Şimdi Ara

Oyuna yeni başlayanlara tam destek :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Greater hp speed pot lari falan giran sehrinde Dusk Ve dawn npcler var herhangi birinden yardim işte hangisi kazaniyorsa ona uye ol
    Catacomblarda taş kasiyorsun kayit oldugun taraf kazanirsa Npc'ye gidip onlari aa cevitebiliyorsun. ozel pot scrolllar daha neler neler alabiliyorsun oda oyunun baska zevkli kismi.
    Pazardan almakla biraz hata etmisin ama bu yolda cekilen emekller kutsaldir. xD
    75lvl dancersin bu Giranda falan rb ptleri rift ptleri icin aramiyorlarmi
    LF BD /SD rb/rift/exp pt gibi yazilar gormuyormusun ?
  • tebrik ederim seni 7xte 75 lwle kadar kasmayı başardın ve lineagede yeni olmana rağmen
    bende bu aralar bi servera başlamak istiyorum belki senin oynadığın servera gelebilirim
  • bende gracia epi ve final war interlude pathini uzerine atsam okurmu
  • @MORFEUS
    kardeşim ben genelde tek takılmayı seviyorum, ama cogunlukla sv de kasıyorum, ve surekli d klandan birileri orada oluyor ve alıyorlar pt ye zaten:)
    sonucta her girdigimde birilerini bulmam zor:)

@ArenaRakkas
    kardeşim buradan ENCHANTER ve .COLIBRI. de benim oldugum serverdalar, daha dogrusu ben onların oldugu serverdayım:)

onlar Raiders
    bense Kamelot klanındayım,
    bizim klanda bi arkadas daha war Türk benim kankam, bizim klandan
    ACHILEAS, Rainburn kişilerine ulaşırsan klana alırlar, oyundaki nikim vadrigar,
    gayet rhat ve seviyeli bir server, hiç bir sorun yasamadım bekleris,
  • bu arada 76.levelden beri bi tane cougar kastım, şimdi de wolf kasıyorum,
    ya bazen nette göruyorum da üzeri dikenli çok vahşi bir pet türü war wolf gibi biinilior, strider değil, wolf da değil sanırım,
    acaba biri söyleyebilir mi?
    ya bi de subclass acınca tabiki grade ine göre giyindircem eyvallah ama, main charımla inventory si falan aynı mı olacak?
  • çantandaki hiç bişey bişey olmaz;) istediğin zaman main classına dönebilirsin ;)
  • arkadaşlar merhaba yine bir sorum olacak..
    strider görewi aldım da, bu hatchling i strider yapmak için..
    4 tane fairy tree bulmam gerekior fakat bulamadım birtürlü..
    acaba nerelerde bir yardım eder misiniz?
    bir sitede gördüğüm kadarıyla cata of forbidden path in oralardaymıs ama bulamadım maalesef,
    harita üzerinde yardım ederseniz sevinirim:)
  • Uzun hikaye bilen biriyle gitmen lazim...
  • arkadaslar kolay gelsin,
    78lvl spectral dancer ım,
    silent valley de forgotten ancient people lara danslarımla beraber buffsuz bir şekilde 200 vurabiliyorum anca ve lvl imin ilerlemesine %0.06 bi katkı veriolar yani inanılmaz küçük..:)
    yalnızken buff desteğim yok..
    yan char acamıyorum pc cok kasıyor oynayamıyorum o şekilde..
    bir tavsiye isticem;
    yalnızken nerelerde kasabilirim?
    unutmayın ki buffum yok sadece danslarım var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehueehue1

arkadaslar kolay gelsin,
    silent valley de forgotten ancient people lara danslarımla beraber buffsuz bir şekilde 200 vurabiliyorum anca ve lvl imin ilerlemesine %0.06 bi katkı veriolar yani inanılmaz küçük..:)
    bir tavsiye isticem;

Low rate ye hoş geldin
    Ben daha önce bu Silent Valley'i neden keşfedemedim acaba diye düşünüyorum şu anda. Moblar hem kolay hem de çok iyi exp. veriyorlar. Dark Omendekilerden daha fazla belki, üstelik oradaki mobları öldürmek çok daha zorluyor. %0,06 harika bence, 1700 mob killediğinde 1 lvl alacaksın ve daha seri kasabileceğin, daha iyi exp. kazanabileceğin bir area yok maalesef.

