Şimdi Ara

PANASONIC TH-42PV700 mü ? yoksa PIONEER PDP-427XA mı ? YARDIM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben ilk defa plazma tv alacagım.ve panasonic ile pioneer arasında kaldım ayrıca panasonic'in 42PV700 ve 42PV70 modellerinin arasında sizce çok fark var mı ? aralarındaki fiyat farkı buna değer mi ? 42PV700 yeni çıkmış henüz.. inceleyebilirsiniz.. birde pioneer ın aynı şekilde PDP-427XA ile PDP-4270XA arasında önemli bi fark varmı ? fiyat farkı değer mi ? sizce ben ne yapmalıyım bu seçenekler arasında ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldBow -- 27 Ağustos 2007; 1:34:10 >

• arkadaşlar başka topicler var ancak onlara bakarak karar veremedim eski modeller üzerinden karar veremiyorum bilenler varsa yardım edebilirlerse çok sevinirim çünkü çok çelişmekteyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldBow

arkadaslar ben ilk defa plazma tv alacagım.ve panasonic ile pioneer arasında kaldım ayrıca panasonic'in 42PV700 ve 42PV70 modellerinin arasında sizce çok fark var mı ? aralarındaki fiyat farkı buna değer mi ? 42PV700 yeni çıkmış henüz.. inceleyebilirsiniz.. birde pioneer ın aynı şekilde PDP-427XA ile PDP-4270XA arasında önemli bi fark varmı ? fiyat farkı değer mi ? sizce ben ne yapmalıyım bu seçenekler arasında ??

42 Pv70; kullanıcı memnuniyeti, şimdilik bu seriye mahsus bir sorun yaşanmaması, uygun fiyatı ve son olarak ta EİSA ödüllü olması münasebetiyle tercih edilebilir GoldBow.
    42pv700'e gelince; 3 HDMI girişi, Sd hafıza kart slot ve de PIP/PAP/PAT ekstra kabiliyetlerinin aradaki fiyat farkına değip değmeyeceğine sen karar vereceksin. Ancak sana şunu söyleyebilirim ki ileride ikinci bir hdtv ihtiyacı duyacağız hepimiz. Dolayısı ile ilk hdtv seçimi için ekstra harcama yapmamak gerek diye düşünüyorum.
    Bu arada bu plazma seçeneklerini, kullanacağın bileşenlerle bizzat yerinde görüp, test etmende fayda var derim.
    Kolay gelsin...

• katılıyorum pv70 iyi seçim 7'nci nesili o kadar para etmez pioneerın gerçi ne kadara bulduğunu da söylememişsin ama

pv700 ile pv70 arasında pip v.s. farkın dışında ekran kaplaması farkı var yansıma yapmayan bir ekranı var 700'ün ama o zaman da panasonic fiyat avantajını yitiriyor pioneer karşısında

4270 ile 427 arasında da yine pip pap ve pc girişi farkları var 427 daha iyi yani

yalnız bu pip pap pat olaylarına fazla takılmayın her tv kafasına göre davranır istediğiniz verimi alamazsınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.