Şimdi Ara

Oyuna yeni başlayanlara tam destek :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • online oyunları bırakıp LineAge2 interlude ye baslayacak arkadaslar için oyunun tüm ayrıntıları dahil (lwl, siege, karakterler, silahlar, giyisiler, class secimi, buff kullanimi, zoneler icin classlar, sub class görevi , subclass seçimi, nobless görevi yapmı ve kullanımı, lwl e göre esya secimi, hero olmak için olympiadlar, Ss kullanımı VB ) her konuda java serverda teketek olarak gerektiginde görüntülü veya sesli konuşma cihazlari ile arkadaslara her türlü destegi vermek üzere boş serverimiz mevcuttur. Server sadece kişi yetiştirme ve oyunu ögretme amacı ile kurulmustur, hiçbirşekilde bu sistem dışında kullanılmayacaktır.

Oyuna başlayak isteyen arkadaslar varsa java serverda geliştirilip Türk serverlarımıza (appeal,khadia) gönderilecektir...

eğitim kişi başına 1 hafta sürmektedir..

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi için özel mesaj atmanız yeterlidir.....

Saygılarımla....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minastrith_58 -- 21 Şubat 2010; 23:21:43 >

• Gerçekten çok güzel olmuş fakat bir şey eklemek istiyorum.Acaba yeni başlayan için bu kadar geniş büyük bilgiyi öğrenmek 1 hafta yeter mi?Temel olarak belki fakat o bile yetmeyebilir.Tebrik ederim Minastrith_58.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selaset

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    adam kendini iyiliğe adamış tebrikler guzel bi düşünce
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanakar

Gerçekten çok güzel olmuş fakat bir şey eklemek istiyorum.Acaba yeni başlayan için bu kadar geniş büyük bilgiyi öğrenmek 1 hafta yeter mi?Temel olarak belki fakat o bile yetmeyebilir.Tebrik ederim Minastrith_58.

hocam 1 hafta öncesinde knight online adli oyunu bırakıp gelen bir arkadasimiza sesli olarak 1 haftada neler yapacagini öğrettim siege ye gelmedi o ayri konu :) ve su anda khadia serverine yönlendirdim ve bana bayagi bi tsk etti saolsun

Bende dedim neden baskalarına öğretmeyim zaten bir serverda oynamıyorum öğretmek daha cazip geliyor ve bende o arkadas ile yeterince eglenmekle kalmıyorum tanışmış ve bir arkadaş daha kazanmış oluyorum

1 haftada öğrenemezse sorun değil 1 haftamı daha veririm yeterki öğrensin ben ilk başladıgımda cok zorluk cekmiştim onlar çekmesin isterim

Tebrik için ben tşk ederim..
    Saygılarımla....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minastrith_58 -- 21 Şubat 2010; 23:23:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: minastrith_58

quote:

Orijinalden alıntı: volkanakar

Gerçekten çok güzel olmuş fakat bir şey eklemek istiyorum.Acaba yeni başlayan için bu kadar geniş büyük bilgiyi öğrenmek 1 hafta yeter mi?Temel olarak belki fakat o bile yetmeyebilir.Tebrik ederim Minastrith_58.

hocam 1 hafta öncesinde knight online adli oyunu bırakıp gelen bir arkadasimiza sesli olarak 1 haftada neler yapacagini öğrettim siege ye gelmedi o ayri konu :) ve su anda khadia serverine yönlendirdim ve bana bayagi bi tsk etti saolsun

Bende dedim neden baskalarına öğretmeyim zaten bir serverda oynamıyorum öğretmek daha cazip geliyor ve bende o arkadas ile yeterince eglenmekle kalmıyorum tanışmış ve bir arkadaş daha kazanmış oluyorum

1 haftada öğrenemezse sorun değil 1 haftamı daha veririm yeterki öğrensin ben ilk başladıgımda cok zorluk cekmiştim onlar çekmesin isterim

Tebrik için ben tşk ederim..
    Saygılarımla....

