Şimdi Ara

Passcode Lock Hata Veriyor..bıktım yaw iphone'dan hiç mi sorunu bitmez!!! :@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar güvenlik açısından dün telefona passcode koydum ama passcode ' u kaldırmak istediğimde hata veriyor.Menüye geri dönüyor.Bunu düzeltebilmek için telefona restart çekmem gerekiyor.Bunu yapmaktanda sıkıldım dewamlı..
    Sizdede böle bir sorun oldumu bi deneme yapabilirmisiniz.Acaba sorun ne olabilir sizce...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreterzioglu -- 25 Ekim 2008; 23:40:58 >

• bende olmuyor
  • abi sorun nedir o zman yaa walla bıktım usandım iphone'dan ya ne sorunu bitmez telmiş.satıcam bu gidişle kesin zararı neyse umrumda diil
  • Bence de, sat N95 al..
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuttFTS.

Bence de, sat N95 al..

yaw birader şerefsizim satacam yaa walla bıktım yaa video çekim yok bluetooth yok,o yok o yok bu yok şu yok bide üstüne üstlük sorunları bitmez dewamlı hata sorun 8 ay ilallah getirti.gidip n96 alırım olmazsa ya bu ne ya..telefona uygulama yüklüycem 40 tane ek program cydia installer,video kaydetme için cycoder,ses kaydedici için bilmem ne programı..safaride dolaş kaldırmaz 2-3 sayfa aç hemen menüye geri döner..

şu sorunu nasıl halledebilirm arkadaşlar yaa gene bana 2.1 i bi daha yükle demeyin.
    (iphone 2G 2.1)
  • 8 aydır boşuna kullanmışsın o zman sen bu telefonu. Bende 2.1 yükle şimdi, yarın götür sat, kurtul. iPhone uğraşmayı sevmeyenlerin telefonu değil.

quote:

Orjinalden alıntı: emreterzioglu

quote:

Bence de, sat N95 al..

yaw birader şerefsizim satacam yaa walla bıktım yaa video çekim yok bluetooth yok,o yok o yok bu yok şu yok bide üstüne üstlük sorunları bitmez dewamlı hata sorun 8 ay ilallah getirti.gidip n96 alırım olmazsa ya bu ne ya..telefona uygulama yüklüycem 40 tane ek program cydia installer,video kaydetme için cycoder,ses kaydedici için bilmem ne programı..safaride dolaş kaldırmaz 2-3 sayfa aç hemen menüye geri döner..

şu sorunu nasıl halledebilirm arkadaşlar yaa gene bana 2.1 i bi daha yükle demeyin.
    (iphone 2G 2.1)

• ben 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum :)
  • bence bu iphone işi biraz prestij ve merak işi yadeyse onun özelliklerini 10 katlayacak hemde fiyatı daha uygun teller var. İşte ne diyelim helal olsun amerikaya gene şiirmesi ve pompalamasıyla bi malını daha millete yutturdu. Kardeş sana tavsiyem bencedde sat kurtul.
  • quote:

Arkadaşlar güvenlik açısından dün telefona passcode koydum ama passcode ' u kaldırmak istediğimde hata veriyor.Menüye geri dönüyor.Bunu düzeltebilmek için telefona restart çekmem gerekiyor.Bunu yapmaktanda sıkıldım dewamlı..
    Sizdede böle bir sorun oldumu bi deneme yapabilirmisiniz.Acaba sorun ne olabilir sizce...

telefonun türkçe heralde türkçeyi yüklediğin foruma bir bak sorunun cevabı orda restore falan yapmak gerekmiyor ufak bir problem
  • ben de şu ana kadar problem olmadı. 3 aydır kullanıyorum. çok keyifli bir telefon, havalanında vs beklerken zaman geçiriyorum. haberleri okuyorum, tavla- okey -kağıt okuyorum, facebook msn de arkadaşlarımla sohbet ediyorum.
  • anti ıphone derim başka da bişi demem
  • quote:

Orijinalden alıntı: arzu720

anti ıphone derim başka da bişi demem

kaç kera iphone kullandın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuttFTS.

8 aydır boşuna kullanmışsın o zman sen bu telefonu. Bende 2.1 yükle şimdi, yarın götür sat, kurtul. iPhone uğraşmayı sevmeyenlerin telefonu değil.

quote:

quote:

Bence de, sat N95 al..

(iphone 2G 2.1)

aynen öyle hocam. bıktım artık yok oyun nası indirilir bu nası yapılır diyenleri. sonra yapamayıp iphone a b*k atanları. millete öğretmeyide bıktım artık. herkes armut piş ağzıma düş olmuş. konuyu saptırdım ama iPhone u alo demek için alanlar yanlış yapar bence. tam yararlanamamış olurlar. ve boşa para kaybı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreterzioglu

quote:

Bence de, sat N95 al..

(iphone 2G 2.1)

Sen alirken bunlarin iPhone'da olmadigini bilmiyor muydun?
    Nedir sizin gibi tiplerden cektigimiz ya.
    Hemen sat o iPhone'u ziyan olmasin bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

bence bu iphone işi biraz prestij ve merak işi yadeyse onun özelliklerini 10 katlayacak hemde fiyatı daha uygun teller var. İşte ne diyelim helal olsun amerikaya gene şiirmesi ve pompalamasıyla bi malını daha millete yutturdu. Kardeş sana tavsiyem bencedde sat kurtul.

doğru nokia, samsung, sony türk malıydı tüh tüh tüh niye amerikanın iphone unu aldık yarın da fransız malı reno mu satıp satıp lpg li sahin alıyım hemen

iphone u ya jb yapmadan kullanırsın (ki genelde cok fazla sorun cıkartmıyor) oyun program falan yuklemezsin normal telefon gıbı kullanırsın ya da cıhazın hakkını vererek kullanırsın.. bozulur yaparsın bı daha bozulur bı daha yaparsın zaten iphone u hakkını vererek kullanmak ısteyen adam ıcın bu tur ugraslar zevklı oluyo..

• quote:

Orijinalden alıntı: DeLyMaymun

quote:

Orijinalden alıntı: emreterzioglu

quote:

Bence de, sat N95 al..

(iphone 2G 2.1)

Sen alirken bunlarin iPhone'da olmadigini bilmiyor muydun?
    Nedir sizin gibi tiplerden cektigimiz ya.
    Hemen sat o iPhone'u ziyan olmasin bari.

Puhahaha DeLy Hocam Süpersin :D:D

• quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

bence bu iphone işi biraz prestij ve merak işi yadeyse onun özelliklerini 10 katlayacak hemde fiyatı daha uygun teller var. İşte ne diyelim helal olsun amerikaya gene şiirmesi ve pompalamasıyla bi malını daha millete yutturdu. Kardeş sana tavsiyem bencedde sat kurtul.

Valla yaa biz bu iPhoneları boşuna aldık benim eski N95 bunu 100e katlıyordu aaaah ahhh neden sattıysam o takozu

• 3 senedir iPhone kullaniyorum asla baska cihaz almam .bu mesajda iPhone Dan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.