• tam olarak bu kadar: 1666,6666666666666666666666666667
    haha şaka gibi yahu, iyi ben kendim seçtim istedim low rate olmasını ama bu da insanın moralini bozuyor yahu, hay allahım, ben de kasayım da s80 olayım diyordum da dual icarusu çakayım diyordum..
    neyse yardıracaz başka olay yok..
    en azından sunu ögrendim: pet ticaretine giricektim:) wolf alıp strider falan kasıp falan satıp para yapacaktım, bu durumda onu da yapamıcam çünkü aldığımı bi de itle köpekle mi paylaşacam:)
    off off sıkıntı bastı yahu, neden hesapladın ki sen şimdi ben bilerek hesaplamamıştım moralim bozulmasın diye:)
    ya o değil de colibri ve sen nasıl 84 level oldunuz yahu o serverda, rainburn u falan goruyorum da adam anca 82 nin ortalarında anasını satayım yuh daha neler yaa..
    bi de bende sd var ne halt edeceğim hiç bilmiyorum anca forgottenları kesebiliyorum o da 30 sn de falan oluyor hay allahım neyse, mesai bitsin eve gideyim de kasmaya başlayım anca :)

• quote:

arkadaslar kolay gelsin,
    bir tavsiye isticem;

Abi sana yine iyi geliyo GC de kasmaktan anamiz ağladi enchantere sor bana silent valleyden %0,01 geliyor oda arada enchanteri desen kac mobta gelir o exp: adam 84 e dayamış leveli(ulvi bir level bence o serverda)
    aylardır kasıyoruz bende 79 um % 25 s80 e daha cok var senin merak etme yani(Hem daha s gradeyi yeni almadinmi sen keyfine bak bira)
    Bu arada 1700 e çok diyosan bide 10.000 e ne diycen 10.000 tane lazim bana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Colibri. -- 18 Mayıs 2010; 14:59:41 >

• Yaw bu kadar lvl kendinize sorun etmeyin. İtem ayarlayin yeter lvl kendiliginden gelir 7x 1 serverda ortalama 3gunde 78lvl char... 9saatte 78den 79a kasilabiliyor... iyice piskopata moduna girilse daha kolay
    tek basina varkada 8saatte ortalama 2500 mob falan kesebiliyordum bir zamanlar... okcuyla
  • aynen katılıyorum morfeusa, ben de bir aralar abyss 3x te takılıyordum, varkanın tozunu az yutmadık party olarak, karambole songeri 79 yaptım oralarda...
  • Morfeus ne yaptin sen, Cüneyt Abi gibi 5'er 5'er mi attin okları
    (Yanlış anlama olmaz demiyorum, matematiksel olarak mümkün, ama canına yazık)
    Oyunu bu derece psikopata bağladığım zamanlar olmadı benim. Maksat eğlence, akşamları bir kaç mob kesip stres atmak eve gelince. Lvl sorun değil hatta item de sorun değil, herkesin derecesine göre stres atabileceği yerler var nasılsa oyunda.
    "Taşı delen suyun gücü değil, damlaların sürekliliğidir."
    2,5 seneden fazla zamanım geçti serverde, günde 2 saat bile olsa baya bir yekün tutar. S grade armoru giyebilmem bile 2 sene sürmüştü üstelik Sizler bana göre çok daha hızlı yol alıyorsunuz.
    Lvl ve item hiç dert değil, zevk almaya bakın

• walla ben de aynı mantıktayım ama işte yeni oldugum için heves be kardeşim yükseleyim işte falan filan daha gusl giyineyim daha güçlü olayım falan ilk server ım the game ilk klanım kamelot ilk arkadaslarım da sizlersiniz yani,
    morfeus abi acayip kasmış, gerçi ben de pazar gunu 8 saaat aralıksız oynadım da anca 78 in %50 sini yapabildim spectral dancer la forgottenlara 200 vura vura buff da yok:)
    neyse oyun gusel muahbbet gusel arkadaslık gusel eglence gusel:)
    bu pazar gunu valakas varmıs, 2 hafta once yolu kaybettim ben gelemedim valakasa:) grubun arkasında kaldım hakkaten cok ıstedım ya gelmeyi ama basaramadım maalesef:)
    bi de pazar gunu aksam clan hall da buyu yaparken pc kendi kendine kapandı bi daha da acılmadı:) pc biras eski de benim:)
    pazara kadar bi pc yetiştirmeye calıscas bakalım hadı hayırlısı:)
  • arkadaslar erpilogue acılısında cıkan su dagger ın giydigi zırhı arastırdım ama bulamadım nette bi yerde, adı falan nedir bilir misiniz?
  • icarus olmasi gerekio
  • quote:

arkadaslar erpilogue acılısında cıkan su dagger ın giydigi zırhı arastırdım ama bulamadım nette bi yerde, adı falan nedir bilir misiniz?

Vesper Light Set

• oo eyvallah teşekkürler arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.