Şimdi Ara

Paraf 19 Mayıs Kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
874
Cevap
13
Favori
36.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 84 lü oldugum için son defa kurtarıyorum herhalde.
  • diyelim ki hepsiburada üye işyeri, peki paraf posundan çekme olayı nasıl olacak?..sadece paraf pos cihazından yapılan harcamalar diyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

diyelim ki hepsiburada üye işyeri, peki paraf posundan çekme olayı nasıl olacak?..sadece paraf pos cihazından yapılan harcamalar diyor..

Evet bu benim gözümden kaçmış. Bi kampanya yapıyolar onda da ya yaş sınırı koyuyolar ya da imkansızı istiyolar. Yok yok ısınamıycam ben bu parafa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaş sınırı koymuş adamlar. Daha neler görecez bakalım.
  • 83 haziran kurtariyor demi

• lan feci şanslıymışım varya. 19 mayıs kampanyanın son günü 30 yaş altı için geçerli 20 mayısta 31 yaşına giriyorum.

not: altın kampanyaya dahilmi ey ahali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyy@hh -- 14 Mayıs 2013; 19:10:21 >
  • arkadaşlar arayan var mı müşteri hizmetlerini anında aynı ekstreye mi yansıyacak yoksa bir sonraki ekstre mi sitesinde de yazmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: panick666

• Kampanyadan yararlanabilmek için harcamaların gıda,restoran ve akaryakıt sektörleri dışındaki sektörlerden yapılması gerekmektedir.

Hepsiburada vb. sitelerden alacağımız Deterjan geçerli sayılır mı arkadaşlar acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snr.Mete -- 14 Mayıs 2013; 19:19:50 >
  • ykm boyner paraf üyesi mi ?
  • Arkadaşlar tüm forumdaşları aydınlatıyorum : 16-19 Mayıs tarihleri arasındaki ilk alışverişte geçerli olmak üzere mutlaka Paraf POS'larından yapılmak suretiyle geçerli yani internet alışverişlerinin tamamı kapsam dışı. (Gıda, akaryakıt ve restoranın hariç olduğunu da hatırlatıyım belki bilmeyenler vardır :)) )

• Kampanya koşullarını değiştirmeleri gerekiyor.

23 nisanda alışveriş yapan çocuklar mı ebeveynleri mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elegance_84

Arkadaşlar tüm forumdaşları aydınlatıyorum : 16-19 Mayıs tarihleri arasındaki ilk alışverişte geçerli olmak üzere mutlaka Paraf POS'larından yapılmak suretiyle geçerli yani internet alışverişlerinin tamamı kapsam dışı. (Gıda, akaryakıt ve restoranın hariç olduğunu da hatırlatıyım belki bilmeyenler vardır :)) )

bütün hayallerim suya düştü :(

• Yaş mı?Olmadı Paraf!
  • quote:

Orijinalden alıntı: elegance_84

Arkadaşlar tüm forumdaşları aydınlatıyorum : 16-19 Mayıs tarihleri arasındaki ilk alışverişte geçerli olmak üzere mutlaka Paraf POS'larından yapılmak suretiyle geçerli yani internet alışverişlerinin tamamı kapsam dışı. (Gıda, akaryakıt ve restoranın hariç olduğunu da hatırlatıyım belki bilmeyenler vardır :)) )

ne yaptın hocam sen şimdi, bizi bitirdin

mesela e-bebek mağazasına gidip bebek bezi filan alınabilir arkadaşlar.
  • şu internet alışverişi konusunda kesin birşey söyliyebilek olan var mı?
  • Yahu bu sektörler dışında alacak ne kaldı ki? Hepsiburada.com dan bir market alışverişi yapma niyetim vardı onunda içine ettiler
  • 19mayıs günü geçerli değil mi?

• Paraf karta 2hafta once basvurdum hala gelmedi. Kac gunde geliyor bu kart

• inetrent alışverişlinin geçmemesi için hiçbir sebep yok zaten hangi kartla ödeyeceksek oraya yönlendiriyor sanal pos
  • iphone alsak oluyor he mi :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.