Alıntıları Göster
    Zamaninda bu tip projeler yapmis(l2turk) ve fazla ilgilememiş biri olarak başarılar diliyorum. Umarım yeterince ilgi gösterebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: saitx

Zamaninda bu tip projeler yapmis(l2turk) ve fazla ilgilememiş biri olarak başarılar diliyorum. Umarım yeterince ilgi gösterebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    +1 sait
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßrkbaba

+1 sait

Alıntıları Göster
    ben kendinsinden ders aldım we cok memnunum ama oyunu bıraktm kendisi cokkkkkkkkk iyi öğretmendir oyuna yeni başlayacaklara twsiye edrm SÜPER ANLATIOR

• quote:

Orijinalden alıntı: fix06

ben kendinsinden ders aldım we cok memnunum ama oyunu bıraktm kendisi cokkkkkkkkk iyi öğretmendir oyuna yeni başlayacaklara twsiye edrm SÜPER ANLATIOR

Alıntıları Göster
    ben örnekmek istiorum ..

• quote:

Orijinalden alıntı: XxTeMeLReiSxX

ben örnekmek istiorum ..

Alıntıları Göster
    Güzel Düşünce
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivanov12

Güzel Düşünce

Alıntıları Göster
    +1 Saitx
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhalDroco

+1 Saitx

Alıntıları Göster
    hocam helal olsun gerçekten Güzel bir düşünce . fakat hala Amacını anlamış değilim baslayacaklara yardımcı olmakmı yoksa Yabancı serverlerde türkler Daha Sağlam iş Yapsın die Felan bu arada oyuna ben hiç girmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kazekage

hocam helal olsun gerçekten Güzel bir düşünce . fakat hala Amacını anlamış değilim baslayacaklara yardımcı olmakmı yoksa Yabancı serverlerde türkler Daha Sağlam iş Yapsın die Felan bu arada oyuna ben hiç girmedim.

Alıntıları Göster
    Bu oyuna yeni başlayanlara yapılacak en iyi ve anlamlı yardım bir an önce oyunu bırakıp hayata dönmesini sağlamaktır.

• quote:

online oyunları bırakıp LineAge2 interlude ye baslayacak arkadaslar için oyunun tüm ayrıntıları dahil (lwl, siege, karakterler, silahlar, giyisiler, class secimi, buff kullanimi, zoneler icin classlar, sub class görevi , subclass seçimi, nobless görevi yapmı ve kullanımı, lwl e göre esya secimi, hero olmak için olympiadlar, Ss kullanımı VB ) her konuda java serverda teketek olarak gerektiginde görüntülü veya sesli konuşma cihazlari ile arkadaslara her türlü destegi vermek üzere boş serverimiz mevcuttur. Server sadece kişi yetiştirme ve oyunu ögretme amacı ile kurulmustur, hiçbirşekilde bu sistem dışında kullanılmayacaktır.

Oyuna başlayak isteyen arkadaslar varsa java serverda geliştirilip Türk serverlarımıza (appeal,khadia) gönderilecektir...

Saygılarımla....

kaç para?

• quote:

Orijinalden alıntı: elliuç

quote:

online oyunları bırakıp LineAge2 interlude ye baslayacak arkadaslar için oyunun tüm ayrıntıları dahil (lwl, siege, karakterler, silahlar, giyisiler, class secimi, buff kullanimi, zoneler icin classlar, sub class görevi , subclass seçimi, nobless görevi yapmı ve kullanımı, lwl e göre esya secimi, hero olmak için olympiadlar, Ss kullanımı VB ) her konuda java serverda teketek olarak gerektiginde görüntülü veya sesli konuşma cihazlari ile arkadaslara her türlü destegi vermek üzere boş serverimiz mevcuttur. Server sadece kişi yetiştirme ve oyunu ögretme amacı ile kurulmustur, hiçbirşekilde bu sistem dışında kullanılmayacaktır.

Saygılarımla....

kaç para?
    para derken hocam ne parası

• quote:

işin şakası hocam. (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: elliuç

quote:

işin şakası hocam. (:

Alıntıları Göster
    :)) anladım tmm :)
  • quote:

:)) anladım tmm :)

