Şimdi Ara

OYUN ACILMIYOR SATAN KİŞİ Bİ ŞEN İNDİR DEDİ AMA NE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben bu ara strateji oyunlarına merak sardım arkadaslarla sürkli oynuyoruz age of empires 3 oynuyodum sıkıldım 2 oynamak daha zevkli die düşündüm 2 i satın aldım bilgisaarcı xp calıstırmaz vista teması falan dedi ne yapıcam yardım edenede etmeyenede şimdiden teşekkür ederim

• bişey değil
  • xpde çalıştıran patch dosyası var onu bul googledan.

vista teması ne alaka
  • quote:

Orjinalden alıntı: BoincGrid

xpde çalıştıran patch dosyası var onu bul googledan.

vista teması ne alaka

vista ayrı bi olayda zaten bu oyun xp zamanında çıkmadı mı yani anca vistada çalıştırmazsa çalıştırmaz ki onun için patch indirirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 30 Aralık 2007; 14:54:50 >
  • ne bilim yaw adam öle dedi harbidende calıstırmıyo hata verio 3 de pek güzel deil
  • arkadaslar yardım etcek biri yokmu dosyayı aradım bulamadım
  • PowerISO

Daemon Tools

Alcohol 120%

DirectX 9.0c
  • quote:

Orjinalden alıntı: kibby_

arkadaslar ben bu ara strateji oyunlarına merak sardım arkadaslarla sürkli oynuyoruz age of empires 3 oynuyodum sıkıldım 2 oynamak daha zevkli die düşündüm 2 i satın aldım bilgisaarcı xp calıstırmaz vista teması falan dedi ne yapıcam yardım edenede etmeyenede şimdiden teşekkür ederim

Yüklemeyi denedin açılmadı sen tekrar gittin ve adam sana bunları söylediyse o cd de bi sorun vardır( bozuktur). Atıyorlar çünkü korsan cd satan *bneler. Başka türlüyse bilmem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLli_28

quote:

Orjinalden alıntı: kibby_

arkadaslar ben bu ara strateji oyunlarına merak sardım arkadaslarla sürkli oynuyoruz age of empires 3 oynuyodum sıkıldım 2 oynamak daha zevkli die düşündüm 2 i satın aldım bilgisaarcı xp calıstırmaz vista teması falan dedi ne yapıcam yardım edenede etmeyenede şimdiden teşekkür ederim

Yüklemeyi denedin açılmadı sen tekrar gittin ve adam sana bunları söylediyse o cd de bi sorun vardır( bozuktur). Atıyorlar çünkü korsan cd satan *bneler. Başka türlüyse bilmem.

yok kardes adam satarken satmadan önce söledi int e baktım öle bişi varmıs gercekten bi yamadan bahsediolar ama bulamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.