyordum.ama napcan lan sen bebekle diye çok sordum,söylemedi.)
    Fable 3'te çoğu kararın alternatfini merak ederek seçimleri yapmıştım. Özellikle sona doğru abimizin niye kötü olduğunu anladığımızda ve bizede aynı seçenekler sorulduğunda.
    Fallout:NW'ta mr.house mu diğer seçenekler mi?

daha var ama aklıma gelmiyor. Ancak genel olarak pek sevmiyorum çoktan seçmeli şeyleri. Olacaksa iki seçenek olsun iyi ve kötü diye. Hele hele üçten fazla sonu olan oyunlar offf.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokselc12

mass effect 1'de Rachnia Queen,Ashley/Kaiden ve konsey mi filo mu?
    mass effect 2'de Collector Base'i yok etmek mi, temizletip Cerberus'a teslim etmek mi?
    Dragon age'de morrigan'la bebek yapmak mı,yoksa hayır demek mi?(çok fazla düşünmedim ,karakterimin yaşamasını istiyordum.ama napcan lan sen bebekle diye çok sordum,söylemedi.)
    Fable 3'te çoğu kararın alternatfini merak ederek seçimleri yapmıştım. Özellikle sona doğru abimizin niye kötü olduğunu anladığımızda ve bizede aynı seçenekler sorulduğunda.
    Fallout:NW'ta mr.house mu diğer seçenekler mi?

daha var ama aklıma gelmiyor. Ancak genel olarak pek sevmiyorum çoktan seçmeli şeyleri. Olacaksa iki seçenek olsun iyi ve kötü diye. Hele hele üçten fazla sonu olan oyunlar offf.

==== 3 seçenek deyince aklıma "The Bard's Tale" geldi acayip komik, sallabaş bi karekterdi ya. En sonunda 3 farklı bitiş vardı.

Ahahah pis gülmüştüm ya : Şeytanla evlenip dünyayı mahvedince :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasikomen

quote:

Orijinalden alıntı: blackman

===== Benim son zamanlarda bi RPG içerisinde karar almakta en sorlandığım durum "The Witcher" da Chapter One da Abigail'in Suçlu olup olmaması idi. Tabiki silah satıcıları atılan kurşunlardan tam olarak sorumlu deil falan filan ama ..... Oyuna ilham veren şu, Şu romanı yazan adam cidden insanın kulağına kar suyu kaçırabiliyor. Programcılarn oraya lanet Odo ya benzer bi "doll" koymaları da işin cabası. Dramatik etkiyi arttırmak içinde yapımcılar Abigail i adam gibi sorgulamamıza izin vermemişler.

==="There is no good, no evil - only decisions and consequences." Teh, yinede lanet abigail i sabahlara kadar... sorgulamak istiyorum : "o kukla ile naptın laaaaaaaaaaaan" diye

Ben Abigail'e çaktım, sonra erkek adam çaktığı kızın arkasında durur diye onu savundum. Witcher kasabayı bir tehtit etti varya kıza zarar verirseniz... diye tüylerim diken diken oldu.

imzama gel Abigail'e ne yaptıgımı tahmin et... kızıl saçlı cadı fantezisi... uuu beybi

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyM3GTR

Bu seçimlerde ben hiç zorlanmıyorum arkadaşlar katliyam seçeneği hangisi ise ona tıklarım alayı ölsün develerin tohumuna paramı saydım

avatar,yorum uyumu Sono Mamo Shine !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just Silence

quote:

Bu seçimlerde ben hiç zorlanmıyorum arkadaşlar katliyam seçeneği hangisi ise ona tıklarım alayı ölsün develerin tohumuna paramı saydım

Uyumsuzmu olmuş arkadaşım?Avatardaki herifi biliyorsan ne tarz bir manyak olduğunuda bilirsin

• quote:

quote:

quote:

Uyumsuzmu olmuş arkadaşım?Avatardaki herifi biliyorsan ne tarz bir manyak olduğunuda bilirsin

uyum dedim zaten hocam ben zıt bir görüşün olsaydı uyumsuzluk derdim... zaten İori'yi biliyoruz...KoF'ta alevsizde yakar adamı o derece :D

• ==== İorinin bi kükreyişini telefonuna mesaj sesi yapmıştı bi arkadaşım, her yerde hüpletiyodu ( tabi yillar önce )
  • quote:

"Katliyam"
  • quote:

quote:

quote:

quote:

uyum dedim zaten hocam ben zıt bir görüşün olsaydı uyumsuzluk derdim... zaten İori'yi biliyoruz...KoF'ta alevsizde yakar adamı o derece :D

Böyle KOF oyuncularını görünce o günleri özlüyorum vallabenim 3lü kyo, iori, clark idi çok jeton kektim çoook

• quote:

Orijinalden alıntı: blackman

==== İorinin bi kükreyişini telefonuna mesaj sesi yapmıştı bi arkadaşım, her yerde hüpletiyodu ( tabi yillar önce )

kof XIII yeni kükreyişi daha bir manyak...ben her oynayışımda mutlaka bir bagırttırırım
  • quote:

harikasın.
  • Oyunun basinda karakter yaratma olayi beni delirtir, karakteri yaratirim 2-3 gun oynarim icime sinmez sil bastan baslarim, bu yuzden de kendime cok kil olurum..
  • Ben Dragon Age:Origins de Cücelerin kralını belirlerken çok zorlandım ama en son How ile başlayanı kral yaptım bide örsü yok edicektim ama Morrigan ın önerisi üstüne vaz geçtim umarım ileride pişman olmam :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.