Alıntıları Göster
    minas kardeşim;
    çok iyisin hakkaten, belki sorularımı görmüşündür, çok yeni ve bir o kadar d kafası karışık bi oyuncuyum:)
    aslında tam bir salaklık yaptım ben ya:) durun anlatayım da gülün biraz:)
    ben kılıçla tek basıma güzel güzel mob kesip coşmak coşturmak istiyordum, ki hala bunu istiyorum:)
    ve dual blade olayını çok istiyordum neyse arastırdım ki blade dancer dual sword kullanabiliyormus,
    bilerek darkelf seçtim çünkü şu fantastik evrende darkelf lerin hastasıyım..
    neyse gidip açtım darkelf bladedancer,
    dual kullana kullana kasıyorum sagda solda, ama bakıyorum ki dmg gıdım gıdım yükselio,
    su anda 76 spectral dancer oldum, silent vallley de forgotten ancient people lara dancelarımla ve buflarla en fazla maksimum 190 vurabiliyorum..
    +3 damascus * tallum,
    +4 tallum heavy armor set,
    a grade jewellery kullanıyorum,
    ve bu alçak dmg den hiç memnun değilim, buffsuz hp: 4000 falan,
    hiç dye kullanmıyorum..
    bu sorun benim canımı cok sıkıyor,
    ya bari 300 falan vursam bi rahatlıcam,
    ama dye kullanıp hp mi fazla da düşürmek istemiyorum, cunku lvl75 ten sonra bizim server da buff vermio npc ler, bilmiyorum her server da öyle mi?
    ya yeni erkek kamael açmayı bile düşünüyorum doombringer falan,
    ama en baştan da kasmak istemiyorum su anda, çünkü yolun daha basındayım.. en azından su oyunun en temellerini en zor şekilde öğreneyim onan sonra nasılsa kamael falan ne warsa coştururum zaten diye düşünüyorum:)
    bana bi yol yordam göstersen, mesela dye mı kullanmalıyım, bi iki haftaya s grade gear larım da tamamlanacak saolsun klan baskanımız sıkı çalışıyor:)
    bi de subclass olayına girip shilien knight yapıcam bi tane s80 e getirip bırakcam skillerinden yararlanıcam onun, ama main char ım spectral dancer olacak..sonra zaten noblesse olurum..
    neler yapmalıyım hocam bi yardım edersen gerçekten çok mutlu olacagım:)
    bir de babay cougar aldık arkadaslar beraber kasıyoruz yavrucagı, bu büyüyormus improved cougar oluyormus, ama üstüne binilior mu bilmiyoruz, biliosan çiziktirir misin şimdiden, bunu için de ayrı teşekkür ederim kardeşim:)
    bi de shilien knight subclass acıcam demiştim ya, bu shilien knight ın dmg leri falan sanırım daha yüksek bu bladedancer dan?
    çünkü onun savaşçı özellikleini skillerini main charıma aktarmayı düşünüyorum bana artı dmg falan filan versin diye, bilmiyorum ne kadar dogru düşünüyorum, ve bütün bunları varsayım olarak yazıyorum ha dalga geçmeyin sonra benimle:) forumun maskotu olmayalım iki dakkada sonra:)
    bu arada ikinci bi buffer char acıp main charıma buff yapamam cunku pc cok yavas pc yi acıp oyuna girip kasılması bitip de char ı duzgun bi şekilde hareket ettirmeye başladıgımda yaklask bi 15 dk geciyor:)
    bunu da göz önüne alırsan mutlu olurum:)
    kolay gelsin cevap yazarken şimdiden:)
    ya bir de bu bazı oyuncularda sağ omuzlarının üstlerinde periler war, sanırım fame pointlerle alınıyor, fame in nasıl kazanıldıgını biliyorum ama, nerden ve nasıl alacagımı, ve adlarını bilmiyorum, genel isimlerini söylersen ben de arastırmıs olurum kendim çeşitlerine falan bakarım nette..
    eheh allahım bu forumun en uzun sorunlu postunu yaptım sanırım, cunku aklıma geldikçe toplam 3 veya 4 kere update ettim:)
    gerçekten tekrardan cok sağolun her kim yardım edebilecekse:)
    bu arada imzada da yazıytor ama farketmessen diye:
    lineage2thegame bartz (7x) server..
    görüşmek üzere eyvallah:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehueehue1 -- 3 Mayıs 2010; 18:22:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ehueehue1

