Şimdi Ara

Özgür Değiliz Başkalarını Çok Takıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet gerçektende öyle kendi kendime düşündümde ne zaman birşeye karar versem neyi yapmak istesem elalem ne der çevrem ne düşünür diye mahalle baskısı yasıyoruz.
    Mesala daha dün ben hayatımda kitap okumuş biri değildim can sıkıntısı ve kendime birşeyler katmak için internette tavsiye edilen bir kitap sipariş ettim fakat malum havalar sıcak evde kitap okunmuyor sonra bi kafeye yada yeşil bir parka gidip icecekle felan kitap daha rahat okurum dedim fakat hemen aklıma sokakta tanıdıkların arkadaşların denk gelip "oo adam modern olmus" "sen kitap okurmuydun" tarzı şakalar yapcaklarını bildigimden vazgeçtim evet kitap okumak ayıp değil ama işte bukadar acınacak haldeyim her işimizde elalem ne der süzgecinden geciriyoruz toplumun baskısını hissediyoruz sırf bu özgürlük konusunda çingenlere az gıpte etmemişimdir belki bu durum abd gibi ülkelerde pek yoktur bilemiyorum izledigim yurddışı filmlerinde videolarında bireylerin toplum baskısı bizimki gibi değil belki bu durum Türkiye gibi ülkelerde vardır

• Hiç kimseyi takmaman hiç kimseyi önemsememen hiçbirşeyi umursamaman lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi avrupa amerika ile türkiye bir edermi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum bırak nederlerse desinler sen yapacağın yap isterlerse dalga geçsinler onların cahilliği he dersin geçersin ₪

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lgbt ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerys II Targaryen

Lgbt ?

onla ne alakası var ?
  • Elalem ne der'i gerçekten çok takıyoruz . Dün gittim saçı 3 e kestirdim çıktım ortalarda dolanıyorum biliyorum pek yakışmıyor bana ama benimsedim.Kimsede bi bok diyemiyor sen benimseyince mal gibi kalıyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.