Şimdi Ara

ÖZEL YETENEĞİ OLAN TÜM CANAVARLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÖZEL YETENEĞİ OLAN CANAVARLARI SADECE BU KONUDA OLUCAK
    FORUM KİRLİLİĞİNİ OÖLEMEK İÇİN.SİZ BANA BIRAKIN BEN GÜZELLEŞTİRİCEM SİTEYİ TABİ BANA GÜVENMENİZ LAZIM

4-STARRED LADYBUG OF DOOM

KAPALIYKEN AÇIK KONUMA GELDİĞİNDE SAHADAKİ TÜM LEVEL 4 OLAN (KAPALI OLANLAR DEĞİL)CANAVARLAR MEZARLIĞA GİDER.
    AMAZON ARCHERY

SAHADA CANAVAR FEDA EDEREK HAYAT PUANINA DİREK OLARAK SALDIRIR.
    ANCIENT LAMP

KAPALI DURUMDAN AÇIK KONUMA GELDİĞİNDE (SORU SORUCAK EVET DEYİN CALIŞTIRMAK İÇİN)RAKİBİN HANGİ CANAVARI SALDIRDIRYA SALDIRISINI,RAKİBİN DİĞER CANAVARLARINDAN BİR TANESİNE YANSITABİLİR.
    AQUA SPIRIT

SUMMON OLARAK ATMAK İÇİN ELİNİZDEN BİR KARTI MEZARLIĞA GÖNDERMEK ZORUNDASINIZ VE SEŞTİĞİNİZ CANAVARIN POZİSYONUNU (SAHADAYKEN) HER STANDBY PHASE'TE DEĞİŞTİRİR.
    BANISHER OF THE LIGHT

ÖĞRENİCEM AMA SANIRIM FACE-UP OLAN CANAVARLARI MEZARLIĞA GÖNDERİYOR DİYE OKUDUM.EMİN DEĞİLİM
    BARREL DRAGON

MAİN PHASE'TE ÖZELLİĞİNİ(KARTIN ÜZERİNE GELEREK)KULLANABİLİRSİNİZ.ÖZELLİĞİ RAKİPTEN SEÇTİĞİNİZ CANAVARI(KAPALI VEYA AÇIK) YOK ETMEK İÇİN 3 PARA ATILICAK.ÜÇ PARADAN 2 TANESİ AYNIYSA YOKOLUCAKTIR.BÖYLECE BATTLE PHASE'TE SALDIRABİLİRSİNİZ.
    BAZOO THE SOUL-EATER

SAHADAYKEN MEZARLIKTAN,KULANILMAZ BÖLGEYE 3 KART ATAR VE ATTIĞI KART KADAR 200 ATK PUANI KAZANIR VE SAHADA OLDUĞU SÜRECEDE ATMAYA DEVAM EDİCEKTİR.
    BEAST OF GILFER

MEZARLIGA GİTTİĞİNDE RAKİBİN HANGİ CANAVARINI SEÇTİYSENİZ KENDİSİNİ BÜYÜ KARTI OLARAK SAHADA YER ALIR VE CANAVARIN ATK VE DEF PUANINI 500 DÜŞÜRÜZ VE SAHADA OLDUĞU SÜRECE DEVAM EDER.EĞER TEKRAR MEZARLIĞA GİDERSE YETENEGİ TEKRAR ÇALIŞIR( RAKİP SAHADA CANAVAR OLDUĞU SÜRECE).
    BEASTKING OF THE SWAMP

KENDİNİ FUSION CANAVARI YERİNE KOYARAK İKİNCİ CANAVARI BEKLEMEDEN POLERİZASYON YAPABİLİRSİNİZ.
    BERFOMET

SAHAYA SUMMON OLARAK KONULDUĞUNDA(SORU SORUCAK EVET DEYİN) ''GAZELLE THE KING OF MYTHCIAL BEASTS'' CANAVARINI ELİNİZE GETİRİR.
    BIG SHIELD GARDNA

