Şimdi Ara

ÖZEL DERS VERMEK İSTİYORUM! YARDIM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ege üniversitesi , kimya bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. İlköğretim 6. 7. ve 8. (SBS) sınıflara Fen

bilgisi ve Matematik , Lise 1. 2. 3. ve 4. sınıflara da Kimya dersi vermek istiyorum. Fiyatı da 15 ytl olarak

belirledim. Herşey hazır ama yanlız reklam konusunda sıkıntım var. Şimdilik tek aklıma gelen ilan yapıp

okullara yakın olan yerlere asmak. Daha yaratıcı fikirler konusunda yardımcı olabilir misiniz ?

• kart bastır her apartmana 5 tane koy elbet birileri arar
  • İyi fikir , küçük ilan olarak apartmanlara bırakabilirim Teşekkürler ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulu*memo

İyi fikir , küçük ilan olarak apartmanlara bırakabilirim Teşekkürler ...

kartla felan olcak iş değil o. çevrenden arıcaksın. yada dersanenin birinde çalışcaksın ordan toplarsın zaten öğr.:)
  • internette onlarca ilan sitesi var. hepsine ilan bırak. ben bir öğrencimi o şekilde buldum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kalemtraş

internette onlarca ilan sitesi var. hepsine ilan bırak. ben bir öğrencimi o şekilde buldum.

teşekkürler
  • sahibinden.com a ver
  • Selamlar. Özel ders ilan sitelerine üye olabilirsiniz. Ben baya faydasını gördüm. Umarım sizin de işinize yarar. İşte üye olduğum bazı siteler:

ozelders.com (ücretsiz)
    ozelders.cc (ücretsiz)
    dersverilir.net (ücretli)

Şimdiden kolay gelsin. Umarım en kısa zamanda öğrenci bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_kaya -- 19 Mart 2013; 17:54:16 >

• özel ders vermek için ve almak için www.dersverir.com sitesini de kullanabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.