Şimdi Ara

Özbekistan vs güney kore

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Up
  • selam kore 3 gün önce sanırsamki ebedi rakibi japonya ile 2-2 berabere kaldı penaltılardada japonya 3-0 yendi.bence berabere biter g.kore yorgun çünkü.ben g.kore kazansın istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYJ Ağır Fan
    selam kore 3 gün önce sanırsamki ebedi rakibi japonya ile 2-2 berabere kaldı penaltılardada japonya 3-0 yendi.bence berabere biter g.kore yorgun çünkü.ben g.kore kazansın istiyorum.

Mac 2 gün sonra dinlenmis olurlar galibada bence özbekistan patlama yapa bilir
  • Up
  • g.kore bence 2den 1 yapar
  • Özbekistan ve Güney Kore savaşırsa kim kazanır diye soruyosun sandım
  • Up
  • Özbekistanda nükleer füze var ama kullanırsa Amerika da Özbekistana nükleer füzeleri yağdırır. Bunun üzerine Japonya da Kuzey koreyi vurur, Çin de zaten kuyruk acısı olan Japonyaya dalar. Olaya Rusya müdahil olur, İran da belki katılabilir. Bunun üzerine İsrail Türkiyeye saldırır. Zaten saldırı altında olan Türkiyeye Yunanistan batıdan girer. Pakistan ve Hindistan nükleer füzelerle kapışıp dağılırlar. Olan bize olur gene Amerika kazanır.
  • g.kore alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS
    Özbekistanda nükleer füze var ama kullanırsa Amerika da Özbekistana nükleer füzeleri yağdırır. Bunun üzerine Japonya da Kuzey koreyi vurur, Çin de zaten kuyruk acısı olan Japonyaya dalar. Olaya Rusya müdahil olur, İran da belki katılabilir. Bunun üzerine İsrail Türkiyeye saldırır. Zaten saldırı altında olan Türkiyeye Yunanistan batıdan girer. Pakistan ve Hindistan nükleer füzelerle kapışıp dağılırlar. Olan bize olur gene Amerika kazanır.

Haha olayı süper özetlemişsin. +01
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.