Şimdi Ara

Özel tıp tercih edilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
3.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epey bir yarı burslu geleceğini düşünüyorum, ailem de sıcak bakıyor olaya.

Her ne kadar böyle bir hedefim olmayacak olsa da ben fakültede parlarsam agno vs. yatay geçiş Tıp için çok mu zor? En azından tatlı bir hırs kaynağı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tavsiye etmem

• konunun uzmanını davet ediyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • damakcatlatan kullanıcısına yanıt

Sebebini açıklarsanız çok makbule geçer.

• Up faydalı konu

• noobodynow kullanıcısına yanıt
    JAHSHSHSHHAHAHAHS

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • masumbiröğrenci kullanıcısına yanıt

Dünyanın en iyi lisesinden mezun kişi. Seninde yorumunu merak ediyoruz.  

• Sehoka kullanıcısına yanıt
    Öncelikle bir kartal imamhatipli olarak hayırlı cumalar dilerim.
    Konuya gelecek olursak, çok kişisel bir mevzu fakat ben tercih etmeye tereddütle yaklaşırdım. Fiyatları sıralamaları sizin maddi durumunuzu hiçbir şeyi net bilmediğim için yorum yapmak zor. Eğer daha iyi bir sşeeneğiniz yoksa düşünülebilir neden olmasın

hocam bir kere özellerde internler pek bir şey yapmıyor çünkü insanlar para verip gittiği için kendilerine internlerin bakmasını istemiyor doğal olarak da internler tecrübe edinemiyor

• maddi durumun uygunsa yazılabilir

yatay geçiş degişiyor uzaktan bi tanıdıgım yapmıştı ama nereye geçti hatırlamıyom batıda taşra bi tıptı

• damakcatlatan kullanıcısına yanıt
    vakıf tıplarda intern maaşı da daha düşük sanırım

• Hocam ailen de sıcak bakıyorsa çok şanslısın.. YAZ

• hocam bu arada bence yazacağın fakültede okuyan özellikle de 1-2. sınıf değil de hem temel bilim eğitimini görmüş hem de klinik kısmı az çok deneyimlemiş 4-5. sınıf öğrencilerine bir şekilde ulaşıp bilgi alman iyi olur. zaten devlet de yazsan vakıf da yazsan bence bunu yapmak çok mantıklı. direkt okuyan kişilerden okul hakkında bilgi almak daha fazla güven verir.
    onun dışında da ben tıp okumayı çok istiyorum ama ancak vakıf tıplara gidebilirim, maddi durumum da iyi diyorsan bence mantıklı bir seçenek. bilgi aldıktan sonra da kafana yatıyorsa sorun yok demektir.
    he bunlar tabii sınav açıklandıktan sonra ve tercih dönemi içinde yapılacak şeyler daha çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noobodynow -- 23 Haziran 2023; 22:32:21 >
  • Kaydırma filan yapmadıysam özele giderim hocam sorun yok sınav açısından. Eczacılık vs. okuyup hemen hemen aynı emeği vereceğime tıp okumak daha mantıklı geliyor.

@damakcatlatan hocam hem ayranım dökülmesin hem o iş olmasın meselesi çok sıkıntı. Benim zaten çok fazla tercih etme olanağım olsa sizler gibi köklü devlet fakültelerinde okumak isterdim. Bu imkan olmayınca mecbur bu tarz şeylere yöneliyorum.

• hocam 2022ye göre kaç geliyor

• 39k filan

hocam helal olsun 200 küsür k'dan bırakmıştın

• Çok daha iyi olurdu hocam. Ben 15k lık birisiyim belki de bazı problemler yaşadım sınav hazırlık süreci ve sınav anında.

Yaptığım en kötü ayt mat neti geldi maalesef sınav anında çözerken dağıldım. Fiziği filan fulleyince toparladım.

• Hocam tıpı çok istiyorsanız ve parasal yönden de sıkıntınız yoksa yazılabilir
    Milli savunma bakanlığı adına da tıp var 39k şartları nelerdir bilemem(aklınızda bulunsun diye söyledim)

1-2 sene okuduktan sonra yatay geçiş yapabilirseniz düşünülebilir.

Komşumuzun çocuğuda böyle bir tercih yaparak 2veya3. Sınıfta yatay geçiş yapmıştı.

• Tari1907 T kullanıcısına yanıt

Yatay geçiş işi bana çok realist gelmiyor. Geçiş yapacağım diyen kişi kendini salıyor çoğu zaman. Ben gireceğim fakülteye bu tarz düşünceler olmadan girip zaten başarılı olursam o zaman düşünürüm.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.