minas kardeşim;
    çok iyisin hakkaten, belki sorularımı görmüşündür, çok yeni ve bir o kadar d kafası karışık bi oyuncuyum:)
    aslında tam bir salaklık yaptım ben ya:) durun anlatayım da gülün biraz:)
    ben kılıçla tek basıma güzel güzel mob kesip coşmak coşturmak istiyordum, ki hala bunu istiyorum:)
    ve dual blade olayını çok istiyordum neyse arastırdım ki blade dancer dual sword kullanabiliyormus,
    bilerek darkelf seçtim çünkü şu fantastik evrende darkelf lerin hastasıyım..
    neyse gidip açtım darkelf bladedancer,
    dual kullana kullana kasıyorum sagda solda, ama bakıyorum ki dmg gıdım gıdım yükselio,
    su anda 76 spectral dancer oldum, silent vallley de forgotten ancient people lara dancelarımla ve buflarla en fazla maksimum 190 vurabiliyorum..
    +3 damascus * tallum,
    +4 tallum heavy armor set,
    a grade jewellery kullanıyorum,
    ve bu alçak dmg den hiç memnun değilim, buffsuz hp: 4000 falan,
    hiç dye kullanmıyorum..
    bu sorun benim canımı cok sıkıyor,
    ya bari 300 falan vursam bi rahatlıcam,
    ama dye kullanıp hp mi fazla da düşürmek istemiyorum, cunku lvl75 ten sonra bizim server da buff vermio npc ler, bilmiyorum her server da öyle mi?
    ya yeni erkek kamael açmayı bile düşünüyorum doombringer falan,
    ama en baştan da kasmak istemiyorum su anda, çünkü yolun daha basındayım.. en azından su oyunun en temellerini en zor şekilde öğreneyim onan sonra nasılsa kamael falan ne warsa coştururum zaten diye düşünüyorum:)
    bana bi yol yordam göstersen, mesela dye mı kullanmalıyım, bi iki haftaya s grade gear larım da tamamlanacak saolsun klan baskanımız sıkı çalışıyor:)
    bi de subclass olayına girip shilien knight yapıcam bi tane s80 e getirip bırakcam skillerinden yararlanıcam onun, ama main char ım spectral dancer olacak..sonra zaten noblesse olurum..
    neler yapmalıyım hocam bi yardım edersen gerçekten çok mutlu olacagım:)
    bir de babay cougar aldık arkadaslar beraber kasıyoruz yavrucagı, bu büyüyormus improved cougar oluyormus, ama üstüne binilior mu bilmiyoruz, biliosan çiziktirir misin şimdiden, bunu için de ayrı teşekkür ederim kardeşim:)
    bi de shilien knight subclass acıcam demiştim ya, bu shilien knight ın dmg leri falan sanırım daha yüksek bu bladedancer dan?
    çünkü onun savaşçı özellikleini skillerini main charıma aktarmayı düşünüyorum bana artı dmg falan filan versin diye, bilmiyorum ne kadar dogru düşünüyorum, ve bütün bunları varsayım olarak yazıyorum ha dalga geçmeyin sonra benimle:) forumun maskotu olmayalım iki dakkada sonra:)
    bu arada ikinci bi buffer char acıp main charıma buff yapamam cunku pc cok yavas pc yi acıp oyuna girip kasılması bitip de char ı duzgun bi şekilde hareket ettirmeye başladıgımda yaklask bi 15 dk geciyor:)
    bunu da göz önüne alırsan mutlu olurum:)
    kolay gelsin cevap yazarken şimdiden:)
    ya bir de bu bazı oyuncularda sağ omuzlarının üstlerinde periler war, sanırım fame pointlerle alınıyor, fame in nasıl kazanıldıgını biliyorum ama, nerden ve nasıl alacagımı, ve adlarını bilmiyorum, genel isimlerini söylersen ben de arastırmıs olurum kendim çeşitlerine falan bakarım nette..
    eheh allahım bu forumun en uzun sorunlu postunu yaptım sanırım, cunku aklıma geldikçe toplam 3 veya 4 kere update ettim:)
    gerçekten tekrardan cok sağolun her kim yardım edebilecekse:)
    bu arada imzada da yazıytor ama farketmessen diye:
    lineage2thegame bartz (7x) server..
    görüşmek üzere eyvallah:)

Alıntıları Göster
    shielen knight da tank yani onunda dmg leri pek hatırı sayılır deil fakat yinede dancerdan iyi diye bliyorum.Ama emin olasınki shiellen knight dancerdan çok daha kullanışlı.aslında base dancer iyi olmuş snn için çünkü olly de flnda iyi dancer ayrica 75 ten snra buff vermio demişsin clana buff fln dağıtırsın bide buff süreleri kısaysa en aranan elaman olursun.Ama bn sana yine söylüyorum çyle çok zarar veren bi class istiyosan dagger aç. Abyss Walker verya Adventurer 300 dmg nin katlarini görebilirsn xD. İyi oyunlar ama yinede kutluyorum sni 7x serverda az zmnda lvl fln kasmişin.

