Şimdi Ara

Parmak İzi Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bugün Bimeksten Hp Dv6-3020et Model Laptop Aldım Parmak İzi Okuyucu Çalışıyordu Fakat Windows 7 Basic Oldugundan Format Atıp Ultimate Kurdum Ama Simdide Bir Türlü Parmak İzi Okuyucu Driveri Bulamadım Lütfen Yardımcı Olun İnternet Sitesinden Baktım Ama Driverin Hangisi Oldugunu Anlayamadım

• Lütfen Bilen Arkadaşlar Bir Cevap Verin
  • ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp49001-49500/sp49477.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 18 Eylül 2010; 22:47:12 >
  • indiriyorum dostum saol deniycem sonucu yazıcam
  • Yok Dostum Bir Yerden Sonra Tamamen Kapanıyo Finish Falan Yok Driverda Yüklenmiyo
  • Hp nin siteisnde bu vardı.Birde Hangi program gösterir bilmiyorumda aygıtın tam adını felan bulup google aratıp dene birde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armodillo

ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp49001-49500/sp49477.exe

arkadaşın verdiği sadece driver donanımı bilgisayara tanıtmak için...ekstra bir program yüklemen gerekiyo...bu programı yüklersen dosyalara parmak iziyle şifre sitelere parmak iziyle otomatik giriş vs. yapabilirsin... İyi Forumlar!

Burdan buyrun...

Hotfile :

Windows7 32bit:

http://hotfile.com/dl/30834631/a1447f6/DigitalPersona.Personal.v4.01.with.File.Protection.Add-On.v4.0.x86-RBS-Uploaded_by_DEATH.rar.html

Windows7 64 bit:

http://hotfile.com/dl/30836224/c81d3a6/DigitalPersona.Personal.v4.01.with.File.Protection.Add-On.v4.0.x64-RBS_upload-DEATH.rar.html

• Aynı sorun bende de vardı maalesef. Sanırım "ultimate"le alakalı bir durum o. Çünkü home premiumda sorunsuz çalışıyordu ultimatede sırayla kurmama rağmen driverları parmak izi aktifleşmedi..

Ayrıca @ernesto__che verdiğin linkler telif hakkından dolayı silinmiş bilgine
  • ya bende aynı sekılde bulunan isletim sistemini kaldırıp ultimate kurdur .. driverda kurdum o konuda problem yok hatta "device manager" da gorunuyo da ama windows baslarken secenek sunmuyo onu nerden ayarlıcaz olmadı bı turlu
  • DV6'nın ana konusunda bu sorunun çözümü mevcut. Araştırabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonli

DV6'nın ana konusunda bu sorunun çözümü mevcut. Araştırabilirsiniz.

Bendede aynı sorun var hangı sayfasında cozumu konunun acaba ? 61 sayfa var cunku
  • quote:

Orijinalden alıntı: MzLgNy

Aynı sorun bende de vardı maalesef. Sanırım "ultimate"le alakalı bir durum o. Çünkü home premiumda sorunsuz çalışıyordu ultimatede sırayla kurmama rağmen driverları parmak izi aktifleşmedi..

Ayrıca @ernesto__che verdiğin linkler telif hakkından dolayı silinmiş bilgine

valla ben linkleri koyduğumda çalışıyordu kards şimdi silmişler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.