Şimdi Ara

p6 google play yükleyemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    fakat google playsiz geldi telefon
    google play hizmetlerini yukledim daha sonra ise play store yukledim 2 sinide açmıyor nette cok araştırdım fakat bulamadım lutfen yardımcı olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://forum.donanimhaber.com/m_80548091/tm.htm
    linkteki konuyu incele ve B608 romunu indirip kurabilirsin rom kurmakla ilgili her türlü açıklama konuda mevcut. Ayrı konu açmana gerek yok bu sorunu ana konuda sorarsan daha hızlı cevap alırsın.
    Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhlis bey

http://forum.donanimhaber.com/m_80548091/tm.htm
    linkteki konuyu incele ve B608 romunu indirip kurabilirsin rom kurmakla ilgili her türlü açıklama konuda mevcut. Ayrı konu açmana gerek yok bu sorunu ana konuda sorarsan daha hızlı cevap alırsın.
    Hayırlı olsun

sorun da o ya az önce o sürumude kurdum denedim sonuc yine ayni

• albatross22 kullanıcısına yanıt
    telefonu vodafone dan aldıysan hemen değiştirmeni tavsiye ederim, normal bir sorun gibi görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhlis bey

telefonu vodafone dan aldıysan hemen değiştirmeni tavsiye ederim, normal bir sorun gibi görünmüyor.

yok hocam y. dışından geldi tel çin sürümü

608 romunu yerel güncelleme yaparak mi yükledin ? eger oyle yaptiysan bide wipe leri silerek recovery modunda temiz kurulum yap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    hocam wipeleri felan herşeyi uyguladım lakin rom u yukleyemedim
    galiba tele yanlıs rom atilmis o engelliyor galiba

b608 romunu indirniz. indirdiginiz dosyayi rar dan cikarip update.app dosyasini sd karta dload klasörü olusturup atiniz. atiniz. ve sonra telefonu kapatip, ses acma ve kapama v+ güc dügmesine basın. ve direk yükleyecektir. bu adimlarin hangisini eksik yapiyorsunuz?

• arkadaşlar adam çin sürümü diyor siz Türkiye romunu yüklemesini söylüyorsunuz b608 vodafonedan alınma cihazlar için, çin sürümüne yüklenen romlar için felixamordan yardım almalısın o da çin versiyonunu kullanıyor, ya da kitkat konusundan kitkat betayı yükleyip cwm ile gappsı flashlaman lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer188 -- 17 Mart 2014; 14:28:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

b608 romunu indirniz. indirdiginiz dosyayi rar dan cikarip update.app dosyasini sd karta dload klasörü olusturup atiniz. atiniz. ve sonra telefonu kapatip, ses acma ve kapama v+ güc dügmesine basın. ve direk yükleyecektir. bu adimlarin hangisini eksik yapiyorsunuz?

update yapamiyorum update ye tıkladığım zaman cince hata alıyorum
    dload ile atamiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: omer188

arkadaşlar adam çin sürümü diyor siz Türkiye romunu yüklemesini söylüyorsunuz b608 vodafonedan alınma cihazlar için, çin sürümüne yüklenen romlar için felixamordan yardım almalısın o da çin versiyonunu kullanıyor, ya da kitkat konusundan kitkat betayı yükleyip cwm ile gappsı flashlaman lazım

meselede orda ya cwm ile tekrar boot yapildigi zaman bootlamiyor

aklima baska bisey gelmiyo. p6 room root konusuna yazarsan yardimci olacaklardir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.