Şimdi Ara

Parmak İzi Okuyucusunu Tanımıyor P150HM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • P150HM Monster bilgisayarım var. Geçtiğimiz gün hiç bir darbe veya benzeri bir olay olmadığı halde parmak izi okuyucusunu görmemeye başladı. Bilgisayar açılışında sadece şifre sormasıyla fark ettim. Protector Suite programını çalıştırdığımda ise "Devre dışı olduğundan veya ilişki olmadığından hizmet başlatılamadı" yazıyor. Neden olabilir ?

(Bu arada çok fazla oyun oynamadığım halde sol shift tuşu yerinden çıktı altı aşındı yalama oldu. Kapağın arkasındaki Monster yazısının harfleri de bir bir dökülüyor..Aynı modeli kullanan başka birinde de dökülmüş hepsi. Üstelik arkadaki ambalajı yeni çıkardım. Alırken kasanın kalitesi hakkındaki yorumları göz ardı etmeseydim keşke. Şimdi değiştirmişler gerçi sanırım kasayı.)

Aşağıya resimlerini koydum,

Parmak İzi Okuyucusunu Tanımıyor  P150HM

Parmak İzi Okuyucusunu Tanımıyor  P150HM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerhazar -- 2 Ekim 2012; 20:44:12 >

• Eğer garantisi varsa servise yollayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 2 Ekim 2012; 22:50:45 >
  • 1 yıl olmasına 4-5 ay var daha dolmadı ama garantide para isteme gibi bir durum olmaz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerhazar

1 yıl olmasına 4-5 ay var daha dolmadı ama garantide para isteme gibi bir durum olmaz umarım.

Böyle bir durumda para isteme gibi bir mevzu olacağını düşünmüyorum. En kısa zamanda gönderin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.