RAKİP CANAVARI SALDIRDIĞINDA SALDIRI POZİSYONUNA GİRER.
    BLAST SPHERE

YOK OLDUĞUNDA KENDİSİNİ BÜYÜ KARTI KONUMUNA GELİR VE ONA SALDIRAN CANAVARA BAĞLAR KENDİSİNİ.
    BLUE-EYES TOON DRAGON

BU CANAVAR MAVİ GÖZLÜNÜN ÇİZGİLEŞTİRİLMİŞ HALİDİR.SAHAYA ANCAK TOON WORLD KARTI SAHANIZDAYSA 1 TRİBÜT YAPARAK KOYABİLİRSİNİZ VE HAYAT PUANINA DİREK SALDIRA BİLİR.
    BUBONIC VERMIN
    YOK OLDUĞUNDA KENDİSİNDE BİR TANE DAHA GETİRİR.
    BUSTER BLADER

RAKİBİN SAHASINDA DRAGON-TYPE OLAN SALDIRI CANAVARLARI VARSA HEM 500 HAYAT PUANI HEMDE CANAVARI MEZARLIĞA GÖNDERİYOR.
    CANNON SOLDİER

1 TRİBÜTE KENDİ CANAVARINIZDA FEDA EDEREK DİREK OLARAK FEDA ETTİĞİNİZ CANAVARIN ATK PUANININ YARISI KADAR RAKİP HAYAT PUANINDAN DÜŞER.
    CATAPULT TURTLE

CANNON SOLDİER'İN ÖZELLİĞİYLE AYNIDIR.
    CEREMONIAL BELL

AÇIK KONUMA GELDİĞİNDE SAHADA KALDIĞI SÜRECE RAKİBİN ELİNİ GÖREBİLİRSİNİZ.
    COCKROACH KINGHT

MEZARLIĞA GİTTİĞİNDE DESTENİZE GERİ DÖNER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duello kralı -- 1 Mayıs 2007; 14:30:02 >

• Hataların var
    BARREL DRAGON
    BEAST OF GILFER vs.
    bunlara dikkat et ama zaten bununla ilgili bir konu vardı gereksiz bir konu olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif'

Hataların var
    BARREL DRAGON
    BEAST OF GILFER vs.
    bunlara dikkat et ama zaten bununla ilgili bir konu vardı gereksiz bir konu olmuş
    HAYIR GEREKSİZ BİR KONU DEĞİL.BU KONU HEPSİNİ KAPSIYOR SADECE BELLİ CANAVARLARI DEĞİL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duello kralı

HAYIR GEREKSİZ BİR KONU DEĞİL.BU KONU HEPSİNİ KAPSIYOR SADECE BELLİ CANAVARLARI DEĞİL.

Alıntıları Göster
    sadece bu kadarmı canavar var yugiohta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif'

sadece bu kadarmı canavar var yugiohta

Alıntıları Göster
    Bencede bir kaç hatan var.Ceremonial bell açık konuma geldiğinde rakipte senin kartları,sende rakibin kartlarını görebilirsin.Buster bladede ise mezarlıkta kaç tane dragon(ejder) türü canavar varsa o kadar 500 atak puanı alır.Yani rakip sahadaki kadar değil.Bazoo the souler-eaterda ise mezarlığından kullanızmaz bölgeye 1 seferde en fazla 3 kart gönderebilirsin ve her gönderilen için atağı 300 puan artar.Ayrıca bu elin tekrar sana geçene kadar devam eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowhero

Bencede bir kaç hatan var.Ceremonial bell açık konuma geldiğinde rakipte senin kartları,sende rakibin kartlarını görebilirsin.Buster bladede ise mezarlıkta kaç tane dragon(ejder) türü canavar varsa o kadar 500 atak puanı alır.Yani rakip sahadaki kadar değil.Bazoo the souler-eaterda ise mezarlığından kullanızmaz bölgeye 1 seferde en fazla 3 kart gönderebilirsin ve her gönderilen için atağı 300 puan artar.Ayrıca bu elin tekrar sana geçene kadar devam eder.

Alıntıları Göster
    çok biliyorsunuzda neden beni bir türlü yenemiyorsunuz acaba bunu bir düşünün anlaşılan sizde birşey var.

• quote:

çok biliyorsunuzda neden beni bir türlü yenemiyorsunuz acaba bunu bir düşünün anlaşılan sizde birşey var.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: duello kralı

Ben tüm kartları açma yamasını yapmadım.Ama şuanda bayağısını açtım.İstersen bir maç yapalım?

