Şimdi Ara

PARAF YAYINLARI TÜRKİYE GENELİ NEREDE? [ANKARA]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
2.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Paraf Yayınları Türkiye geneli deneme sınavına girmek istiyorum fakat kurum bulamıyorum. Ankara'daki bütün kurumlara telefon etmiş olabilirim belki. Lütfen bildiğiniz bir kurum varsa bana yardımcı olabilir misiniz?
    İnternet sitesinde bayilerin numarası var aradım fakat bilgi alamadım. Bireysel olarak da kitapçık alamayacağımızı söylediler.

• Bayileri de cimri 3 bayiye wp den yazdım paket 2 gün sonra yenilenecek tek net var hepsi görüldü bıraktı endemik paraf 345 hepsi hepsinin 7 ceddini s........ buradan deli ettiler beni apotemi döndü o da 3 5 kurum adı verdi bunlara sor diyor ulan dıbına kodumun oğlu sorduk bulamadık diye sana yazıyoz zaten limit tg için kızılay limite gidelim bari o alır
  • Up
  • Up
  • Up
  • Up
  • Paraf yayınlarının bayi listesine bakıp Ankara'daki bayi ile iletişime geçebilirsiniz. Ben şahsen Çorum da yaşıyorum öyle yapacağım oradan kayıt alırlar ve hangi tarihte hangi saatte olacağını söylerler sonuçta bu bir kurumsal deneme değil TG Denemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-66CEC5845 -- 4 Aralık 2019; 10:11:27 >
  • Teşekkürler. Aradım fakat bir bayiye kimse başvurmamış diğeri de bilgi vermiyor. Artık yapacak bir şey yok :(
    Teşekkür ederim tekrar
  • Up
  • hocam malatyada final dershanesi yapıyor belki orada da yapıyor olabilir. sormanızda yarar var
  • wisciart kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • info@yanityayincilik.com’a mail atın bilgilerinizi. Katılmak istediğinizi söyleyin mutlaka hemen dönüyorlar. 200 binin üzerinde katılım varmış. Bir dewww.prfyayinlari.com/bayiler linkinden de bayilere ulaşabilirsiniz.
  • Alper.Cannn A kullanıcısına yanıt
    dönmüyorlar vallahi hocam, 3 gün oldu tık yok

yer bulabilen varsa söylesin arkadaşlar up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knitta -- 8 Aralık 2019; 20:46:44 >
  • Up beyler ben de bulamadım.
  • kayıtlar bitmiş arkadaşlar bugün gittim bayilere kargolama başlamış kayıtlar bitti diye almadılar
  • almanyalidoktor kullanıcısına yanıt
    Ben kırtasiyeyi aradığımda pazartesi ara yönlendireyim kurumlara demişti umarım çorumda bitmemiştir
  • Arkadaslar Ankaradaki insanlar neden bu kadar bencil ya Yani ben Ankarada bu denemeye girecek olan birinin suanda konuyu okudugundan eminim ama yok bilerek yardimci olmuyorlar Ne diyeyim ki
  • Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt
    pdf atan biri çıkar belki hocam, kaçtı bu da
  • Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt
    Bayileri de cimri 3 bayiye wp den yazdım paket 2 gün sonra yenilenecek tek net var hepsi görüldü bıraktı endemik paraf 345 hepsi hepsinin 7 ceddini s........ buradan deli ettiler beni apotemi döndü o da 3 5 kurum adı verdi bunlara sor diyor ulan dıbına kodumun oğlu sorduk bulamadık diye sana yazıyoz zaten limit tg için kızılay limite gidelim bari o alır
  • He bana da goruldu attilar hocam
  • vermesinler beyler girmeyelim bunlara inat kazanalım sene sonunda, bu nedir yahu
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.