Şimdi Ara

Oyun oynarken bir anda ekran bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Oyun oynarken bir anda ekran bozuldu resimdeki gibi oyun oynarken bilgisayar ekranı çok garip bir hal aldı. Bir daha açamadım her açışımda starting windows a kadar geliyor fakat sonrasında mavi ekran veriyor. Güvenli modda açılıyor ama orda da ekran çok berbat bir görünümde. Bu neden olmuş olabilir.

• enpua E kullanıcısına yanıt
    Yanlış söylüyor olabilirim ama ekran kartı sürücüsü ya da ekran kartından kaynaklı.Format atmayı dene ekran geliyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkish_Union-687

Yanlış söylüyor olabilirim ama ekran kartı sürücüsü ya da ekran kartından kaynaklı.Format atmayı dene ekran geliyorsa.

ekran kartının günahları birikmiş
  • format atmayı deneyeceğim. Sonucu sizinle de paylaşırım ..
  • enpua E kullanıcısına yanıt
    hiç format atma ekran kartını çıkarıp çöpe at yenisini al
  • ekran kartı ölmüş onboard'a bağla sorun düzelicektir.
  • Format işe yaramadı servise verdim bilgisayarı
  • Servisten aradılar bugün 2200 TL civarı bişey istiyorlar tamir için :D güldüm öldüm ya 5 sene önce 1700 TL vermiştim bilgisayara (i teknolojisi bile yoktu daha) adamlar ana kart ölmüş , ekran kartı ölmüş , hard disk ölmüş diye hepsinin yenilenme bedelini istediler. hala gülüyorum ya :D 2200 TL versem mi vermesem mi kararsızım .
  • ben olsam o kadar tamir parası vereceğime gider 2200 tlye hatta üstüne ekler son sistem masaüstü toplatırım servisler her zaman insanları yolacak bahaneler üretirler senin ekran kartın bozuktur ama onlar hard disc anakart vs deyip yolacaklar hiç gözünün yaşına bakmazlar
  • Yazıcıoğlu diye bir yer varmış kadıköyde oraya götürmemi önerdiler bildiğin eski tip tamircilermiş :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.