Şimdi Ara

Patch 3.9 'dan Sonra Donma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar patch 3.9'dan sonra ciddi anlamda lag ile karşılaşıyorum ayrıca oyuna geç girme problemleri oluyor.Karşılaşanlar var mı yoksa bana özgü birşey mi oyna göre hareket edeceğim.

• Bende 11. saniyede girebiliyorum oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haligarsi

Bende 11. saniyede girebiliyorum oyuna

Seninki benimkinden daha iyiymiş ben jungler oynuyorum genelde 3.dk oluyor girdiğimde
  • aynen arkadaşlar bende aşırı fps düşmeye başladı genelde 150-170 arası oynarken şimdi 100ü zor görüyorum
  • Ping yok ama anlık takımalar çok fazla. Kaç kere flash atmak zorunda kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende hem ping artti hem oyundan dusmeler artti hem de fps dustu. Kombo yaptim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ForbiddenShadow

Bende hem ping artti hem oyundan dusmeler artti hem de fps dustu. Kombo yaptim.

Ben PC den şüphelenmeye başlamıştım çünkü 3.9 dan sonra aşırı takılmalar başladı demek ki genelde böyle bir sorun var
  • 3.9 lol tarihinin en sorunlu patchlerinden biri , bendede feci lag spike oluyor bu günlerde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bugün öğle saatleri 3 gibi baya bir lag girdi oyunun ortasında internet 16, anlamış değilim oyunla ilgili diğer hiç bir sorunum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForbiddenShadow

Bende hem ping artti hem oyundan dusmeler artti hem de fps dustu. Kombo yaptim.

Triple

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.