Şimdi Ara

PASSAT B8 den MEGANE 4 e GEÇİLİRMİ FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR . (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
2.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Megane'de ki özelliklere fazla takılmayın. Zorda kalmadıkça, Passat verilip Megane alınmaz, hele ki Türkiye'de. Bayide de iyi fiyat verilmesinin sebebi otomobilin Passat olmasından kaynaklı. İnsignia'ya ek olarak Superb önerebilirim hocam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

O megane da deli gibi zarar edersin c segmenti icin korkunc para bunlar.attan inip,essege binmekde cabasi.d segment araclara yonel.insignia 508 gibi arabalara bak mesela.

E napsın esnaf arabasını satmasın mı
  • ComandanteBilic kullanıcısına yanıt
    Bence çoğu gerekli katlanır ayna geri görüş kamera yağmur ve far sensörleri anahtarsıx giriş çalıştırma bunlar hep güzel şeyler

• AM1GO kullanıcısına yanıt
    Sifir araba ve %0 faiz ise dusunmek hata.Chip te rahatca yapiliyor dci motora,tdi,dci,multijet bunlar yazilim manyagi motorlar

Genislik olarak megane 4 passatla eni yakin galiba.Arka suspansiyonlar tam bagimsiz multilink degil,yari bagimsiz.Edc desen sorunsuz,dsg yi aratmaz.Yakit ekonomisiyle aradaki 12 bin farki benzine israf etmektense 1 senede rahat cikarirsiniz.Meganr 4 - talismandan 1 tik daha kaliteli gelmis test surusune cikanlara gore,parca rijitligi ve dayanikliligi.

Haaa birde ses sistemi berbartmis passattaki standart duz sistemle ayni ayarda.Aldiktan sonra iyi bir hoparlor almak gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flyer_mig -- 24 Ağustos 2016; 18:23:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AM1GO

12 bin tl gibi bir rakam çıkcak cepten

C sınıfına düşmek ve 12 bin lira daha vermek. Genç bir kişi için belki evet ama örneğin evlilik hazırlığı yapan veya orta yaş biri için ne kadar doğru tartışılır,kişiden kişiye değişir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence böyle bişey yapma :/

• 12bin fark vereceksen passatın 2.el dizelini al. Megane iyi hoş ama iç hacmi sıkıntılı. Passat trendline bile olsa 18-19" bi jantla megane dan daha iyi görünür.
  • Benzinli manuel boş arabadan dizel otomatik dolu arabaya geçmek cazip geliyor. Donanım gerçekten başka bişey.

Bu bağlamda sınıf düşürmek çok bi dezavantaj değil. C segmenti de HB karoserli D segmenti olma yolunda ilerliyor zaten, kötü C segmenti kalmadı artık. Attan inip eşeğe binmiş olmazsınız yani.

Ama aracı kendiniz satıp da 12 bin liralık farkı 8 bin lira civarına çekerseniz daha iyi olur.

• jimhendrix kullanıcısına yanıt
    Gazlarken yakıt harcamıyomu , jet yakıtımı devreye giriyo ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefasefa1 -- 24 Ağustos 2016; 18:44:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefasefa1

Gazlarken yakıt harcamıyomu , jet yakıtımı devreye giriyo ?

kafan güzelmiş güle güle kullan.
  • Sehir ici insignianin 10litre yaktigi maktigi yok fanboy palavrası bunlar.megane ile arasinda 1 bilemedin 2lt oynar.8tl icin essege binilip satarken dunya zarar edilmez.manuel dusunursen 1.4t insignialar da epey uygun

• Takasa ver, ama megane'la takasa verme abi, en kötü b8 1.4 tsi comfortline-highline yada 1.6 tdi comfortline ile takas et. megane için ekstra ücret verme bence
  • Mustang2007 kullanıcısına yanıt
    Başkan benzinli otomatik comfortline ikinci eli 92 lira dizeli nasıl alıcaz ?

• passatın yakıtından şikayetci değilseniz durup dururken 12 bin neden vereceksiniz. Yok yakıtından memlun değilseniz megane düşünülebilir. Ama 12 bin ekonomi yapabilir misiniz?
    Ama ben aracımdan sıkıldım. Yeni yüzü olan bir araç alacağım hem otomatik hem dizel olsun diyorsanız olabilir.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Yarın öğlenleyin allahın izniyle test sürüşüne çıkcam sonra karar vericem inş

• yolcu07 Y kullanıcısına yanıt
    Aslında passatın yakıtı benzinli bir araca göre iyi benim sıkıntım otomatik olmayışı birazda donanım olmayışı diyelim. Comforline 1.4 tsı dsg bile ikinci el 92 bandında benim üstüne eklicek param yok aracımın sıfır faiz kredi olduğu içinde mantıklı geldi biraz bana

• passat verilmez.
    Megane da o rahatlığı genişliği konforu bulamazsın

• Başkan gençim bende yaşım 29 evliyim allahın izniylede kısa süre içinde çoçuk geliyor bagajı yeterli geldi bize tek çoçuklu aile için

• AM1GO kullanıcısına yanıt
    Arabana 2500 lira harca jant + hız sabitleyici tak. D sınıfının en uygun fiyatlı en iyi araçlarından birine biniyorsun ben megane 4 ü pek beğenmedim.

• Bazat iyidir. Yiğidi öldür hakkını yeme. Bir heves etmişsin, donanım olsun falan diyorsun. Bir süre sonra kullanmayacağın donanım için böyle bir maceraya atılma. Sınıf farkı daha önemlidir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.