• quote:

Orijinalden alıntı: RollBang

shielen knight da tank yani onunda dmg leri pek hatırı sayılır deil fakat yinede dancerdan iyi diye bliyorum.Ama emin olasınki shiellen knight dancerdan çok daha kullanışlı.aslında base dancer iyi olmuş snn için çünkü olly de flnda iyi dancer ayrica 75 ten snra buff vermio demişsin clana buff fln dağıtırsın bide buff süreleri kısaysa en aranan elaman olursun.Ama bn sana yine söylüyorum çyle çok zarar veren bi class istiyosan dagger aç. Abyss Walker verya Adventurer 300 dmg nin katlarini görebilirsn xD. İyi oyunlar ama yinede kutluyorum sni 7x serverda az zmnda lvl fln kasmişin.

Alıntıları Göster
    saol kardeşim walla uğraştım yani:)
    teşekkürler yardım için..
    da bizim serverda 75 level den sonra buff alınmıoyr buff npc sinden adventurers guide dan.
    ben de 2 gun once bi baby pet cougar almıştım, dun kasmaya basladım onu, silent valleyde 74 yaptım yavruyu:)
    8 çeşit buff verior ki içlerinden bi tanesi blessed body 20 dk lık hem de:)
    ama düğer bufflar 1 er dakikalık, neyse blessed body yeter bana ya şimdilik buff sorunumu da böylece çözmüş oldum:)
    agathion lara takmıs durumdayım, kale aldık pazar günü rune castle ı, orada buldum bi tane 38miilyon lasım:)
    dun parayı bitirdim 25 m wardı, giran da greater hp satan bi adam wardı ben de çok istiyordum, 13 k dı tanesi bastım aldım bisürü, 3m kaldı adena napçam bilmiom:)
    ya bi de şu sorularıma cevap alabilsem süper olacak ya:)
    dagger konusunu dusuncem ama sword adamıyım ben dagger sewmioyum ama düşünücem..

• quote:

Orijinalden alıntı: ehueehue1

saol kardeşim walla uğraştım yani:)
    teşekkürler yardım için..
    da bizim serverda 75 level den sonra buff alınmıoyr buff npc sinden adventurers guide dan.
    ben de 2 gun once bi baby pet cougar almıştım, dun kasmaya basladım onu, silent valleyde 74 yaptım yavruyu:)
    8 çeşit buff verior ki içlerinden bi tanesi blessed body 20 dk lık hem de:)
    ama düğer bufflar 1 er dakikalık, neyse blessed body yeter bana ya şimdilik buff sorunumu da böylece çözmüş oldum:)
    agathion lara takmıs durumdayım, kale aldık pazar günü rune castle ı, orada buldum bi tane 38miilyon lasım:)
    dun parayı bitirdim 25 m wardı, giran da greater hp satan bi adam wardı ben de çok istiyordum, 13 k dı tanesi bastım aldım bisürü, 3m kaldı adena napçam bilmiom:)
    ya bi de şu sorularıma cevap alabilsem süper olacak ya:)
    dagger konusunu dusuncem ama sword adamıyım ben dagger sewmioyum ama düşünücem..

Alıntıları Göster
    bi üstteki mesajımı değiştir e bastım ama uye olarak giriş yaptıgım halde yetkin yok dedi, neyse;
    arkadaslar subcls olarak abyss walker acacagım karar werdim, cok iyi skilleri var adamın, sanırım istedigim dmg seviyesine ulaşabilecegim onunla ama hp si azmış:)
    onu da bir şekilde ayarlıcas işallah;
    neyse arkadaslar yukarıdaki sorularıma bi cevap verebilirseniz mutlu olacağım gerçekten..:)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.