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowhero

quote:

Orjinalden alıntı: duello kralı

Ben tüm kartları açma yamasını yapmadım.Ama şuanda bayağısını açtım.İstersen bir maç yapalım?

Alıntıları Göster
    yanlış olanlar ve bilmediğin özellik
    AQUA SPIRIT:
    bir su tipi canavar feda edilerek çağırılabilir

BANISHER OF THE LİGHT:
    kartları mezara değil oyun dışına yollar

BARREL DRAGON:
    3para atılır eğer ikisi milenyum gözü gibi bir şekil gelirse seçtiğin canavar yok olur

BUSTER BLADER:
    sahadaki her dragon tipi canavardan 400 saldırı puanı alır

• quote:

Orijinalden alıntı: RaisliN

yanlış olanlar ve bilmediğin özellik
    AQUA SPIRIT:
    bir su tipi canavar feda edilerek çağırılabilir

BANISHER OF THE LİGHT:
    kartları mezara değil oyun dışına yollar

BARREL DRAGON:
    3para atılır eğer ikisi milenyum gözü gibi bir şekil gelirse seçtiğin canavar yok olur

BUSTER BLADER:
    sahadaki her dragon tipi canavardan 400 saldırı puanı alır

Alıntıları Göster
    bn isterseniz cuma gününden itibaren çoğu canavarların özelliğini yazabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: RaisliN

bn isterseniz cuma gününden itibaren çoğu canavarların özelliğini yazabilirim

Alıntıları Göster
    ben duello kralını bi kere yendim ( 3 lwlim) bile bile mi bıraktı bilmiom ama eğer özel yetenekli canavar lazımsa bakın:

FAIRY BOX

BU KART AKTİF EDİLDİĞİNDE SİZE RAKİBİNİZ SALDIRIRSA BU KART KENDİNİ GÖSTERİR YAZIMI TURAMI DER GİBİ- PİRAMİTMİ GÖZMÜ- DER SENDE PİRAMİT DEDİN DİYELİM VE KART YAZI TURA YAPAR PİRAMİT GELDİ VE KAZANDIN BÖYLECE SANA SALDIRAN RAKİBİNDEN SENİN KARTIN DEFANSTAYSA KARTININ DEFANSI KADAR ATAKTAYSA ATAĞI KADAR HAYAT PUANI DÜŞER YANİ ONUN KARTININ ATAĞI SIFIRLANIR
    AMA KARTIN YOKSA O HAYAT PUANINA SALDIRINCA ŞANSIN YAVER GİDERSE YİNE ATAĞI SIFIRLANIR AMA KARTI ÖLME ---- YANİ BU KART HER KEZİ ZOR ZAMANINDA KURTARIR TABİ BÜYÜ ENGELLEME KARTTINIZDA VARSA YOKSA YOK EDİLİR BÜYÜ BÖLGESİNDE OLDUĞUNDAN

KISEITAI(SOLUCAN GİBİ)

BU KART KAPALI İKEN VEYA AÇIK İKEN SALDIRI BÖLGESİNE SUNULDUĞU ZMN ONA RAKİBİNİN BİR CANAVARI SALDIRIP YOK EDERSE RAKİBİNİN KARTININ ATAĞININ YARISI KADAR SANA HER ELDE 1 O KADAR CAN PUANI EKLENİR

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest53253452135

ben duello kralını bi kere yendim ( 3 lwlim) bile bile mi bıraktı bilmiom ama eğer özel yetenekli canavar lazımsa bakın:

FAIRY BOX

BU KART AKTİF EDİLDİĞİNDE SİZE RAKİBİNİZ SALDIRIRSA BU KART KENDİNİ GÖSTERİR YAZIMI TURAMI DER GİBİ- PİRAMİTMİ GÖZMÜ- DER SENDE PİRAMİT DEDİN DİYELİM VE KART YAZI TURA YAPAR PİRAMİT GELDİ VE KAZANDIN BÖYLECE SANA SALDIRAN RAKİBİNDEN SENİN KARTIN DEFANSTAYSA KARTININ DEFANSI KADAR ATAKTAYSA ATAĞI KADAR HAYAT PUANI DÜŞER YANİ ONUN KARTININ ATAĞI SIFIRLANIR
    AMA KARTIN YOKSA O HAYAT PUANINA SALDIRINCA ŞANSIN YAVER GİDERSE YİNE ATAĞI SIFIRLANIR AMA KARTI ÖLME ---- YANİ BU KART HER KEZİ ZOR ZAMANINDA KURTARIR TABİ BÜYÜ ENGELLEME KARTTINIZDA VARSA YOKSA YOK EDİLİR BÜYÜ BÖLGESİNDE OLDUĞUNDAN

