Şimdi Ara

ÖZEL YETENEĞİ OLAN TÜM CANAVARLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ok müsait oldum zaman online destemdeki Effect canavarlarını buraya koyarım hiç görmediniz kartlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djnemesis -- 12 Mayıs 2007; 22:05:03 >
  • Banisher Of The ligth ben söyleyeyim bu kart sahada Face up olarak DEF yada ATC fark etmiyo yok edilen canavarlar işlev görmüş sihir,tuzak kartları mezarlığa gideceğine oyundan dışarı atılıyo böylece birdaha o canavarları oynayamıyoruz yada sihir,tuzak kartlarını
  • Hepiniz sağolun arkadaşlar.Gerçekten vakit bulamadığım için koyamıyorum ne zamandan beri.
  •  ÖZEL YETENEĞİ OLAN TÜM CANAVARLAR

ÖZEL YETENEĞİ OLAN TÜM CANAVARLAR

Guardian Sphinx:Bu kartı Kapalı olarak koydumuzda bir sonraki turda açtığımızda rakibinin bir canavar kartını adamın eline geri veriyo.sonra 2. özel yeteneği sayesinde tekrar kapalı olarak savunma moduna geçiyo ve tekrar aynı şeyleri yapabiliyoruz.

Lesser Fiend: bu kart oyunda olduğunda yok ettiği her kart oyundan çıkartılır.

Spirit Reaper: Bu kart benim Favorim yugioh online da hep destemde olan bir kart bunun özel yetenekleri ilk olarak hiç bir canavar bu kartı yok edemiyor.Yani saldıran canavar bu kartı yoq edemiyor sadece özel bir yeteneği varsa ve kartımıza bir tuzak veya sihir kartı uygulanırsa yok oluyor. 2. özel yeteneği ise direk can puanlarına saldırdığında rakibinin elinden rastgele bir kartı mezarlığa yolluyo.

Breaker The Magical Warrior: Bu kart da benim favorim özel yeteneğini çalıştırdığımızda 300 puan saldırı puanı artıyor ister direk saldırabiliriz yada ve özel yeteneği sayesinde kartı eski haline getirirsek 300 saldırı puanını geri veriyoruz ve istediğimiz sihir veya tuzak kartını mezarlığa yollama imkanımız oluyor

Exiled Force: Bu kart ise özel yeteneği sayesinde kart kendini feda ediyor ve rakibimizin sahandaki herhangi bir canavar kartını yok etme hakkı kazanıyoruz.

Skilled White Magician: Belkide bu kartı bir çoğunuz bilmez. bu kart oyundayken biz veya rakibimiz fark etmiyo 3 tane sihir kartı oynanırsa aynı anda da olur olmasade canavar kartı kendini feda ederek Buster Bladerı direk sahamıza koyabiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djnemesis -- 13 Mayıs 2007; 11:41:00 >

• quote:

Orjinalden alıntı: v_arif_v

Hataların var
    BARREL DRAGON
    BEAST OF GILFER vs.
    bunlara dikkat et ama zaten bununla ilgili bir konu vardı gereksiz bir konu olmuş

evet hataların var barrel dragon da 2 tanesi aynı gelince değil 2 tanesi milenyum gözü gelince o kart yok oluyo
  • buter bader yanlış mezarlıkta ki her ejder kartı için 500 atk punı kazanır
  • Bazen yazıları kaçırdığım için yanlış olabiliyor.Hatları açıkladığınız için sağolun.
  • SAĞOL PAYLAŞIMIN İÇİNDE BENCE HEPSİNİ YAZMAYA KALKMA ÖMRÜN BİTER O KADAR ÇOK VAR Kİ
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.