Şimdi Ara

Paper Mage

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler arrdreamde paper mage is yapar mı

suan 59 lwl bi asasım var zevk almıorm mage acmayı dusundum sizce yapıım mı yoksa asasla devam mı edıım

yorumlarınızı beklıorm

• itemin varsa neden yapmasın
  • +7 dual shard
    +7 cıtın set
    +0 pp
    +0 belt of dex
    +0 dual kekuri
    +9 dex küpeler

bunları satıp yapıcam yaparsam
    iyi biseyler dizebilirmiyim server diez
  • boşver onları satıp paper mage itemi alacaksan rogue devam yerler seni o halde paper mageni
  • iron set paper dd olmadan paper mage açma hemd e diez eski server
  • int ci olsam +7 crimson yeter li mi arrdream ıcın ben zaten uzaktan ks yapmayı planlıorm :D
  • eski charımı hatırladım
    ronarkda +7 paper set +8 wood la ne iş yapardım
    ozmnlar fazla sağlam yokdu çok güzel oluyodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: MavimsiDünya

eski charımı hatırladım
    ronarkda +7 paper set +8 wood la ne iş yapardım
    ozmnlar fazla sağlam yokdu çok güzel oluyodu

şimdi gel ronarka daha prtye giremeden st yaparlar

mage açacaksan dd şart yoksa çok zor oluyo.paper ddsi de çok pahalı istersen int çi ol.ben paperdim inte döndüm daha az ölüyorum.ama önceden 700 vuruyorsam şimdi 500 vurabiliyorum
  • paper ol tabi, ardream de bot ve pantolon bile yokken vs ile asas alıyorum carnac :)
    bu akşam 60 oluyorum, paper sağlam olur ep çektinmi tamam zaten
  • Kardeşim yanlış anlama ama bence Ardream'da 3-5 atak fazla vurcam diye paper mage olmak salaklık. Lighting - Glacier Pet Mage ol pişman olmazsın. Bu saydığın itemlerle de iyi bi pet mage dizersin.. İş yapar en azından az çok
  • ezik serverlarda paper mage olmak ii ama server sağlamsa zor.tabi çok paran varsa çok ii bi paper mage de dizebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: rudeboyyy

int ci olsam +7 crimson yeter li mi arrdream ıcın ben zaten uzaktan ks yapmayı planlıorm :D

Denendi.. +7 Crimson set, +7 woe, 2x rom, ep , gerisi görev takısı olmak üzere çıktım ardream'e.. Asaslar dd olmadığı için 700-750 arası indiriyor.. Warriorlar yine öyle.. Sağlam bir serverdaysan daha kötü damageler ( tek yemek gibi ) alabilirsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.