KISEITAI(SOLUCAN GİBİ)

BU KART KAPALI İKEN VEYA AÇIK İKEN SALDIRI BÖLGESİNE SUNULDUĞU ZMN ONA RAKİBİNİN BİR CANAVARI SALDIRIP YOK EDERSE RAKİBİNİN KARTININ ATAĞININ YARISI KADAR SANA HER ELDE 1 O KADAR CAN PUANI EKLENİR

Alıntıları Göster
    bende yazıcam ama fırsatım olmuyor.Sizde yazmaya devam edin bana yardımcı olun resim koymayın ben ilk mesajıma koyarım resmiyle özelliğini.Kartlar konusunda yardım edenlerinde resmin sağında yazıcaktır.Bunu ben söyledim demek istemiyorumda.Yalancı olmayalım sonra sitede.

• quote:

bende yazıcam ama fırsatım olmuyor.Sizde yazmaya devam edin bana yardımcı olun resim koymayın ben ilk mesajıma koyarım resmiyle özelliğini.Kartlar konusunda yardım edenlerinde resmin sağında yazıcaktır.Bunu ben söyledim demek istemiyorumda.Yalancı olmayalım sonra sitede.

Alıntıları Göster
    ben resim koycaktımda koyamadım sen koy artık

• quote:

ben resim koycaktımda koyamadım sen koy artık

Alıntıları Göster
    Koymayın zaten ben koyucam ok
  • quote:

Koymayın zaten ben koyucam ok

Alıntıları Göster
    yugıoh sever 197 emir ve görüşlerinize hazırdır teğmenim

• quote:

yugıoh sever 197 emir ve görüşlerinize hazırdır teğmenim

Alıntıları Göster
    beyler lady pantherin ne işe yaradığını bilen varmı
  • quote:

beyler lady pantherin ne işe yaradığını bilen varmı

Alıntıları Göster
    Slate Warrior yok:) 4 yıldızlı 1900 ATC 400 DEF var özel yeteneği:kapalı konulduğunda 500 ATC ve DEF veriliyo yok edildiğinde saldıran canavarın 500 ATC ve DEF düşürüyo süper bir kart bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djnemesis -- 10 Mayıs 2007; 22:05:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: djnemesis

Slate Warrior yok:) 4 yıldızlı 1900 ATC 400 DEF var özel yeteneği:kapalı konulduğunda 500 ATC ve DEF veriliyo yok edildiğinde saldıran canavarın 500 ATC ve DEF düşürüyo süper bir kart bence

Alıntıları Göster
    bide bu lava Golem çok iyi Rakibinin sahanda 2 kart varsa feda ediyo ve kart onun oluyo ama bir bedeli var her tur işlev yapabilmesi için rakibinin 1000 can puanını istesede istemesede vermek zorunda

Bu koydum resimler bu arada Yugioh online duel evelation kartları destemden

• quote:

bide bu lava Golem çok iyi Rakibinin sahanda 2 kart varsa feda ediyo ve kart onun oluyo ama bir bedeli var her tur işlev yapabilmesi için rakibinin 1000 can puanını istesede istemesede vermek zorunda

Bu koydum resimler bu arada Yugioh online duel evelation kartları destemden

Alıntıları Göster
    adam "bana bırakın" demiş niye koyuyosunuz ki

• quote:

Orijinalden alıntı: mr_trainer

adam "bana bırakın" demiş niye koyuyosunuz ki

Alıntıları Göster
    yardım meselesi:) oda isterse bende yardım ederim

• quote:

yardım meselesi:) oda isterse bende yardım ederim

Alıntıları Göster
    Olur saholun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.