Şimdi Ara

ÖZEL DURUM - 124 - destek .. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.
  • Çok teşekkürker arkadaşlar, ilanlar buldum, yarın detaylı linkleri buraya atarım eledikten sonra..
  • Öncelikle yumurtaya can veren rabbim sizedr yardım eder inşallah.Allah acil şifalar versin annenize....

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-sene-sanki-1973-367172919/detay
  • tayfun_aslan T kullanıcısına yanıt
    İnşallah...

Beyaz renk olmak zorunda değilmiş bu arada.
  • Sanırım buldum arabayı.. hayat çok garip arkadaşlar, arabayı alacağım kişi ile ilk telefon konuşmamızda, benkonuyu anlatınca bir anda ağlama başladı, daha sonra arıyım dedi, sonra söyledi, kendiside babasını akciğer kanserinden kaybetmiş, çok iyi niyetli davrandı, yardımcı oldu.. insan olmak zor zanaat.. teşekkürler herkese...
     ÖZEL DURUM - 124 - destek ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonuss -- 16 Ocak 2017; 20:39:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun umarım kısa sürede atlatır.Vakit geçirmeden güzel bi araç alın sevindirin büyük moral olur hem kendisine.Allahım bi an önce şifa versin

• çok geçmiş olsun...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mendieta58 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim umarım geçmiş olacak ve ben bu postun altına iyileşti beyler yazacağım Allah'ın izni ile inşallah .. Yukarıda gösterdiğim arabayı alıyorum Allah nasip ederse, bugün anlaştık .. Aksesuar konusunu hemen tamamlamaya çalışıyorum bir yandan.. Çok saolun Allah razı olsun iyi dilekleriniz için...
  • Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar nasip etsin.

• yolcu07 Y kullanıcısına yanıt
    Amin Allah razı olsun ..
  • Geçmiş olsun kardeşim, Allah acil şifa versin..

• Acil sifalar dilerim.

Benimde teyzeme akciger kanseri teşhisi konmustu 1,5 yil once

Doktorlar cok ilerlemis metastaz olusmus dediler. Beyine felan sicramis. Tibbi olarak 6-7 ay omur bictiler. Gerisi Allah'a kalmis dediler.

Fakat teyzem kanseri yendi bir mucize gibi.

Tibben vücudun da hicbir kanserli hucre kalmamis.

Kemoterapi gordu, yurtdisindan ilaclar felan.

Hatta bi tavsiyesi üzerine litresi 200 lira olan eşek sutu bile aldik icti.

Hayatı boyunca hep umreye gitmek hacca gitmek isterdi.

Hacca gidemedi sira hiç gelmedi yillardir.

Bizde istegini yerine getirelim dedik umreye gonderdik.

Koye yerlesicem derdi hep sessiz sakin bi hayat kendi domatesimi kendi salatami yetistiricem dedi. Aile olarak onuda yerine getirdik. Koyde bir ev ayarladik sessiz sakin huzurlu yanında bir akraba, bakici vs esliginde.

Bu sekilde teyzem kanseri yendi ve suan eskisinden cok cok daha iyi, saclari yavas yavas dökülüyordu dokulme durdu eski saclari tekrar cikti inanilir gibi degil.

Ve bize hep der, Allah sizden ailemdem razi olsun diye.

Sizlerin sayesinde iyilestim der durur.

Dini inancindan dolayi, yaşama sevincinden dolayi, sevdiklerine bagliligindan dolayi bu hastalıgini yendigini söyledi doktorlari.

İsteklerini yerine getirmeniz, ona daha da bağlanmanız onu hayaya tutundurdu dediler.

Cok mutlu olduk.

Kusura bakmayin uzun oldu.

İsin ozeti hasta insanin dileklerini olabildigince imkanlar el verdiğince yerine getirin. İnanin onlarin mutluluğunu gördüğünüzde hayata daha da siki baglaniyorsunuz.

Allah uzun omur versin fakat hakkin rahmetine kavussa bile yapmadim edemedim diye vicdan acisi cekmezsiniz.

Yapabildiginizi yapin, her zaman kinden daha fazla sevgi saygı gosterin.

Ben inaniyorum ki yenilemiyecek hastalik yoktur bunu teyzem de cok cok daha iyi gordum ve yasadim.

Allah'in bir lutfunu gormus olduk, şükürler olsun.

Tekrar Allah tum hastalara ve konu sahibinin annesine saglik sihhat sifa versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah Acil şifalar versin

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Allah sizden ve hepinizden gani gani razı olsun.. Çok mutlu oldum iyileşmesine okurken sonunda mutlu bir şekilde hastalığı yenmesi beni sizin kadar sevindirdi. Bizde inanıyoruz, sonuna kadar inanıyoruz... Annemde çok iyi hissediyor kendini, her geçen gün düne göre daha iyiyim diyor.. Dua edin yeter.. Dua ile dünya durur derler. Çok saolun hepiniz iyi dilekleriniz için..
  • Allah şifa versin..
  • Gecmis olsun. Allah tez vakitte sifalar versin insallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonuss

Allah sizden ve hepinizden gani gani razı olsun.. Çok mutlu oldum iyileşmesine okurken sonunda mutlu bir şekilde hastalığı yenmesi beni sizin kadar sevindirdi. Bizde inanıyoruz, sonuna kadar inanıyoruz... Annemde çok iyi hissediyor kendini, her geçen gün düne göre daha iyiyim diyor.. Dua edin yeter.. Dua ile dünya durur derler. Çok saolun hepiniz iyi dilekleriniz için..

Annenizin yaşama sevincini kaybetmesine, bu hastalık ile bas edemiyecegim düşüncesine kapilmasina izin vermeyin. Herhangi birseye uzulmesine, dertlenmesine izin vermeyin.
    Hersey aslinda onun elinde..

Onu her zamankinden daha fazla sevin, her zamankinden daha fazla saygi gösterin.

Anneler anneler...
    Dunyanin en guzel, en cicek, en nadide, en saygi duyulasi insanlari.

Her konuda, her zaman, her turlu yardimci olmaya hazırım.

Annenizin ellerinden operim.

Allah tekrar acil şifalar versin.

Saygilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 16 Ocak 2017; 22:58:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun hocam, tez vakitte iyileşir inşallah. Benim de annem cumartesi ameliyata girecek, gözünün içine bakıyorum. Anneler çok değerli.
  • Pink Floyd kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam, tez vakiite iyileşecek Allah'ın izni ile inşallah. Sizin annenize de ameliyatta Allah yardım etsin, çok güzel bir ameliyat geçirsin ve hemen iyileşsin inşallah.
  • Herkese merhaba,

herkesin imkansız dediği, düzelmesinin %5 ihtimal olarak gösterildiği annem akciğer kanserini yendi arkadaşlar, dualarının için tekrar teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.